Jump to content



НОВИ МОДЕРАТОРИ 2022-2023


Препоръчани коментари

преди 57 минути, Stela каза:

Ако имаш някакъв проблем с мен ми го кажи директно, не е нужно да правиш опити за провокация, намеци и да ми налагаш действия, с които да доказвам каквото и да било. 

@meleto Благодаря за подкрепата и доверието, но не желая да бъда изпитвана от хора, които чакат да получа правата за да бъда провокирана и подлагана на тестове. Още преди да е започнало ми е ясно какво ще се цели, защото знам нагласите на определен кръг от хора. Няма нужда да се натоварваме по този начин. Знаеш какво имам предвид. За мен поста модератор не е въпрос на доказване и някаква цел за издигане. В живота има много по-ценни неща от това - например приятелството, достойнството и истината. Благодаря още веднъж и успех на новите избрани. :)

 

Поне опитай. Какво пречи? Ако нещо не ти харесва винаги можеш да се откажеш и вярвам, че @meleto ще уважи решението.

  • Like 4
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Stela каза:

Като почнеш с тези гръмки изказвания и ти .... Какво публично унижение? Къде, на площада ли? 😂 И защо изобщо трябва да се равим в миналото? Нали се сещаш, че каквото съм направила е било с ясното съзнание, че ще ми махнат правата, а и в онзи момент вече нямаше никакъв смисъл да искам да ги задържа. Ако ми е пукало, ако съм ги искала съм щяла да ги запазя. Години преди това съм вършила тази дейност, така че "унижението" е според твоята гледна точка и желания, не и според моите .... ;) 

 

Бла,бла..още по-добре че сама се отказа. Прав ти път..и без това нов бардак със стари курви не се прави. Показала си,че не ставаш за тази позиция за разлика от Уили,така че мога само да се радвам.

  • Like 1
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 52 минути, DevilWish каза:

Поне опитай. Какво пречи? Ако нещо не ти харесва винаги можеш да се откажеш и вярвам, че @meleto ще уважи решението.

Нали беше вече? Какво ще опитва пак?

Въпреки че не знам дали зад този ник стои същият човек като преди.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DarkChild каза:

Нали беше вече? Какво ще опитва пак?

Въпреки че не знам дали зад този ник стои същият човек като преди.

Спомням си, случаят обаче не ми е известен за който се карат. Прочетох това, което се спомена, но аз нямам спомен от тогава или по това време не съм влизал особено често.
Ами.... хората се променят с времето за добро или не

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен всеки заслужава втори шанс, аз лично не уважавам хора, които живеят в миналото, а съм убеден, че някои от вас са едни тук, а в живота са сигурно по-зле и от това, за което пишете относно @Stela. Нищо лично, аз също бях доскоро изключително токсично копеленце, но една случка преобърна живота ми и ми даде много ценен урок, а именно да не приличам на някои нещастници, които живеят чрез присъствието на омразата. Ако обърнете страницата и проумеете, че сме 2022 година, ще видите как нещата ще ви потръгнат.

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Ciaga каза:

Според мен всеки заслужава втори шанс, аз лично не уважавам хора, които живеят в миналото, а съм убеден, че някои от вас са едни тук, а в живота са сигурно по-зле и от това, за което пишете относно @Stela. Нищо лично, аз също бях доскоро изключително токсично копеленце, но една случка преобърна живота ми и ми даде много ценен урок, а именно да не приличам на някои нещастници, които живеят чрез присъствието на омразата. Ако обърнете страницата и проумеете, че сме 2022 година, ще видите как нещата ще ви потръгнат.

На Стела и дружката й са се давали предостатъчни шансове. Въпросните двама са от изключителна вреда за форума и ако бяха някъде другаде отдавна щяха да са с перманентен бан,но въпреки това те все още са тук и ги търпим. Абсурдно е на такива хора да се дават привилегии.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, xroflx9 каза:

На Стела и дружката й са се давали предостатъчни шансове. Въпросните двама са от изключителна вреда за форума и ако бяха някъде другаде отдавна щяха да са с перманентен бан,но въпреки това те все още са тук и ги търпим. Абсурдно е на такива хора да се дават привилегии.

