Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 3 минути, Andrew Cunanan. каза:

Ако за всяка избълвана лоша дума за Преси от теб по-един орган на майката на Райна се създаваше, отдавна да се съживила женицата, уви... 🤭

Каква лоша дума пък съм казал аз за Преси? Просто констатирам фактите. Дори я и харесвам.

А коментара ти за майката на Райна е повече от унизителен за теб самия. 

  • Like 3
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, GSA каза:

Каква лоша дума пък съм казал аз за Преси? Просто констатирам фактите. Дори я и харесвам.

А коментара ти за майката на Райна е повече от унизителен за теб самия. 

направо пускам сълза.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Гальо каза:

Най-накрая ново интересно име, да става популярна и да смаже всичките Тройници ❤️

 

много пищи

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, hohster каза:

Screenshot_2.png.7d0a4b79d1e16cfbc4955d95bf8821a5.pngScreenshot_3.png.a95f4923e1594a7efc01169ee2849fec.png

 

:D

върнете някак тази дама, аз много научих от нея, а има още на какво да ни учи за реалността, връзките и entertainment индустрията. плийз :)

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Гальо каза:

В тази песен да, иначе е много талантлива. Има и музикално образование, не е като повечето бездарници

И Гери Никол и Биляниш имат музикално образование - не ги прави по-талантливи от останалите.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , pacho каза:

Като говорим за двойници - как ми заприлича на кака ви Зайка.😲

htyhf.jpg

Щях да идвам да ви пиша 😁

Другата двойничка, даже е облечена в емблематичния цвят:

May be an image of 1 person, braids and text

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Emanuela.Carey каза:

И Гери Никол и Биляниш имат музикално образование - не ги прави по-талантливи от останалите.

Ани Хоанг и Кристиана също имат музикално образование :D

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Emanuela.Carey каза:

И Гери Никол и Биляниш имат музикално образование - не ги прави по-талантливи от останалите.

Особено Биляниш пръска от талант. Музикалното образование не значи, че ставаш за певец. Ина не е зле, не е бездарна, но не е и нещо уау като глас. Съвсем обикновен глас има. Новата и песен обаче ме зариби. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , asylum каза:

Ани Хоанг и Кристиана също имат музикално образование :D

Още едно доказателство, че това образование не дава гласови възможности. В каква насока им е? Ако е нещо свързано с пеене могат да си скъсат дипломите още сега.. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Деса и Азис утре. Брей. Дано е нещо добро. 18 години по-късно.

Интересно ми е да видим какво са направили след толкова време, също така и дали ще пръснат с успех като ВНЛ. 

По снимките и заглавието ми се струва, че ще е в съвсем различен стил, по-скоро към бърза песен с комерсиална насоченост. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Интересно ми е да видим какво са направили след толкова време, също така и дали ще пръснат с успех като ВНЛ. 

По снимките и заглавието ми се струва, че ще е в съвсем различен стил, по-скоро към бърза песен с комерсиална насоченост. 

Е, това не се ли отнася и за "ВНЛ" ? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Емилия Бейшур се превърна във втората чалгарка с повече от една песен на върха на Spotify Bulgaria! Честито на новата лидерка. Галин трябва да целува пода дето стъпва Емилия. Такъв хит не е имал от ''Ме густа''.

пс Разликата между ''Пистолет'' и 'Welcome To Bulgaria'' вече е над 20к дневни. :D Щото тук нали се говореше как в дългосрочен план втората ще размаже първата и се изкарваше топ провал.

  • Thanks 4
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , GSA каза:

Деса и Азис утре. Брей. Дано е нещо добро. 18 години по-късно.

Дуетите им са едни от най-легендарните поп-фолк песни, така че летвата е висока. Дано не е някаква претоплена простотия, а потенциален хит на годината.
Ако е песента, която подготвяха с Ганев има много потенциал за нещо хубаво.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...