Jump to content

Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 1 час, DevilWish каза:

Къса рокля, рокля с цепка, но песента е брутално добра! Хайде нещо пролетно от Кралицата! 

 

Песента е добра, но тогава вървяха доста по-близките до хората текстове на Ивана, а Глория по-тъп и незапеваем текст май няма в дискографията си. Тотал щета е.

Генерално текстовете винаги са й били проблем - ако работеше с Мариета (на която реално дължат голяма част от успеха и Ивана, и Преслава) преди 15 години можеше и да не е такова дъно в момента. Но е вечно закъсняла.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Минавам само да поздравя Емилия Башур за бруталната песен. Отдавна не бях слушал повече от три пъти чалга песен. Жалко само, че е дует с Галин. Разваля цялата песен, няма глас за нея. На нея и пасва идеално.

Надявам се да продължава с дуетите напук на всички хейтъри!

пс Не очаквах ''Пистолет'' толкова да се задържи. Вече доста дръпна над ''Добре дошли в България''. ;) 

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 59 минути, -A. каза:

Минавам само да поздравя Емилия Башур за бруталната песен. Отдавна не бях слушал повече от три пъти чалга песен. Жалко само, че е дует с Галин. Разваля цялата песен, няма глас за нея. На нея и пасва идеално.

Надявам се да продължава с дуетите напук на всички хейтъри!

пс Не очаквах ''Пистолет'' толкова да се задържи. Вече доста дръпна над ''Добре дошли в България''. ;) 

Гъбин по дефолт няма глас, а педалски стенания :D

  • Like 1
  • Haha 2

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , GSA каза:

Защо така бе, Емили? И реклама си пуснала, но гледания йок. Трябва да намериш някой по-не омръзнал от Галин, иначе популярна песен няма как да видиш. Уж беше мултиконъинентална лидерка, чиито всеки следващ проект правеше 50 милиона без проблем. 
Много е жалко, когато без милионите на мъжа си, скъпарски клипове и квартети, просто не става, защото Емилия сама като име не буди истерията, която тук всички бленуват и и преписват. 
Когато направи самостоятелен мега хит или музикантска песен, тогава ще я похваля…

who said that?!

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, pacho каза:

Кажете чао на лятото с една гореща песен.

 

Този албум й е тотал щета. Всичко без тази, "Не си ми спешен" и "Неприлична" е тотална гнус и цигания.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Песента е добра, но тогава вървяха доста по-близките до хората текстове на Ивана, а Глория по-тъп и незапеваем текст май няма в дискографията си. Тотал щета е.

Генерално текстовете винаги са й били проблем - ако работеше с Мариета (на която реално дължат голяма част от успеха и Ивана, и Преслава) преди 15 години можеше и да не е такова дъно в момента. Но е вечно закъсняла.

Какво очакваш след като този текст й е даден през 2001-ва заедно с "Ако бях се родила река". Идеята за вятъра и първият куплет не са лоши, но припевът скапва цялата работа - тотално незапеваем в комбинация с Глория с визия на Урсула и по-студена от кубче лед във фризера - еми няма как да стане работата. Към днешна дата интересът към тази песен е трагичен, в нейния канал няма и 100 000 за 7 години, дори и след като я популяризираха в "България търси талант".

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Най-мразената песен на Глория във форума и същевременно е по-добър цялостен проект от 99% от нещата ѝ в последните години. Ех, да правеше и такива яки клипове и сега...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

"Приличам ли на вятъра" е песен като за Ана Виси - в нейният стил е. В БГ такива еклектики между електроника и фолк не вървят. Трябваше да си клипира това парче с яко видео и да не се занимава с вятъра.

 

  • Like 3
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, pacho каза:

"Приличам ли на вятъра" е песен като за Ана Виси - в нейният стил е. В БГ такива еклектики между електроника и фолк не вървят. Трябваше да си клипира това парче с яко видео и да не се занимава с вятъра.

 

Беше обещала и клип на "Обич моя", който е да е "Крепост 2.0", уви.... Азис щеше и да режисира клип към "Мръсни танци"... въобще тотално го заеба този албум.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , HIStory каза:

Песента е добра, но тогава вървяха доста по-близките до хората текстове на Ивана, а Глория по-тъп и незапеваем текст май няма в дискографията си. Тотал щета е.

Генерално текстовете винаги са й били проблем - ако работеше с Мариета (на която реално дължат голяма част от успеха и Ивана, и Преслава) преди 15 години можеше и да не е такова дъно в момента. Но е вечно закъсняла.

Сега работи, но позакъсня. Много добра песен, а текста на кого беше? Преди време и тя участваше в създаването на текстовете си.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, pacho каза:

"Приличам ли на вятъра" е песен като за Ана Виси - в нейният стил е. В БГ такива еклектики между електроника и фолк не вървят. Трябваше да си клипира това парче с яко видео и да не се занимава с вятъра.

 

Според мен пък добре направи, че я клипира. Тя се появи точно след албума Влюбена в живота в Пайнер Хит сезони пролет 2006 , доста яки неща имаше в тази компилация. Иначе във влюбена в живота много се харесаха също и Спасение, а уж Азис щеше да бъде режисьор на Мръсни танци, но само думи...

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 50 минути, Andrew Cunanan. каза:

who said that?!

Самата тя във всяко едно интервю натрапва гледанията си, повечето от които, разбира се, не са заради нея. Горната песен е живото доказателство за което. Самата Емилия знае, че сама е бита карта! 