Не знам, в крайна сметка преценката е на @meleto.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Ciaga каза:

Не знам, в крайна сметка преценката е на @meleto.

Щом не знаеш не квалицифирай кой мразя и кой не. В този форум щом не харесваш някого веднага означава че го мразиш и си пълен лузър в живота. Жалко,имах по-добро мнение за теб.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Щом не знаеш не квалицифирай кой мразя и кой не. В този форум щом не харесваш някого веднага означава че го мразиш и си пълен лузър в живота. Жалко,имах по-добро мнение за теб.

Не знам защо ми слагаш думи в устата като мисълта ми беше съвсем друга, а именно, че всеки заслужава втори шанс и @DevilWish дори каза, че хората се променят, което беше и моята идея. Няма как да знаеш дали ще се повтори същото, за което лафите, защото сме вече друга година, а това, че трябвало да бъдат баннати, повярвай ми донякъде разбирам @meleto, защото съм убеден, че иска да запази активните. Аз поне до момента не съм видял лошо отношение към мен от @Stela и нямам причина да изпитвам лоши чувства към нея, в живота съм също така, даже съм простил на хора, които са ме унижавали и са ми забивали нож в гърба и в момента пак имам комуникация с тях, защото видях промяна. Няма смисъл от негативна енергия, мен също не ме кефят някои, но ми е все тая дали ще бъдат баннати или не при положение, че в други форуми мизерията е в пъти по-голяма и то ежедневно, тука е направо църква. Вие си се разделяйте на групички, мразете си се колкото искате пък да видим какво ще постигнете.

  • Like 2
  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ciaga каза:

Не знам защо ми слагаш думи в устата като мисълта ми беше съвсем друга, а именно, че всеки заслужава втори шанс и @DevilWish дори каза, че хората се променят, което беше и моята идея. Няма как да знаеш дали ще се повтори същото, за което лафите, защото сме вече друга година, а това, че трябвало да бъдат баннати, повярвай ми донякъде разбирам @meleto, защото съм убеден, че иска да запази активните. Аз поне до момента не съм видял лошо отношение към мен от @Stela и нямам причина да изпитвам лоши чувства към нея, в живота съм също така, даже съм простил на хора, които са ме унижавали и са ми забивали нож в гърба и в момента пак имам комуникация с тях, защото видях промяна. Няма смисъл от негативна енергия, мен също не ме кефят някои, но ми е все тая дали ще бъдат баннати или не при положение, че в други форуми мизерията е в пъти по-голяма и то ежедневно, тука е направо църква. Вие си се разделяйте на групички, мразете си се колкото искате пък да видим какво ще постигнете.

Все пак аз не съм ти. Изключително рядко давам втори шанс на хора,които са ме разочаровали.В началото на тази година и аз си мислех че се е променила,но от няколко месеца забелязвам,че си е все същата,което автоматично ме отказа да й давам втори шанс или пък да си оправям отношенията с нея.

Няма смисъл да ти обяснявам моята гледна точка де,с времето ще разбереш защо Стела и другия са persona non grata и ще си съставиш мнение сам.😀

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, xroflx9 каза:

Все пак аз не съм ти. Изключително рядко давам втори шанс на хора,които са ме разочаровали.В началото на тази година и аз си мислех че се е променила,но от няколко месеца забелязвам,че си е все същата,което автоматично ме отказа да й давам втори шанс или пък да си оправям отношенията с нея.

