Jump to content



Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Andrew Cunanan. каза:

Деса без проблем би написала Симфония номер 5 на Моцарт, но той никога не би могъл да сътвори нещо толкова гнусно и кючекчинско! 💅

Има още много по-гнусни песни :D Това е шедьовър в сравнение с някои от последните песни които се пуснаха. :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Andrew Cunanan. каза:

Деса без проблем би написала Симфония номер 5 на Моцарт, но той никога не би могъл да сътвори нещо толкова гнусно и кючекчинско! 💅

Доня може да отвори мандра за кашкавал под търговските марки "Моцарт" и "Симфония Номер 5". Тъкмо ще си развие ветикалната интеграция с баничарницата в Свиленград. 

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, GSA каза:

Бъркаш, кака. Гло е от 2009. Пусни си Лятно пълнолудие. 

+ това, Очакване, Присъда....

She truly loves да се чекне на плажа в коктейлна рокля.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, GSA каза:

Абсолютна новаторка. Не може да няма и клип от старите видео касети през 1994-5 на същата тематика. 

вдъхновила се е от този хит и клип.

  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Emanuela.Carey каза:

Деси Слава с нова песен до седмици - отново от Ганев.
Дано направят нещо интересно. Последните ѝ няколко проекта не ме грабнаха.

Много жалко. Аз дори не помня последните и няколко проекта. Последно помня баладата в края на 2020. Всичко и е еднакво и на нея. Или комерс, приличащ на 20 други от Ганев, или мазен кючек, или машъп.

Дано да изненада приятно. За албума, който обеща преди половин година няма и да питам…

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, GSA каза:

Много жалко. Аз дори не помня последните и няколко проекта. Последно помня баладата в края на 2020. Всичко и е еднакво и на нея. Или комерс, приличащ на 20 други от Ганев, или мазен кючек, или машъп.

Дано да изненада приятно. За албума, който обеща преди половин година няма и да питам…

Много правилно уточняваш за кой точно от всичките обещани албуми няма да питаш. Почти като мъжете са, както пее Доня 

 

  • Haha 3
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Стига сте плюли Емилия Башур, от рода Башур! Това че ваще трътки хит нямат не значи да завиждате на Гранд дамата, лидерката и великата новаторка.

  • Haha 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , GSA каза:

Много жалко. Аз дори не помня последните и няколко проекта. Последно помня баладата в края на 2020. Всичко и е еднакво и на нея. Или комерс, приличащ на 20 други от Ганев, или мазен кючек, или машъп.

Дано да изненада приятно. За албума, който обеща преди половин година няма и да питам…

Този правнук на "100 парички, бате" и "Попа от сусам" не се забравя лесно:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 часа , DarkChild каза:

Докато Глория е правела хитачка след хитачка, Джей Ло все още е била най-обикновена свиркаджийка в Бронкс.

Обаче палачинската се е обърнала и Джей Ло има мулти империя за милиони, спи с най-горещите мъже на планетата и изглежда като на 20+, а Гло - ни мъж, ни хитове, състарена в лице като плисирана пола и вече поредна петилетка спестява пари от обувки и ходи с едни и същи по участия. Да направим DMS капмания, да наберем средства, за да ѝ купим нови. 🤷‍♂️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , DarkChild каза:

Докато Глория е правела хитачка след хитачка, Джей Ло все още е била най-обикновена свиркаджийка в Бронкс.

От този момент ти стана новият любимец на фен клуба на Глория! 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 37 минути, Stela каза:

Не, не, не си я даваме КРАЛИЦАТАААА:

🥰🥰🥰

Една от най-ужасните й песни в последно време заедно с Любима и Нюанси сиво.

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , GSA каза:

Абсолютна новаторка. Не може да няма и клип от старите видео касети през 1994-5 на същата тематика. 

Тук е с палто, но все пак.

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Така и така сме на лятна тематика


Едни от последните летни клипове на Глория. После защо така залитна само към правенето на ТВ версии не знам? Как пък един път в последните 10 години не се разчупи и да заложи на малко по-добър клип не знам, като се има предвид какви клипове еталони е оставила след себе си. 

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, GSA каза:

Така и така сме на лятна тематика


Едни от последните летни клипове на Глория. После защо така залитна само към правенето на ТВ версии не знам? Как пък един път в последните 10 години не се разчупи и да заложи на малко по-добър клип не знам, като се има предвид какви клипове еталони е оставила след себе си. 

100 карата любов не е ли ТВ версия?
ПС: Още един клип в същата тематика:

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Антология на клиповете на Глория, където присъства река/плаж и бална/коктейлна рокля след 1999-та година:
2000 - Червена светлина
2001 - Ако бях се родила река
2002 - 
2003 - Очакване, Лабиринт
2004 - Присъда
2005 - Пияна вишна
2006 - Сезони
2007 - Сто карата любов
2008 - 
2009 - Лятно пълнолудие 
2010 - Зайди, зайди
2011 - 
2012 - неизлезлият клип на Смела мей би
2013 - Пясъчни кули, Ах, къде е мойто либе
2014 - 
2015 - Изсвирете нещо ударно
2016 - 
2017 - 
2018 - Не те давам, Добре дошла, скитнице, Ангеле - дяволе, Любовта не е играчка
2019 - Любима, Гост не си
2020 - 
2021 - С любимите хора, Песен за приятелите, Да празнуваме 
2022 - 
 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...