Jump to content



Коя партия/коалиция ще подкрепите на предсрочните парламентарни избори на 2 октомври, 2022 г.


FikLena

Коя партия/коалиция ще подкрепите на предсрочните парламентарни избори на 2 октомври, 2022 г.  

55 потребители гласуваха

  1. 1. Парламентарни избори на 2 октомври

    • 1.ДПС
      0
    • 9.Продължаваме промяната
    • 14.Възраждане
    • 15.Български възход
    • 19.Има такъв народ
    • 24.ГЕРБ-СДС
    • 25.Демократична България - Обединение
    • 28.БСП за България
    • Патриотичен фронт
      0
    • Друга
      0
    • Не подкрепям никого
    • Няма да гласувам

Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

От 4.10.2022 г. от 21:49, nikitrz каза:

Аз едно не разбирам и искам да попитам, особено тези от вас, които живеят извън пределите на страната.

Как може българите в чужбина да гласуват за проруската Възраждане?Каква е тая шизофрения, да си избягал на запад, а да гласуваш за партия, финансирана от Кремъл?Честно, недоумявам!
Единственото, което ми идва на ум е, че има много българи като леля Гошка, дето работят от години на запад, а са толкова прости, че дори не са си направили труда да научат езика на държавата където са емигрирали...камо ли да прихванат нещо добро!

Едно говорят, друго правят. То голяма част от русофилите не са стъпвали в Русия и не са виждали руснак на живо. Имам един такъв приятел. Та той е русофил до н-то коляно назад, расъл е в саксия и ме стъписва с неща като това, че искал да има гадже ромка или индийка и такива приятели. Разбира се през живота си не е имал никога приятели роми, нито е общувал с тях и съответно ги идеализира. И разбира се никога няма да го направи. Аз съм живял с арабка и имах много приятели цигани и им знам мурафетите и вече далеч не съм толкова отворен към тях, а той тръгнал да ми се прави на много широкоскроен, но никога не е живял в квартал с роми дори. Та и те така не живеят тук и ако ни натресат Възраждане няма да се върнат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...