Jump to content



Закони на привличането, и къде е добре да сложим точката.


Препоръчани коментари

Закони на привличането, и къде е добре да сложим точката. Точно така, правя тази тема за да си поговорим къде трябва да сложим точката и кога трябва да имаме дестойнство като ползваме онлайн приложения за дейтинг.

Сега един приятел, който е много много добре изглеждащ ползва небезизвестното приложение Гриндер или каквото е там. Той е супер спортен тип, рус, абе сещате се. И си е написал, че си търси там подобно момче и му пише някаква баба на 55 години. Праща си гениталиите и т.н. Ами сори, но подигравките после са си за нейна сметка. 

Същото се случва и друг път, ако си дебела и недоклатена - земи иди на фитнес. В смисъл не се фърляй на някой мачо, щото ще станеш за смях и ще те ритнат.

Въпроса ми е на какво се надяват този тип хора? Защо се хвърлят на повече отколкото им се полага? Няма ли достойнство останало в днешно време да си прецени човек?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 минути, meleto каза:

Не разбирам.. Гриндър не е ли за гей и лезбо? Защо потенциална лезбийка пише на гей?

 

"Баба" е метафора за чичко на 55 години.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

"Баба" е метафора за чичко на 55 години.

Как се досети? :D 

Е, добре... в такъв случай, не знам какво възмутително има. 55 годишните столкват млади. И тук няма значение от пола. Пробват се, току-виж се поддат за пари или друго.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Иначе Гриндър отдавна не е актуално приложение,там са останали само най-нелицеприятните разпоретини. Твоя приятел да  използва Тиндър,там ще си пише само с хора,с които се е мачнал.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Аз използвам само Тиндър, но не се надявам на нищо, пълно е с catfish -ове, а да не говоря с какви съм се мачвал. Преди време имаше един сайт Wink, но го затвориха, там се бях запознал с бившата, имах по едно време и Badoo, но си закрих профила там и не го препоръчвам на никой, по-зле е и от Тиндър. По-добре внимавайте със сайтовете за запознанства, далаверата е запознанството на някое парти, макар че и там е пълно с леки персони.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Fast каза:

Не съм фен на този тип запознанства. Намирам ги за повърхностни. 

Аз също. А и нямам нужда отдавна от това. Разчитал съм на сайтове за запознанства на времето и честно казано не търся.... ако някой пише - пише, но последния път извадих късмет. Близо две години - любов! ❤️ 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да излезе късмета на някого който просто е в доста по - долна категория. Трябва да имате нещо общо, иначе ставаш за смях. Ето една добра двойка:

294502142_1066666400640809_8101105140160

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

И ти ли правиш така, Берке :P 

Аз практикувам доброволно целибатство!

Ама има и хора, за които външният вид не е от значение и дори да са 10-ки, биха си легнали с 4-ка, ако е 10-ка по душа.. затова и се пробват хората. Човешко е.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Аз практикувам доброволно целибатство!

Ама има и хора, за които външният вид не е от значение и дори да са 10-ки, биха си легнали с 4-ка, ако е 10-ка по душа.. затова и се пробват хората. Човешко е.

Постъпи ли в манастир вече или още ти проверяват CV-то?

То тия години са трудни, с тия сметки за ток.

 

Според мен хората не се пробват заради душата. В тия сайтове каква душа? Всичко е една прекрасна заблуда. Хората се представят по определен начин, а всъщност са... целибати с основна дейност тъпкачество или търсят запълване. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Честно казано смятам, че хората, които ползват гриндр са най-голямата утайка на гей обществото. Не се имам нито за много красив, нито за много привлекателен, имам огледало в къщи и виждам как изглеждам, но не особено симпатични гей мъже там се възприемат за Кристиано Роналдо. Такъв тип хора са ми изключително противни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, fearless` каза:

Честно казано смятам, че хората, които ползват гриндр са най-голямата утайка на гей обществото. Не се имам нито за много красив, нито за много привлекателен, имам огледало в къщи и виждам как изглеждам, но не особено симпатични гей мъже там се възприемат за Кристиано Роналдо. Такъв тип хора са ми изключително противни.

Ти ако си мислиш, че само там са така, същата работа е и в Тиндър, и на живо. Преди 2 години си писах с една бивша колежка, която имаше прекалено голямо самочувствие за външния си вид, а не го покриваше, нямаше нито гърди, нито задни части. Една друга пък ме мота и си играеше с мен, правеше се, че външният вид за нея не е на първо място, но баш си беше така, а тя също не беше кой знае какво и на всичкото отгоре смърдеше яко на мъжка пот. Наскоро даже я видях тук в града, беше с някакъв чичак видимо по-голям на възраст от нея, изглеждащ отвратително, най-вероятно има пари. Интереса клати феса.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Ciaga каза:

Ти ако си мислиш, че само там са така, същата работа е и в Тиндър, и на живо. Преди 2 години си писах с една бивша колежка, която имаше прекалено голямо самочувствие за външния си вид, а не го покриваше, нямаше нито гърди, нито задни части. Една друга пък ме мота и си играеше с мен, правеше се, че външният вид за нея не е на първо място, но баш си беше така, а тя също не беше кой знае какво и на всичкото отгоре смърдеше яко на мъжка пот. Наскоро даже я видях тук в града, беше с някакъв чичак видимо по-голям на възраст от нея, изглеждащ отвратително, най-вероятно има пари. Интереса клати феса.

Точно това исках да кажа и аз, хората винаги искат много повече отколкото им се полага. Иска богат, млад, красив, умен, ау - отсреща вмирисана средностатистическа мустакеса. Или пък пендел дето се е шибал по кенефите. Трябва реална самопреценка нали.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, WindWalkerMonk каза:

Точно това исках да кажа и аз, хората винаги искат много повече отколкото им се полага. Иска богат, млад, красив, умен, ау - отсреща вмирисана средностатистическа мустакеса. Или пък пендел дето се е шибал по кенефите. Трябва реална самопреценка нали.

