Jump to content



Поп-фолк скандали (септември, 2022)


Препоръчани коментари

Кралицата смаза,размаза и показа как трябва да звучи и изглежда чалгата през 2022. Напълно нормално е фенчетата на разни бедни певачки като Райна да умират от яд,понеже тя такъв проект никога не е имала,няма и да има.

ПП:доставя ми истинско удоволствие да гледам колко е замрял форума откакто пишман модераторката се върна на поста си. Средата на месеца е почти,а няма изписани и 10 страници. За крайно неадекватните й постове няма смисъл да си хабя времето-отдавна е показала,че няма собствено мнение и се води единствено по форумните тендеции. Забелязвам и че редовно нарушава правилата. Няма ли да понесе съответното наказание?

 

  • Like 2
  • Haha 2
  • Ooo 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Emanuela.Carey каза:

Дали има вероятност да е с Пашев при положение, че участва Галин?

Може да е на Галин музиката. Не е задължително да залагат на известни композитори. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Кралицата смаза,размаза и показа как трябва да звучи и изглежда чалгата през 2022. Напълно нормално е фенчетата на разни бедни певачки като Райна да умират от яд,понеже тя такъв проект никога не е имала,няма и да има.

ПП:доставя ми истинско удоволствие да гледам колко е замрял форума откакто пишман модераторката се върна на поста си. Средата на месеца е почти,а няма изписани и 10 страници. За крайно неадекватните й постове няма смисъл да си хабя времето-отдавна е показала,че няма собствено мнение и се води единствено по форумните тендеции. Забелязвам и че редовно нарушава правилата. Няма ли да понесе съответното наказание?

 

Не е само това причината форОма да умре принципно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

По повод новата песен на Янева - добра е, вижда се, че са вложени средства, които знаем, че не са нейни. С пари всеки може да направи такъв проект. Може да е добра песента, но не е с кой знае какъв хитов заряд. Освен това разликите в гледанията, лайковете и коментарите са очевидни. Гледания явно са купени. Беше смешна ситуацията със забавянето и очеведно стана ясно защо беше. Не мисля, че някой фен завижда. Тук никога не се е приемало, че на някой просто може да не му допада даден проект колкото и добър да е той. Винаги се търси скрита причина. Или ще кажат, че завиждаш, или че се опитваш да се харесаш на някой. :)

 

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Ciaga каза:

Не е само това причината форОма да умре принципно.

Потребителите,които предизвикваме дискусия с коментарите си не пишем затова и форума е умрял.

 

преди 13 минути, Stela каза:

По повод новата песен на Янева - добра е, вижда се, че са вложени средства, които знаем, че не са нейни. С пари всеки може да направи такъв проект. Може да е добра песента, но не е с кой знае какъв хитов заряд. Освен това разликите в гледанията, лайковете и коментарите са очевидни. Гледания явно са купени. Беше смешна ситуацията със забавянето и очеведно стана ясно защо беше. Не мисля, че някой фен завижда. Тук никога не се е приемало, че на някой просто може да не му допада даден проект колкото и добър да е той. Винаги се търси скрита причина. Или ще кажат, че завиждаш, или че се опитваш да се харесаш на някой. :)

 

 

Гледанията на Янева не са купени,песента вече се върти и се очертава като първия есенен хит,но на човек,който си мисли че Галин и Емилия ще гърмят или че Емануела няма хитове от години е излишно да се обяснявам.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, xroflx9 каза:

Потребителите,които предизвикваме дискусия с коментарите си не пишем затова и форума е умрял.

Ти ако си мислиш, че чата ни в Месенджър не е умрял. :jump:

  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, xroflx9 каза:

Гледанията на Янева не са купени,песента вече се върти и се очертава като първия есенен хит,но на човек,който си мисли че Галин и Емилия ще гърмят или че Емануела няма хитове от години е излишно да се обяснявам.