Няма смисъл да ти обяснявам моята гледна точка де,с времето ще разбереш защо Стела и другия са persona non grata и ще си съставиш мнение сам.😀

Ако бяха персона нон-грата сега нямаше да им обръщате внимание, не знам кой е другият, но малко си противоречите някои хора в тоя форум. Все едно урагана да ми обяснява, че Галена не струвала и в същото време да я следи повече и от почитателите ѝ както беше написал някой. Щом не харесваш някой, просто го игнорирай и се прави, че не съществува вместо да създаваш излишни драми (и не само ти, де) и да товариш себе си барабар с останалите хора тук. Елементарно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Ciaga каза:

Ако бяха персона нон-грата сега нямаше да им обръщате внимание, не знам кой е другият, но малко си противоречите някои хора в тоя форум. Все едно урагана да ми обяснява, че Галена не струвала и в същото време да я следи повече и от почитателите ѝ както беше написал някой. Щом не харесваш някой, просто го игнорирай и се прави, че не съществува вместо да създаваш излишни драми (и не само ти, де) и да товариш себе си барабар с останалите хора тук. Елементарно.

Не виждам къде си противореча. Темата е за бъдещите модератори и аз изказах мнение,че съм несъгласен с назначаването й на тази позиция и след това се почуствах длъжен да отговоря на поредния й глупав коментар. В останалите теми отдавна съм й бил игнора.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Не виждам къде си противореча. Темата е за бъдещите модератори и аз изказах мнение,че съм несъгласен с назначаването й на тази позиция и след това се почуствах длъжен да отговоря на поредния й глупав коментар. В останалите теми отдавна съм й бил игнора.

Ето там ти е грешката, че си мислиш, че си длъжен. Не, не си, нито ти си длъжен, нито някой друг. Така или иначе тя каза, че не иска няколко пъти, ако бяхте сложили край на тая тема вместо да продължавате да пишете сега нямаше да обсъждаме тия глупости.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Изискванията към новите модератори са: да харесват На морето на Татяна, да серат под душовете във фитнеса и да се пускат обработени секси снимки като Андреа. Може дори клипчета във ваната като една друга лидерка. 

  • Like 1
  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Радвам се за новите, но и за това, че Печенко остава, защото в предишния състав беше топ мод. Сега в последно време форума стана място без правила и всеки прави каквото си поиска, вината намирам в това че бяха само двама или са нямали енергия за разбиране с разговор.

Както и да е, реших отново да се кандидатирам, не защото имам свободно време в повече, даже напротив, работя и съм на уни, но все си намирам време и за лични интереси. След като видях че има и други кандидати, искам да променим тази жунгла в която някои се имат за повече от другите и да върнем старото време в форума. 🔥

  • Like 2
  • Love 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , xroflx9 каза:

На Стела и дружката й са се давали предостатъчни шансове. Въпросните двама са от изключителна вреда за форума и ако бяха някъде другаде отдавна щяха да са с перманентен бан,но въпреки това те все още са тук и ги търпим. Абсурдно е на такива хора да се дават привилегии.

Чак пък да е вредна. Мисля си, че през онези години се е притеснявала да наказва Кондомчо, защото е знаела че той ще го приеме лично, и това би навредило на отношенията им. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Fast каза:

Чак пък опасна. Мисля си, че през онези години се е притеснявала да наказва Кондомчо, защото е знаела че той ще го приеме лично, и това би навредило на отношенията им. 

То това е ясно и именно заради това е негодна за тази позиция.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , meleto каза:

Сигурна? Тези тестове са ежедневие при модовете, но отдавна решения не се взимат от 1 човек, за да носи той отговорността сам.

Не ме е страх да поема отговорност, нито в живота, нито тук. Не ме притесняват и тестовете. Целенасоченото отношение обаче е съвсем друго нещо. Сам виждаш. Въртим се в един и същ кръг от преди няколко години. Аз отговорност мога да поемам, НО очакванията да извършвам определени действия, само и само да задоволя провокативната същност на някои хора не са ми по вкуса. Още от сега мога да си представя подготвен сценарий, в който ще се иска да направя нещо за да доказвам безпристрастие и подобие и после ще ти се надува главата, както и тази на всички останали за "черната модераторка". В крайна сметка решението кого да избереш си е твое, тук все ще се мрънка за нещо, ако не за мен ще е за друг. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

Бла,бла..още по-добре че сама се отказа. Прав ти път..и без това нов бардак със стари курви не се прави. Показала си,че не ставаш за тази позиция за разлика от Уили,така че мога само да се радвам.

