Jump to content



Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

Цитат

Съгласно чл. 32, ал. 2 във връзка с ал. 1 от КРБ

Никой не може да бъде следен, фотографиран, филмиран, записван или подлаган на други подобни действия без негово знание или въпреки неговото изрично несъгласие освен в предвидените от закона случаи.

На нейно място щях да заведа дело.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 39 минути, pechenko каза:

:1000(29):

D15B9377-30D3-43D4-8E0E-6A5ACE17E7B4.jpeg

Важно е wow промото - плащаш една бутилка, получаваш 2. 😂

Коя дискотека е това? Поне са сложили различни снимки на Десита 😁

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

След тоя подкаст Цомбата има нов прякор - Разджеблената джука. От зор да ѝ изглеждат по-големи устните, така ги криви, че прилича на кон. Като говори по-дълго забравя да го прави и е напълно окей.

Иначе не е лош подкаста, ама нищо интересно не каза. 

Много дълго за нов прякор. Предлагам да го съкратим на Кон ;) 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Fast каза:

На нейно място щях да заведа дело.

Виждал съм клипове където тя самата държи телефоните на хората и се снимат как пеят заедно. Освен това коментарите са 99.9% позитивни и хората ѝ се радват.

Тя има и тикток акаунт където се качва сама и е наясно за клиповете, дори ми се струва че точно това е чакала. 

Ако трябва да влизаме по-навътре в темата бих казал, че тя е странната с обсебването си, което стига дори до Паола. Но щом Преслава я следва значи не ѝ пречи.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

Виждал съм клипове където тя самата държи телефоните на хората и се снимат как пеят заедно. Освен това коментарите са 99.9% позитивни и хората ѝ се радват.

Тя има и тикток акаунт където се качва сама и е наясно за клиповете, дори ми се струва че точно това е чакала. 

Хубаво е че не захапват въдицата, но това не променя факта, че очевидно са я снимали в неловко положение, с цел подигравка.

преди 35 минути, Emanuela.Carey каза:

Ако трябва да влизаме по-навътре в темата бих казал, че тя е странната с обсебването си, което стига дори до Паола. Но щом Преслава я следва значи не ѝ пречи.

Вижда ти се странно, защото в България няма stan култура. Може да се каже че Петя е единствения истински представител на тази субкултура в страната. В определени случаи може да бъде полезно. Една от главните причини Бритни да бъде свободна в момента примерно е stan активизъм. Плюс това помагат много в маркетинга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Петя е юрист и ако пожелае да съди някого ще знае какво да направи. Но не вярвам такъв да е случая. На нея това дори не й е първия хит, според мен даже се кефи. :D

  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

Петя е юрист и ако пожелае да съди някого ще знае какво да направи. Но не вярвам такъв да е случая. На нея това дори не й е първия хит, според мен даже се кефи. :D

Куцо и сакати завършва право. Не казвам за нея специално, но "юрист" не значи нищо.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

На нейно място щях да заведа дело.

Сто про пред заведението има табела, че обекта е под видеонаблюдение и демек с влизането си даваш съгласие да бъдеше следен-сниман-фотографиран докато си в рамките на въпросния обект.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

MKV-то се мазни на Славчо :D Деба неграмотния мангал :D Колко години е вече тука и още пише на шльокавица и несвързано, пиши на иврит бре нали това ти е родния език :D

image.png.b461bcdf487c19106f881795117d154e.png

  • Haha 6

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честит Рожден Ден на една от любимите ми певици с най-любимата ми нейна песен! ❤️ 

Да е жива и здрава, все така усмихната и красива! ❤️ 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • DevilWish changed the title to Поп-фолк скандали (октомври, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...