Добре, според теб защо песента има 750К, а само 11К лайка едва 1000 коментара? При други песни, които гръмват като хитове нещата не стоят така. Много малко са тия лайкове. 

Защо да не гръмнат Емилия и Галин? Мразиш ги, ясно е и затова си се настроил предварително. Имам правото да се радвам, че двама от любимците ми ще пускат обща песен. А и преди да си я чул, защо отсичаш, че няма да гръмнат?

Емануела няма нищо общо с това, което беше преди каквито и песне да пуска сега. Не са ми на сърце, не ги харесвам. Нищо общо нямат с "Без чувства" и "Съкровище" примерно. Последното нещо, което истински ми хареса от Емануела беше тази песен, но тя не се забеляза достатъчно:

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

Ти ако си мислиш, че чата ни в Месенджър не е умрял. :jump:

Ти си виновен. Спря да ни пращаш клипчета и гласови съобщения от партитата. 😁😁

 

преди 26 минути, Emanuela.Carey каза:

Направо Десита 

Или гост изненада - Диона 😂

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Ти си виновен. Спря да ни пращаш клипчета и гласови съобщения от партитата. 😁😁

 

Или гост изненада - Диона 😂

Днес пак ще ходя, ама няма да пращам, щото съм масоняк.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Ciaga каза:

Днес пак ще ходя, ама няма да пращам, щото съм масоняк.

.Ама ако не пратиш поне едно ще те тагвам през 1 минута 😁 На чалга няма ли да отидеш и да ни изненадаш... 

Няма омръзване песента на Дженка, топ е! 😍

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

.Ама ако не пратиш поне едно ще те тагвам през 1 минута 😁 На чалга няма ли да отидеш и да ни изненадаш... 

Няма омръзване песента на Дженка, топ е! 😍

Ти и да ме тагваш, и да не ме тагваш е все тая, няма файда.:gora: 

На чалга не ми се ходи, прекалено голяма селяния е, предпочитам да ходя при малките басерки.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Stela каза:

Емануела няма нищо общо с това, което беше преди каквито и песне да пуска сега. Не са ми на сърце, не ги харесвам. Нищо общо нямат с "Без чувства" и "Съкровище" примерно. Последното нещо, което истински ми хареса от Емануела беше тази песен, но тя не се забеляза достатъчно:

 

Това че “не са ти на сърце” не означава че няма хитове. И на мен Меди не ми харесва изобщо, но това означава ли че няма хитове? 

Ерата Нотариално Заверен е сравнително кратък период в кариерата на Емануела, за да се сравнява всичко което прави с нея.
Освен това ако върнем назад във форума и тогава се хранят песните ѝ че били бози. 
На Емануела не ѝ се работи само с Ганев и експериментира с други композитори - Пашев, Асенов, Кишев, Петров, Попов, Бориславов, Павлов. Забавлява се, пуска песни които на нея ѝ харесват. На мен пък точно затова ми харесва дискографията ѝ.

Ако си помпаше и тя гледанията вероятно щеше да храни илюзийте практикувани от колежките ѝ че са на върха на индустрията от десетилетия. Да беше купила едни 10 милиона на Вечно Свързани щеше да се тръби, че е мегахит.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, xroflx9 каза:

Потребителите,които предизвикваме дискусия с коментарите си не пишем затова и форума е умрял.

 

Гледанията на Янева не са купени,песента вече се върти и се очертава като първия есенен хит,но на човек,който си мисли че Галин и Емилия ще гърмят или че Емануела няма хитове от години е излишно да се обяснявам.

Ти си предизвиквал дискусии в Раманиа? Ша ма умориш. 😂😂😂

 

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Stela каза:

С пари всеки може да направи такъв проект. Може да е добра песента, но не е 

 

 

А недей така Мара и с повече пари си правеше само притоплени манджи. Иначе в общи линии споделям мнението ти, с такъв ресурс е много по-лесно да се работи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Нали преди няколко дни коментирахме участието на Преслава на концерта в Неделино. Ето го:

 

Има ги и Емилия и Азо в канала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Emanuela.Carey каза:

Това че “не са ти на сърце” не означава че няма хитове. И на мен Меди не ми харесва изобщо, но това означава ли че няма хитове? 