Само дето бардака не е нов. 

Била съм модератор 5-6 години, ако не ставах, нямаше да е така. Няма да ти повтарям всеки път, че това да се разделя с правата си беше осъзнато мое действие. Така съм преценила. Точка. Веднъж поне бъди искрен и признай, че и вашата страна имаше своите погрешни действия, за които си получавахте заслуженото отношение. Живота е кръговрат - каквото даваш се връща към теб. Ежедневните ви обиди, нападки, подигравки и отрицание не бяха по-малко лоши, нали? 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , xroflx9 каза:

На Стела и дружката й са се давали предостатъчни шансове. Въпросните двама са от изключителна вреда за форума и ако бяха някъде другаде отдавна щяха да са с перманентен бан,но въпреки това те все още са тук и ги търпим. Абсурдно е на такива хора да се дават привилегии.

Вреда? Затова когато той пише доказано активността на форума скача с огромни проценти, нали? Вреда носят вечните недоволни мрънкачи, вреда носи целият този негативизъм, който насаждате и заради който на човек му се отщява да влиза във форума.

А сега за търпението.. По принцип в такива ситуации се казва - като нещо не ти харесва не го търпи, не го гледай, не се занимавай с него. Игнорираш нещата, които не понасяш или напускаш. Ти не можеш нито едното, нито другото. В момента преувеличаваш излишно до небесата. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Ciaga каза:

Аз поне до момента не съм видял лошо отношение към мен от @Stela и нямам причина да изпитвам лоши чувства към нея, 

Ако го слушаш него трябва да си събера багажа и да се предам в затвора. 😁😁 Лоша, по-лоша, най-лоша ... 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Stela каза:

Само дето бардака не е нов. 

Била съм модератор 5-6 години, ако не ставах, нямаше да е така. Няма да ти повтарям всеки път, че това да се разделя с правата си беше осъзнато мое действие. Така съм преценила. Точка. Веднъж поне бъди искрен и признай, че и вашата страна имаше своите погрешни действия, за които си получавахте заслуженото отношение. Живота е кръговрат - каквото даваш се връща към теб. Ежедневните ви обиди, нападки, подигравки и отрицание не бяха по-малко лоши, нали? 

Беше модератор във време,в което форума беше оставен на самотек,след което мелето го купи и въведе някакъв ред. Това с какво ми доказва,че си годна за тази позиция? За всичките ни обиди,подигравки и тн аз,Слави и останалите,които бяхме в противниковия отбор сме си изтърпяли нужните наказания,които ти ни даваше на момента,докато за наказанията на дружката ти се праваше на приятно разсеяна и му слагаше бан чак след 1-2 часа при все че си била онлайн.

Щом тогава си решила да се откажеш от правата ти защо сега искаш пак да си модератор?😀 щом ти е толкова важно ставай,но ти обещавам,че ще следя лично за всяко твое действие когато си онлайн.

преди 10 минути, Stela каза:

Вреда? Затова когато той пише доказано активността на форума скача с огромни проценти, нали? Вреда носят вечните недоволни мрънкачи, вреда носи целият този негативизъм, който насаждате и заради който на човек му се отщява да влиза във форума.

А сега за търпението.. По принцип в такива ситуации се казва - като нещо не ти харесва не го търпи, не го гледай, не се занимавай с него. Игнорираш нещата, които не понасяш или напускаш. Ти не можеш нито едното, нито другото. В момента преувеличаваш излишно до небесата. 

Престани да живееш в 2018. Отдавна не сте фактор тук,за което сте си виновни само вие и никой друг.  Когато приятелчето ти кълне хората,заяжда се с тях,обижда Галена не е негативизъм и вдига активността,а когато аз изказвам мнение в съответната тема гоня хората с омразата си.😂😂😂Интересна логика

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, xroflx9 каза:

Беше модератор във време,в което форума беше оставен на самотек,след което мелето го купи и въведе някакъв ред. Това с какво ми доказва,че си годна за тази позиция? За всичките ни обиди,подигравки и тн аз,Слави и останалите,които бяхме в противниковия отбор сме си изтърпяли нужните наказания,които ти ни даваше на момента,докато за наказанията на дружката ти се праваше на приятно разсеяна и му слагаше бан чак след 1-2 часа при все че си била онлайн.

