Jump to content


Имам проблеми с...


Препоръчани коментари

Значи, проблемът ми е следният: чувам муха да пърпа някъде в стаята. Вероятно паяк, със сочни зъби я пригризва... Този звук е ужасно досаден. Не мога да локализирам откъде точно идва. 

Съществува ли някакъв мухомер-джипиес (по възможност да намира)?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, meleto каза:

Значи, проблемът ми е следният: чувам муха да пърпа някъде в стаята. Вероятно паяк, със сочни зъби я пригризва... Този звук е ужасно досаден. Не мога да локализирам откъде точно идва. 

Съществува ли някакъв мухомер-джипиес (по възможност да намира)?

20220827_224057.jpg.f0ef245bb929c77eb0090f1ac749ade7.jpg

Нещо такова може би ще ти свърши работа? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

20220827_224057.jpg.f0ef245bb929c77eb0090f1ac749ade7.jpg

Нещо такова може би ще ти свърши работа? 

:D :D  

По-бързо ли ще се справи от паяка и ще пречи ли на паяците? Тях ги уважавам.Макар че казват: човекът изяжда в съня си 7 паяка в живота си... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

:D :D  

По-бързо ли ще се справи от паяка и ще пречи ли на паяците? Тях ги уважавам.Макар че казват: човекът изяжда в съня си 7 паяка в живота си... 

Пише, че ги прогонва от помещението и ги зашеметява.. Но може би ще ти прогони и паяците. Ти какви предпочиташ? По тлъсти или от тези слабичките паяци? Аз мразя всякакви насекоми и това, което каза с изяждането ме шокира. Тази нощ ще си залепя устата с тиксо като си лягам ...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Пише, че ги прогонва от помещението и ги зашеметява.. Но може би ще ти прогони и паяците. Ти какви предпочиташ? По тлъсти или от тези слабичките паяци? Аз мразя всякакви насекоми и това, което каза с изяждането ме шокира. Тази нощ ще си залепя устата с тиксо като си лягам ...

Е, предпочитам паяците да ловят гадните мухи, които кацат на всичко. 

Предпочитам по-тънки, струват ми се по-големи кръвопийци. Мисля, че няма да е достатъчно да залепиш устата. Могат да пенетрират носа ти :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Е, предпочитам паяците да ловят гадните мухи, които кацат на всичко. 

Предпочитам по-тънки, струват ми се по-големи кръвопийци. Мисля, че няма да е достатъчно да залепиш устата. Могат да пенетрират носа ти :D 

Е ако си залепя и носа ще трябва да не дишам. Проблема ми е неразрешим значи.. А остават и ушите ... 

А ти се огледай по ъглите за някоя паяжина. Може би паяка е замъкнал мухата там за да си я яде на спокойствие. Обаче доста развит слух имаш. Да не си вампир? 😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Stela каза:

Е ако си залепя и носа ще трябва да не дишам. Проблема ми е неразрешим значи.. А остават и ушите ... 

А ти се огледай по ъглите за някоя паяжина. Може би паяка е замъкнал мухата там за да си я яде на спокойствие. Обаче доста развит слух имаш. Да не си вампир? 😂

Можеш да си намажеш крайчетата на ноздрите с Райд. Ако на сутринта не се събудиш или имаш пяна около устата - значи си се оказала от род мухи :D 

Вампирите слухтят ли? Мисля че на схухарите им викаха клюкари :P имам чувството, че си признах нещо... хъм

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, meleto каза:

Можеш да си намажеш крайчетата на ноздрите с Райд. Ако на сутринта не се събудиш или имаш пяна около устата - значи си се оказала от род мухи :D 

Вампирите слухтят ли? Мисля че на схухарите им викаха клюкари :P имам чувството, че си признах нещо... хъм

Много добри съвети даваш. Това би могло да разреши проблема ми с безсънието, ще ме приспи завинаги 😂

Вампирите слухтят, да. За другото.. не само имаш чувството, то си беше признание. Така леко ще разберем много неща за теб. Друг проблем за решаване имаш ли? 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Stela каза:

Много добри съвети даваш. Това би могло да разреши проблема ми с безсънието, ще ме приспи завинаги 😂

Вампирите слухтят, да. За другото.. не само имаш чувството, то си беше признание. Така леко ще разберем много неща за теб. Друг проблем за решаване имаш ли? 😁

Има и друг вариант. Казва се сънна апнея. Спираш да дишаш в съня си. Сърцето ти спира. Почиваш (може би в мир)

Имам. Оказа се, че звукът е бил от търкането между бял лист хартия и кабела на мишката, докато пиша :D 

А ти защо нямаш проблеми? Само сънят ли ?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, meleto каза:

Има и друг вариант. Казва се сънна апнея. Спираш да дишаш в съня си. Сърцето ти спира. Почиваш (може би в мир)

Имам. Оказа се, че звукът е бил от търкането между бял лист хартия и кабела на мишката, докато пиша :D 

А ти защо нямаш проблеми? Само сънят ли ?

Защото съм над нещата. 😁

Имам разбира се. Тепърва ще ви споделям. 

Вземи си безжична мишка. Или пък жива за още повече шумове. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Stela каза:

@Willy Стига чете, кажи ти как се справяш с мухите. Какво мислиш за яденето на паяци? Ако сутрин не се събуждаш гладен значи си хапнал някой. 😁

Не тогава отровата препарира езика и не си го усещаш-

преди 7 минути, Stela каза:

Защото съм над нещата. 😁

Имам разбира се. Тепърва ще ви споделям. 

Вземи си безжична мишка. Или пък жива за още повече шумове. 

Дразнещо е да сменям батерии всяка седмица. 

А другото... е виж тука настръхнах... най-големият ми кошмар ми е бил с мишки :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ciaga каза:

Всички имате проблеми тука, организирам чалга парти в лудницата.

Ако на това парти няма да свири Васко Жабата и да пее Цеца Мецата не го признавам за парти. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

Адрес?

Щом ти си там... идваме.

За мухата най-добре вземи една Жаба, с дългият им език ги ловят най-добре! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , meleto каза:

Нов проблем... какво е пица на кристали?

Този път съм безсилна. В нета се мотаят статии с Бойко, където ги споменава, но не става ясно какво е всъщност това чудо. Явно трябва да ползваме жокер - помощ от политик. 😁

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...