Ерата Нотариално Заверен е сравнително кратък период в кариерата на Емануела, за да се сравнява всичко което прави с нея.
Освен това ако върнем назад във форума и тогава се хранят песните ѝ че били бози. 
На Емануела не ѝ се работи само с Ганев и експериментира с други композитори - Пашев, Асенов, Кишев, Петров, Попов, Бориславов, Павлов. Забавлява се, пуска песни които на нея ѝ харесват. На мен пък точно затова ми харесва дискографията ѝ.

Ако си помпаше и тя гледанията вероятно щеше да храни илюзийте практикувани от колежките ѝ че са на върха на индустрията от десетилетия. Да беше купила едни 10 милиона на Вечно Свързани щеше да се тръби, че е мегахит.

Е не са хитове каквито бяхме свикнали да виждаме от нея преди.  Аз визирах последните 2 години и песни като "Аре, дърпай", "Изгубих те", "В чуждите легла", "Частно парти", "Ако тръгна", "Мамино синче"...  

"Крипто" се наложи донякъде, но колаборацията на Емануела с тия бездарнички е потрес. "Подводница" стана среден хит. Тези песни са в една стилистика и в последните 2-3 години е доста еднообразна. 

Харесвам много Емануела и ми се иска да видим песни като "Не ме заслужаваш", "Нотариално заверен", "Граници" и още много топ песни.. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Stela каза:

Добре, според теб защо песента има 750К, а само 11К лайка едва 1000 коментара? При други песни, които гръмват като хитове нещата не стоят така. Много малко са тия лайкове. 

Защо да не гръмнат Емилия и Галин? Мразиш ги, ясно е и затова си се настроил предварително. Имам правото да се радвам, че двама от любимците ми ще пускат обща песен. А и преди да си я чул, защо отсичаш, че няма да гръмнат?

Емануела няма нищо общо с това, което беше преди каквито и песне да пуска сега. Не са ми на сърце, не ги харесвам. Нищо общо нямат с "Без чувства" и "Съкровище" примерно. Последното нещо, което истински ми хареса от Емануела беше тази песен, но тя не се забеляза достатъчно:

 

Казано е тук-има реклама. Алфите също си пускат такива реклами и първите дни гърмят с гледания,а като свърши рекламата имат драстичен спад и затова тук се изкарва,че купуват гледания. Аз за флоп на Цура не се сещам,така че и тази няма да е изключение

Престани с високопарния израз,че мразя Емилия. Не е вярно,просто ми е противна. Нима е нужно да казвам защо няма да гръмнат? Галин си поддържа кариерата благодарение на Алфите,неслучайно последните му хитове са дуетите с Лидия,Диона и Симона. Счетоводителката пък си поддържа кариерата благодарение на Кости,видяхме я колко струва без него.

Това че на теб не ти харесват не означава,че не са хитове. Факт е че в последно време няма мегахитовете отпреди 2-3 години с изключение на "Подводница",която ако беше качена когато си беше развила канала вече щеше да е с 10-15 милиона.Повечето й песни в последно време са по-скоро дискотечни хитове,но в никакъв случай флопове.

преди 1 час , THE IIconic каза:

Ти си предизвиквал дискусии в Раманиа? Ша ма умориш. 😂😂😂

 

Форумци тук споделят,че си занемарил хигиената. След 3 часа е неделя,марш в банята!

 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fearless` каза:

А недей така Мара и с повече пари си правеше само притоплени манджи. Иначе в общи линии споделям мнението ти, с такъв ресурс е много по-лесно да се работи.

