Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 42 минути, FikLena каза:

1405706.jpg

За да разберете какво значи "леке"...

Това е Кристиян Костов. Български певец, участник в Евровизия, заел второ място.

Но от този летящ старт в музиката, той не остава в България, да се развива тук, и да допринася за нашето изкуство, а отива в... Русия.

Да, в Русия.

Защо?

Там пазарът бил по-голям и можел по-добре да се лансира.

ОК. Русия е добра, хубава, чудесна страна, в която мога да направя много пари. Русия на Путин. Това момче е родено 2000 г., а Путин е на власт от 1999. Т.е. откакто е роден, не е имало друга Русия, освен тази на Путин.

И тя му дава всичко - слава, пари, признание...

Преди дни това момче се завърна в България. И изплака: "Ако бях останал, щяха да ме мобилизират..."

Значи като е за концерти и рубли - Русия е добра. Предпочитам я. Не ми трябва България, на Изток пазарът е страхотен.

А като дойде мобилизация: "Ужас, диктатор, едва се измъкнах, добре че имах български паспорт..."

Ето това се нарича "леке"...

Наша мома Кристияна отдавна се изнесе от Раша, не е сега за мобилизацията, а ти нали уж вече си привърженик на путинофилите в родните географски ширини? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, FolkEmpire каза:

На Курвита й хареса матрака на Емил ПедалРад, явно й се иска някой да я клати на тоя матрак.

Той обича него да го клатят, не той да клати. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

1405706.jpg

За да разберете какво значи "леке"...

Това е Кристиян Костов. Български певец, участник в Евровизия, заел второ място.

Но от този летящ старт в музиката, той не остава в България, да се развива тук, и да допринася за нашето изкуство, а отива в... Русия.

Да, в Русия.

Защо?

Там пазарът бил по-голям и можел по-добре да се лансира.

ОК. Русия е добра, хубава, чудесна страна, в която мога да направя много пари. Русия на Путин. Това момче е родено 2000 г., а Путин е на власт от 1999. Т.е. откакто е роден, не е имало друга Русия, освен тази на Путин.

И тя му дава всичко - слава, пари, признание...

Преди дни това момче се завърна в България. И изплака: "Ако бях останал, щяха да ме мобилизират..."

Значи като е за концерти и рубли - Русия е добра. Предпочитам я. Не ми трябва България, на Изток пазарът е страхотен.

А като дойде мобилизация: "Ужас, диктатор, едва се измъкнах, добре че имах български паспорт..."

Ето това се нарича "леке"...

И в Китай и в Русия не му потръгна музиката, което не е учудващо имайки предвид имиджа му. Тук беше набрал голяма популярност, но ме съмнява тя да се върне защото виждам че навсякъде обира само негативни коментари.

Да пробва някоя западна държава.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Той обича него да го клатят, не той да клати. 

За него е ясно, аз ти говорех за Дрисита :D

 

  

преди 7 часа , THE IIconic каза:

Деса ква е буца. 

FB_IMG_1664380126579.jpg

 

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Lelqtian каза:

Наша мома Кристияна отдавна се изнесе от Раша, не е сега за мобилизацията, а ти нали уж вече си привърженик на путинофилите в родните географски ширини? 

От март месец. Видяла е накъде духа вятъра.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , FolkEmpire каза:

На Курвита й хареса матрака на Емил ПедалРад, явно й се иска някой да я клати на тоя матрак.

След тоя подкаст Цомбата има нов прякор - Разджеблената джука. От зор да ѝ изглеждат по-големи устните, така ги криви, че прилича на кон. Като говори по-дълго забравя да го прави и е напълно окей.

Иначе не е лош подкаста, ама нищо интересно не каза. 

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , Danger. каза:

Не знам какви ги коментирате ама Петя Киронова има клип с 1,5 млн. гледания за един ден в тикток :) 

Наистина стана някакъв тренд да ходят на участия на Преслава и да я снимат. След нейно участие тиктока ми е пълен с клипове на Петя. Явно малките по дискотеките сега разбират за нея.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дуета с Джеса е трета поредна песен на Азис, след ВНЛ, която не може да покори чарта на Spotify, докато Галена си ги редува с всяка издадена песен, било сама или с треторазядни като Дамян и тука Hurricane ще ни говори как Азо й развил акаунта в тази платформа. 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Наистина стана някакъв тренд да ходят на участия на Преслава и да я снимат. След нейно участие тиктока ми е пълен с клипове на Петя. Явно малките по дискотеките сега разбират за нея.

 

Каква се явява тази? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, THE IIconic каза:

Каква се явява тази? 

“Най-голямата фенка на Преслава”

Ходила е на почти всяко нейно участие и с Преса се следват в инстаграм. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Emanuela.Carey каза:

“Най-голямата фенка на Преслава”

Ходила е на почти всяко нейно участие и с Преса се следват в инстаграм. 

Ама вижда ми се не добре? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

След тоя подкаст Цомбата има нов прякор - Разджеблената джука. От зор да ѝ изглеждат по-големи устните, така ги криви, че прилича на кон. Като говори по-дълго забравя да го прави и е напълно окей.

Иначе не е лош подкаста, ама нищо интересно не каза. 

Определено е като някаква жаба с тия уста и тая глава :D

 

funny-frog-smiling-smile-big-white-teeth-cartoon-illustration-retro-style-hand-drawn-sketch-colored-markers-magical-192070445.jpg.e53ba5ba6550c81eac4558bc6190d925.jpg

"Ааааз имам прИтенцИи чи имам ХИТОВЕЕ" Кви хитове ма я стой мирно :D Ако направиш един хит и след 20 години още да се слуша и да се кефят хората да те видим, а не тренд хитчета за няколко дни :D

  • Haha 5

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Emanuela.Carey каза:

Наистина стана някакъв тренд да ходят на участия на Преслава и да я снимат. След нейно участие тиктока ми е пълен с клипове на Петя. Явно малките по дискотеките сега разбират за нея.

 

На мен пък ми е супер мъчно за това момиче. Може би, това е нейния начин за забавление, не знам. На мен ми изглежда, измъчено момичето и някак нещастно. Дано да греша. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, GSA каза:

На мен пък ми е супер мъчно за това момиче. Може би, това е нейния начин за забавление, не знам. На мен ми изглежда, измъчено момичето и някак нещастно. Дано да греша. 

И на мен ми стана жал за Петя, хеле като видях клипчето, което минава 2 милиона гледания. Тя там даже плаче....

Не прави нищо лошо, мила изглежда, ама май наистина нещо не е добре.

  • Like 1
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...