Jump to content


Андрейката & Мургавия feat. ПЕПА - Еротична машина


Препоръчани коментари

Похабиха възможност да направят хит с Кондьо, похабиха и с Пепа, поредното доказателство, че колкото и да се опитваш да не изглеждаш комично и жалко отстрани няма как да избягаш от собствената си природа.

Флоп!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Защо Пера звучи като Софи Маринова на хелий?

Иначе абсолютна тъпотия е този римейк. Пепа има достатъчно връзки да работи с по-кадърни от тези двамата.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Еротична машина не беше ли на Кости? Нещо не се забелязва сред "авторите" , и почва да ме вълнува дали са му се отчели финансово за тоя кавър тая пумия. 

едит - На Цоцко била. Жалко. 

Иначе предлагам да си останем на ретрото, само заради Пепа не виждам смисъл да слушаме това. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тия явно искат да повторят успеха на План Б, ама тоя как говори като запушен анус под вода....

Нещо не се е получила тая версия, оригинала на Цоцко си е топ!

  

преди 50 минути, Emanuela.Carey каза:

Защо Пера звучи като Софи Маринова на хелий?

Иначе абсолютна тъпотия е този римейк. Пепа има достатъчно връзки да работи с по-кадърни от тези двамата.

Щото "Ел Падре"-то е прекалил с аутотюна :D И абсолютно всичко друго му е тотал шит - аранжимент, запис и т.н.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не знам колко от вас забелязаха, че в началото изпяването на "Синя прашка" е друго, т.е. презаписана е. 

На мен ми хареса - Пепа много рядко вади песни и винаги съм се радвал да я чуя и видя. Страхотна визия, тази жена наистина не старее!

Клипа е много лек, свеж и летен, не е скъп но е заснет прекрасно и кадрите те карат веднага да запалиш към морето. Самите отсвири, които са вземали от оригинала са така преправени, че дадат точно тоя летен vibe. 

Който може, си го може. Аз Пепа Петрова я харесвам, направи доста хитове и на времето , някои от песните и не станаха хитове, но пък имат доста смислени, макар и на пръв поглед лековати текстове, имат някои готини фразички, изобщо има си стил Пепа.

От мен - отличен 6, страхотен проект!

Link to comment
Сподели в други сайтове

А, предпочитам си оригинала! Абсолютно излишни са тия двамата! Пепа можеше да си направи клип на старата версия! 
И аз се радвам най-накрая да изкара нещо ново, предлагам да направи и нещо с "Еврокючека" но ако може самостоятелен римейк! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Е, все пак целта не е била да се претопли манджата, е хем да се направи нещо ретро, хем да е по-актуално с днешна дата. Щом Камелия може да записва песен с ония двамата бездарници, защо Пепа да не може? Тази песен е дори по-добра. И поне не е крадена. Пепа си прави римейк на собствена песен.

Всеки си има мнение де. На едни ще им хареса, на други -не. Ако трябваше да прави директен римейк трябваше да направи като Деса с "Две сърца", която буквално засраха. Направо е неслушаема, веднага ти идва да спреш и да си пуснеш оригинала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...