Да, така е, съгласна съм за Мария. Парите правят нещата доста по-лесни, отварят съвсем други възможности за работа с топ композитори и режисьори. Позволяват ти да събереш топ екип от специалисти... Обаче ако пък си нямаш усет или си прекалено горд да слушаш тоя екип ще се издъниш много ясно. Има го обаче и фактора с доста можещи и талантливи, които пък нямат този ресурс и трябва да се трудят тройно повече. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

@THE IIconic

Въобще не си прави труда да докладваш коментари, най-малко ти имаш право при положение, че не спираш да избиваш комплекси тук. Няма да предприемам мерки, ако искаш се оплаквай и на Свети Петър.

  • Like 1
  • Dislike 1
  • Kiss 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

Престани с високопарния израз,че мразя Емилия. Не е вярно,просто ми е противна. Нима е нужно да казвам защо няма да гръмнат? Галин си поддържа кариерата благодарение на Алфите,неслучайно последните му хитове са дуетите с Лидия,Диона и Симона. Счетоводителката пък си поддържа кариерата благодарение на Кости,видяхме я колко струва без него.

Това че на теб не ти харесват не означава,че не са хитове. Факт е че в последно време няма мегахитовете отпреди 2-3 години с изключение на "Подводница",която ако беше качена когато си беше развила канала вече щеше да е с 10-15 милиона.Повечето й песни в последно време са по-скоро дискотечни хитове,но в никакъв случай флопове.

Добре, вече няма да използвам "мразиш", а че ти е противна. 😂

Галин си има песни дето са гледани наравно с тези на другите Алфи. "Срещата бърза" има 3,5млн, "Да си ми ти" - 3,8млн, от по-старите "Мамиш" 7, 3 млн, "Дилема" 4,8. Да, не са wow гледания, но песните се харесват и Галин пръска по участията си с приеми, хората избухват яко. За дуетите успехите са комплексни. Отделно Алфите нямат много песни с повече гледания от неговите като изключа Симона. 

Не съм казала, че са флопове на Емануела, а че не са особено големи хитове спрямо останалите. Средни и сезонни - да, но не са се задържали, нито са на нивото на тоталните такива. Естествено това, че не ми харесват не ги прави флопове. Аз както знаеш не харесвам и  WTB и съм го казала многократно, а тя е тотален хит. Това не пречи да споделим дали нещо ни харесва или не. Принципно Емануела винаги ми е харесвала и съответно искам по-стойностни неща от нея да чувам. 

Ето тази е топ! 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Добре, вече няма да използвам "мразиш", а че ти е противна. 😂

Галин си има песни дето са гледани наравно с тези на другите Алфи. "Срещата бърза" има 3,5млн, "Да си ми ти" - 3,8млн, от по-старите "Мамиш" 7, 3 млн, "Дилема" 4,8. Да, не са wow гледания, но песните се харесват и Галин пръска по участията си с приеми, хората избухват яко. За дуетите успехите са комплексни. Отделно Алфите нямат много песни с повече гледания от неговите като изключа Симона. 

Не съм казала, че са флопове на Емануела, а че не са особено големи хитове спрямо останалите. Средни и сезонни - да, но не са се задържали, нито са на нивото на тоталните такива. Естествено това, че не ми харесват не ги прави флопове. Аз както знаеш не харесвам и  WTB и съм го казала многократно, а тя е тотален хит. Това не пречи да споделим дали нещо ни харесва или не. Принципно Емануела винаги ми е харесвала и съответно искам по-стойностни неща от нея да чувам. 

Ето тази е топ! 

Това си стана стабилен хит, може би даже най-големият й в последните 2-3 години... И след него си има попадения обаче.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Ciaga каза:

@THE IIconic

Въобще не си прави труда да докладваш коментари, най-малко ти имаш право при положение, че не спираш да избиваш комплекси тук. Няма да предприемам мерки, ако искаш се оплаквай и на Свети Петър.

💋💋💋

 

  • Love 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto changed the title to Поп-фолк скандали (септември, 2022)
  • DevilWish unpinned, pinned, unfeatured, featured, unlocked, locked, unlocked, unpinned and pinned this Тема
  • meleto locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...