преди 20 минути, Just_Me каза:

Припадам! 🤣🤣🤣

20220918_222237.jpg

Screenshot_20220918-222133_Facebook.jpg

Ужас. Светослав да се научи как се администрира официална фейсбук страница. Какви са тия полюции ала незадоволена лелка от Мичурин? 

преди 12 минути, DevilWish каза:

Според мен пък добре направи, че я клипира. Тя се появи точно след албума Влюбена в живота в Пайнер Хит сезони пролет 2006 , доста яки неща имаше в тази компилация. Иначе във влюбена в живота много се харесаха също и Спасение, а уж Азис щеше да бъде режисьор на Мръсни танци, но само думи...

“Влюбена в живота”, на мен ми е един от най-любимите албуми на Глория, въпреки че винаги е бил страшно критикуван през годините. 
Реализацията му обаче наистина беше под всякаква критика. Как може да зарежеш с ТВ версии потенциални мегахитове като “Спасение”, “Обич моя”, “Свобода”, “Пияна вишна” (въпреки че последните два се водят клипове). 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с тьотката, че Емилия по зърна, прикрити с мушама на дупки, не е добра идея за ученическа тетрадка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Блокираха ме от страницата на Емилия във фейсбук, след коментара ми по-горе в рама. Представяте ли си за каква комплексарщина става въпрос. Благодаря, че ни четете мили мои хора от екипа на Счети. 

  • Wow 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, GSA каза:

Самата тя във всяко едно интервю натрапва гледанията си, повечето от които, разбира се, не са заради нея. Горната песен е живото доказателство за което. Самата Емилия знае, че сама е бита карта! 

Ужас. Светослав да се научи как се администрира официална фейсбук страница. Какви са тия полюции ала незадоволена лелка от Мичурин? 

“Влюбена в живота”, на мен ми е един от най-любимите албуми на Глория, въпреки че винаги е бил страшно критикуван през годините. 
Реализацията му обаче наистина беше под всякаква критика. Как може да зарежеш с ТВ версии потенциални мегахитове като “Спасение”, “Обич моя”, “Свобода”, “Пияна вишна” (въпреки че последните два се водят клипове). 

Свобода и Пияна вишна са си клипове, но можеше да се постарае повече. Влюбена в живота, Намери си майстора и Изповед са любимите ми песни в албума, също и Свобода. Иначе реализацията му наистина е слаба, имаше песни които също заслужаваха повече например Мръсни танци която е доста дива и различна песен за нея, 50-50 и баладата Спасение, можеше да ни спести клип на Хепи енд, на мен лично не ми харесва толкова, но няма как да се съобрази с всеки вкус. Най много ме е яд за За първи път и Заблуда, които заслужаваха клипове. В Благодаря са най големите й пропуски, клип на На чичо така и не пусна, а говореше за такъв. 

  • Like 4
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, GSA каза:

Блокираха ме от страницата на Емилия във фейсбук, след коментара ми по-горе в рама. Представяте ли си за каква комплексарщина става въпрос. Благодаря, че ни четете мили мои хора от екипа на Счети. 

То отдавна се знае че ни четат, още на времето когато имаше концерти и певиците го правеха. От къде пък са ти разбрали профила се чудя. Психопати всякакви.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

То отдавна се знае че ни четат, още на времето когато имаше концерти и певиците го правеха. От къде пък са ти разбрали профила се чудя. Психопати всякакви.

Недей, че и теб ще те блокират. Да не тагвам и човека, който го прави. 😆 

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, GSA каза:

Недей, че и теб ще те блокират. Да не тагвам и човека, който го прави. 😆 

 

Това е прекалено. По принцип Емилия тук я харесваме, на времето си имаше доста фенове в рамания. Друг е въпросът че сега стана дуетен изпълнител. Да вземат да й дадът нов отчет за това че е време да пусне нещо самостоятелно.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , Andrew Cunanan. каза:

Обаче палачинската се е обърнала и Джей Ло има мулти империя за милиони, спи с най-горещите мъже на планетата и изглежда като на 20+, а Гло - ни мъж, ни хитове, състарена в лице като плисирана пола и вече поредна петилетка спестява пари от обувки и ходи с едни и същи по участия. Да направим DMS капмания, да наберем средства, за да ѝ купим нови. 🤷‍♂️

e2728d7f84baf4f5e5a740e9fad7fcd4--jennif

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

"Приличам ли на вятъра" е песен като за Ана Виси - в нейният стил е. В БГ такива еклектики между електроника и фолк не вървят. Трябваше да си клипира това парче с яко видео и да не се занимава с вятъра.

 

RoosterMeaning2-1080x810.jpg

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , GSA каза:

Недей, че и теб ще те блокират. Да не тагвам и човека, който го прави. 😆 

 


Няма нужда да ме тагваш 😉Мога и сам да кажа с какъв кеф натиснах блок бутона 🤪

  • Haha 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , GSA каза:

Блокираха ме от страницата на Емилия във фейсбук, след коментара ми по-горе в рама. Представяте ли си за каква комплексарщина става въпрос. Благодаря, че ни четете мили мои хора от екипа на Счети. 

Kоментирай факта, че бях блокиран от Райна, въпреки че никога не съм общувал с нея, никога не съм коментирал нищо под публикациите й и всъщност никога не съм имал възможността да видя нейния профил. Някой ми изпрати линк към него да се посмея на нещо и не можах да го отворя :D

  • Haha 3
  • Wow 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...