Jump to content



НОВИ МОДЕРАТОРИ 2022-2023


Препоръчани коментари

преди 25 минути, meleto каза:

Можем да спамим юзърите по мейл, за да се завърнат, но... трябва съдържание.  Много пъти съм се замислял да излезем от музикалната тематика и да разширим и до други теми. Но трябват хора, които да поддържат активността. Забелязал съм, че имаше един период, когато 2-3 човека яко писахме и покрай това активността стана доста по-голяма. После пак замряха нещата (когато инерцията спря).

Евентуално по мейла, мисля, че на времето имаше и някаква фейсбук група. Аз имах приятели от тук, но вече не поддържаме контакт. По едно време и @Brian много пишеше, но нещо не го засичам напоследък?
Трябва дискусия, само се чудя дали не е по-добре поп-фолк раздела и поп-а да си станат както преди отделни? Хората които влизаха преди до някъде са свикнали и най-вече се обсъждаше поп-фолк. На времето "Поп-фолк скандали" не знам кой я измисли, но според мен по-добре да се промени на "Поп-фолк дискусии" или нещо такова..... Тогава там наистина си ставаха скандали! :D Надявам се, @Stela да е съгласна, а мисля, че и тя редовно посещава форума.

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , DevilWish каза:

Евентуално по мейла, мисля, че на времето имаше и някаква фейсбук група. Аз имах приятели от тук, но вече не поддържаме контакт. По едно време и @Brian много пишеше, но нещо не го засичам напоследък?
Трябва дискусия, само се чудя дали не е по-добре поп-фолк раздела и поп-а да си станат както преди отделни? Хората които влизаха преди до някъде са свикнали и най-вече се обсъждаше поп-фолк. На времето "Поп-фолк скандали" не знам кой я измисли, но според мен по-добре да се промени на "Поп-фолк дискусии" или нещо такова..... Тогава там наистина си ставаха скандали! :D Надявам се, @Stela да е съгласна, а мисля, че и тя редовно посещава форума.

И аз си мислех за @Brian, макар че напоследък не е от най-активните. Иначе това е един от първите хора, които ми бяха направили най-добро впечатление.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Евентуално по мейла, мисля, че на времето имаше и някаква фейсбук група. Аз имах приятели от тук, но вече не поддържаме контакт. По едно време и @Brian много пишеше, но нещо не го засичам напоследък?
Трябва дискусия, само се чудя дали не е по-добре поп-фолк раздела и поп-а да си станат както преди отделни? Хората които влизаха преди до някъде са свикнали и най-вече се обсъждаше поп-фолк. На времето "Поп-фолк скандали" не знам кой я измисли, но според мен по-добре да се промени на "Поп-фолк дискусии" или нещо такова..... Тогава там наистина си ставаха скандали! :D Надявам се, @Stela да е съгласна, а мисля, че и тя редовно посещава форума.

Аз нямам спомен да са сливани тези форуми... ?

Според мен трябва да се направят големи теми - тип Новини, забавни неща, да ги сортираме по тематика и там където има много страници да се правят нови теми. Тези теми сиг ще може да се закачат и да са с директен достъп, а не да изчезват.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Аз нямам спомен да са сливани тези форуми... ?

Според мен трябва да се направят големи теми - тип Новини, забавни неща, да ги сортираме по тематика и там където има много страници да се правят нови теми. Тези теми сиг ще може да се закачат и да са с директен достъп, а не да изчезват.

Не бяха сливани преди, ако си спомняш бяха отделен раздел Поп-фолк, Световна музика, Поп, даже имаше и фолклор. Идеята е добра за новини, а също и кулинарния клуб, както и темата за Провокативни въпроси. Въпросът е обаче, че са клубове и може би някои от потребителите не влизат там. Дали има шанс да станат като раздел въпросните клубове? Да има от всичко. Но си мисля, че форумците, аз включително като се регистрирах влизат най-вече заради поп-фолк раздела. Песни, клипове, скандалите които мисля , че ще е по-добре да се прекръстят "Поп-фолк дискусии" както споменах, ако и други са съгласни. Нещо трябва да се промени. Включително @Fast в линкове винаги качваше новите компилации, линкове към песни, нещо което отдавна не се е случвало. 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, DevilWish каза:

Включително @Fast в линкове винаги качваше новите компилации, линкове към песни, нещо което отдавна не се е случвало. 