Аз съм се отказал засега, наскоро си писах с една девойка, която е бившата на един мой приятел. Момичето се оказа с доста нисък коефициент на интелигентност, позволяваше си да ме занимава, когато ѝ скимне и аз понеже нали съм глупак ѝ отговарях, защото просто ме привличаше сексуално и нищо повече. Накрая, когато стана една тъпотия, си призна, че се е навила да се видим само, за да лафя против бившия ѝ, а преди това ѝ бях казал да затворим тази тема и тя уж се съгласи, оплака се, че не чула нищо против бившия си, а само неща относно мен. Затова предпочитам да си гледам кефа, да си правя моите си неща и да не ме бъркат останалите, излишни нерви нямам.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Ciaga каза:

Аз съм се отказал засега, наскоро си писах с една девойка, която е бившата на един мой приятел. Момичето се оказа с доста нисък коефициент на интелигентност, позволяваше си да ме занимава, когато ѝ скимне и аз понеже нали съм глупак ѝ отговарях, защото просто ме привличаше сексуално и нищо повече. Накрая, когато стана една тъпотия, си призна, че се е навила да се видим само, за да лафя против бившия ѝ, а преди това ѝ бях казал да затворим тази тема и тя уж се съгласи, оплака се, че не чула нищо против бившия си, а само неща относно мен. Затова предпочитам да си гледам кефа, да си правя моите си неща и да не ме бъркат останалите, излишни нерви нямам.

Трябваше поне да й теглиш патката. Нали заради загубеното време, това си е един вид плащане. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Трябваше поне да й теглиш патката. Нали заради загубеното време, това си е един вид плащане. 

Е все пак не съм го намерил на улицата. :1000(29):

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Трябваше поне да й теглиш патката. Нали заради загубеното време, това си е един вид плащане. 

И после кво стана...
Няма налично описание на снимката.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 часа , meleto каза:

Постъпи ли в манастир вече или още ти проверяват CV-то?

То тия години са трудни, с тия сметки за ток.

 

Според мен хората не се пробват заради душата. В тия сайтове каква душа? Всичко е една прекрасна заблуда. Хората се представят по определен начин, а всъщност са... целибати с основна дейност тъпкачество или търсят запълване. :D 

Не, че се пробват заради душите, ами се надяват на отсрещния външният вид да не му е от значение 🤣

То и при външният вид е малко като Дънинг-Крюгер - много недобре изглеждащи хора имат по-високо самочувствие, защото нямат правилна самооценка, а много хубави са комплексирани, защото масово са ги заливали със злоба, виждайки заплахата в тях. Това важи повече за жените.

Повечето мъже си имат голямо и нереалистично самочувствие, независимо дали са 3/10 или 10/10, а масово и си хващат топ половинки и ги мачкат, за да могат да ги манипулират.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В последните години забелязвам едни странни на пръв поглед диспропорции - красиви момичета с недотам лицеприятни момчета, както и обратното. Рядко виждам хора, които външно да си подхождат. То красотата е и субективно понятие, де. В днешно време няма единен критерий. А специално масата фитнесджии остаряват толкова бързо, че повечето на 40 са една торба с... да не казвам какво. За да си приятен отвън за дълго време, не е без значение и отвътре какъв си. Как си живял и т.н. Виждаме например един приятен и харизматичен навремето Константин на какво прилича днес. Колкото и да се поддържа. А за жените с дъкфейс - вече е демоде, но веднъж обезобразиш ли се... край.

Според мен доста от по-обикновените хора са заедно не по интереси, просто се усещат енергийно, телепатично и въобще не им пука за останалото. Тия двойки най са в хармония. При останалите, дето уж много си отиват, се наблюдава една конкуренция кой е повече от другия, сакън някой да не изпъкне, оттам идват и ревността, изневерите. Егото на отделната личност днес надделява над всякакъв стремеж за взаимност.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Така е, аз да се каже така съм симпатяга, слаб съм, стегнато тяло, не съм някакъв мускуляга все още, но тренирам. Изглеждам с десет години по-млад, но ми се лепят жени на по над 30. Няма лошо, но те ми изглеждат вече като каки, защото наистина много младея. На 25 години си гледам снимките, ами аз на тях изглеждам като някакво момченце 15-годишно, нищо чудно защо тогава още ми искаха лична карта в тото пункта!

Е вече не е така, но пък сега минавам за студент...и въпреки това рядко мачвам с 20-205 годишни момичета, като ми видят възрастта се плашат...а точно те са най-подходящите за мен.

Освен по-възрастни често ме харесват и някакви доста едри. Аз също обичам да плюскам чипс и да гледам телевизия, но искам с момичето ми да се допълваме, тя да яде здравословна храна и да се поддържа. А не да е два пъти по-тежка от мен и да си плюскаме заедно като прасета вкъщи. Искам енергична, да ме вдъхновява да се поддържам за нея, да ядем здравословно заедно и да ходим по планини и гори (обичам планинарството, а и сексът сред природата ми е фетиш).

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Много са гадни тези приложения и никога не се получават интересни дискусии, а само някакви тъпотии от рода на “какво си търсиш, кефиш ме” и т.н. Наскоро си пишех с един господин, който ми се стори интелигентен, обаче се оказа много обсебващ - започна да ме спами яко в инстаграм и да ме псува, че не съм отговорил в някаква сутрин и съответно го напсувах и аз и блокирах. Иначе на мен почти не ми пука за външния вид, важното е да има готин вайб и сексуална енергия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...