Jump to content


Мария - Ще те побъркам


Препоръчани коментари

Хубаво е да си правиш музиката в която си бил най-добър, а не да правиш чалга с изкуствено генерирани звуци. 

Криско и Snowmuzik правеха едно време R&B бийтове пак бяха крадени, но поне ставаха, това е някаква мутирала чалга откъм дъното.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Скандална Марче! Ей това е завръщане - езици, физиономии, кълчотене, запомнящи се фрази. Хит не знам ще стане ли, но ще се зашуми около нея пак определено. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Очаквах нещо по-добро. По-добре от "Всичко забранено", доста по-лошо от "Червеният картон", езикът накрая дето го вади обаче е трепач! :D Лиз, лиз.... сладоледа!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Направила е нещо което отговаря на текущите дискотечни хитове. Не е най-лошото, но можеше и по-добре.

Според мен като за последните няколко години на Мария ще има някакъв успех.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ама защо Криско е крал отсвирите от песента на приятелката й Янева - "Без да ми се дърпаш", не го ли е срам? Чуйте накрая отсвирите в песента на Цветелина, 1:1 !!!!!

И Криско започва да краде от чалгата! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма да чуя песента сигурно, но Марчела Павароти - наследница на Лучано Павароти, той е като Азис на операта да кажа за тия дето не знаят. Та малко повече уважение към креватната спринтьорка на къси разстояния.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DevilWish каза:

Ама защо Криско е крал отсвирите от песента на приятелката й Янева - "Без да ми се дърпаш", не го ли е срам? Чуйте накрая отсвирите в песента на Цветелина, 1:1 !!!!!

И Криско започва да краде от чалгата! :D 

Криско е пълен некадърник и никога не е можел да прави инструментали, а това, че е нареждал някакви луупчета в Reason (софтуера, на който той твърди, че е "правил бийтове"), далеч не го прави бийтмейкър. Snowmuzic е човекът, който прави всичко, а Криско просто скапва чуждия труд както всеки път. Скапвал е бийтове на Lu, Roasty Suave (бийтмейкъра на Боро Първи), MaxxSeed (пича, дето направи бийта на "Имам човек" на Хазарта и Homelesz) и на други хора. Нали преди години се обясняваше в Господари на ефира като пълен тъпанар, когато го хванаха, че е ползвал мелодията на една песен за песента си "Хората говорят" и оня веднага тръгна да показва, че си е купил лууп от сайт. За мен такива хора са абсолютен срам за хората като мен, които наистина правят нещо, а не просто да ремиксират луупове от-до.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен е дъното на Мара и не мисля че тя скоро ще има хит това което правят в момента не е музика нито може да се нарече попфолк дават се едни пари от спонсори за клипове но за музика и аранжимент и текст никой не мисли важното е само да са в тренда без значение че пускат тези песни - Бози което е много жалко. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...