Щом тогава си решила да се откажеш от правата ти защо сега искаш пак да си модератор?😀 щом ти е толкова важно ставай,но ти обещавам,че ще следя лично за всяко твое действие когато си онлайн.

Престани да живееш в 2018. Отдавна не сте фактор тук,за което сте си виновни само вие и никой друг.  Когато приятелчето ти кълне хората,заяжда се с тях,обижда Галена не е негативизъм и вдига активността,а когато аз изказвам мнение в съответната тема гоня хората с омразата си.😂😂😂Интересна логика

А на теб неща от преди 3-4 години с какво ти доказват, че сега не съм годна? Това само показва ти какъв негативен и предубеден човек си спрямо мен. После кажи, че не насаждаш омраза... Помниш някакви подробности за които аз дори не се сещам... Като ти е кеф да живееш в миналото и да се тровиш с толкова негативна енергия си го прави за себе си. Не искам да ме занимаваш с тези неща. След всички обиди съм се опитвала да имам нормална комуникация с теб, да се води дискусия в този форум, но ти си знаеш едно и също. 

Изобщо не ми е важно. Къде видя да съм се предлагала сама да ставам модератор? Пак извърташ нещата както ти изнася. Следене викаш.. Ти така или иначе следиш действията ми и без да съм мод. 😂

Мисля, че не аз, а ти живееш в 2018-та, защото ти започна да вадиш нещата от нейния скрин и да ги размяташ тук. 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

А на теб неща от преди 3-4 години с какво ти доказват, че сега не съм годна? Това само показва ти какъв негативен и предубеден човек си спрямо мен. После кажи, че не насаждаш омраза... Помниш някакви подробности за които аз дори не се сещам... Като ти е кеф да живееш в миналото и да се тровиш с толкова негативна енергия си го прави за себе си. Не искам да ме занимаваш с тези неща. След всички обиди съм се опитвала да имам нормална комуникация с теб, да се води дискусия в този форум, но ти си знаеш едно и също. 

Изобщо не ми е важно. Къде видя да съм се предлагала сама да ставам модератор? Пак извърташ нещата както ти изнася. Следене викаш.. Ти така или иначе следиш действията ми и без да съм мод. 😂

Мисля, че не аз, а ти живееш в 2018-та, защото ти започна да вадиш нещата от нейния скрин и да ги размяташ тук. 

 

Първия ти абзац е доста пресилен. Нима ще отречеш че в началото на тази година изявих желание да заровим томахавката в темата за Признания и си мислех,че бяхме успели, защото след това защитавахме Симона,Галена и тн,но дружката ти се завърна и ти пак се обърна срещу мен и се започнаха вашите хапливи коментари по мой адрес с цел да си изпусна нервите и да ме баннат. Съжалявам,но не си ми сестра както е казала любимката ти,че да ти давам шансове постоянно. Ясно е че с теб винаги ще сме на контра.

Ако не ти беше важно нямаше да продължаваме да водим този разговор. Аз си изказах мнението,обясних ситуацията на @Ciaga  и толкова. И не,за твой най-голям ужас не те следя. Не съм сляп,мога да виждам и да чета постовете ти,но постоянното ти натякване,че те следя вече ми идва ту мъч и мисля че ще е най-добре просто да те блокирам.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Не съм сляп,мога да виждам и да чета постовете ти,но постоянното ти натякване,че те следя вече ми идва ту мъч и мисля че ще е най-добре просто да те блокирам.

Блокирал съм 1-2 досадни персони които провокират и си просят вниманието, но пак им гледам постовете и ми стигат известия ако ме цитират или реагират...😭 @meletoтази опция май нищо не прави? 💀

Иначе нямам нищо против Стела, колкото и да приема лично някои закачки, но не крия и че не съм съгласен с част от нейните твърдения. 

  • Like 1
  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...