Пускам новите албуми когато видя че има. За Пайнерските компилации нямам сорс.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бъдете по-сериозни. Май забравихте преди 3 години защо Стела беше публично унижена като й махнаха правата. Нямаме нужда да повтаряме тази грешка.

@DevilWish и @Ciaga имат моята подкрепа.

  • Like 2
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , xroflx9 каза:

Бъдете по-сериозни. Май забравихте преди 3 години защо Стела беше публично унижена като й махнаха правата. Нямаме нужда да повтаряме тази грешка.

@DevilWish и @Ciaga имат моята подкрепа.

Беше твърде отдавна, за да си спомням. Хубавото е, че при една издънка мога да махна модератор, а не както сега. 

И ако има 4-5 модератора, ще е лесно да се разделим с някого в движение.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.08.2022 г. от 20:14, DevilWish каза:

Не бяха сливани преди, ако си спомняш бяха отделен раздел Поп-фолк, Световна музика, Поп, даже имаше и фолклор. Идеята е добра за новини, а също и кулинарния клуб, както и темата за Провокативни въпроси. Въпросът е обаче, че са клубове и може би някои от потребителите не влизат там. Дали има шанс да станат като раздел въпросните клубове? Да има от всичко. Но си мисля, че форумците, аз включително като се регистрирах влизат най-вече заради поп-фолк раздела. Песни, клипове, скандалите които мисля , че ще е по-добре да се прекръстят "Поп-фолк дискусии" както споменах, ако и други са съгласни. Нещо трябва да се промени. Включително @Fast в линкове винаги качваше новите компилации, линкове към песни, нещо което отдавна не се е случвало. 

Поп-фолк дрязги :D . А някои раздели бяха комбинирани/разместени ако не се лъжа по мое предложение поради липса на активност и терен на началната страница. Вкрайна сметка, при евентуален повишен интерес, винаги може да бъдат ъпгрейдати някъде по-нагоре в йерархията. Същото важи и за клубовете, поне според мен. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Willy каза:

Защо да не изкараме още един мандат в този форум, който да бъде изчистен от злото и изкаран на правилния път?!

Кандидатираш ли се, отче?

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Харесва ми съставът, но съм малко скептичен спрямо Стела, защото и тя е била модератор за 5+ години, и не съм забравил колко пристрастна беше спрямо Кондомчо, дори в моменти в когато буквално пожелаваше смърт и рак на пълни непознати.

  • Like 1
  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Fast каза:

Харесва ми съставът, но съм малко скептичен спрямо Стела, защото и тя е била модератор за 5+ години, и не съм забравил колко пристрастна беше спрямо Кондомчо, дори в моменти в когато буквално пожелаваше смърт и рак на пълни непознати.

Дано започне пак с клетвите. Бяха славни времена. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хора,които отдавна трябваше да са с перманентен бан,продължават да пишат,доказано скаченият съд на Кондьо-Стела пак ще бъде модератор при все че е показала,че не става за тази позиция,ебаси абсурда е тоя форум. Определено отново ще огранича посещенията си тук.

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , xroflx9 каза:

Хора,които отдавна трябваше да са с перманентен бан,продължават да пишат,доказано скаченият съд на Кондьо-Стела пак ще бъде модератор при все че е показала,че не става за тази позиция,ебаси абсурда е тоя форум. Определено отново ще огранича посещенията си тук.

Е, не бързай, тази грешка ще бъде поправена и Стела иска на нея да се падне честта да го направи!

  • Like 2
  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , xroflx9 каза:

Хора,които отдавна трябваше да са с перманентен бан,продължават да пишат,доказано скаченият съд на Кондьо-Стела пак ще бъде модератор при все че е показала,че не става за тази позиция,ебаси абсурда е тоя форум. Определено отново ще огранича посещенията си тук.

Първо: решенията се взимат колективно

Второ: правата могат да бъдат преосмислени по всяко време

Трето: решението да си активен или не си е твое, но ти заради Стела ли влизаш/не влизаш? 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , meleto каза:

Прекрасни сте... готови ли сте @pechenko @Willy @Ciaga @DevilWish & @Stela

 

Винаги готов .... картоф! :D 😘 

преди 15 часа , RumyanaFen каза:

Отсега гласа ми отива при @DevilWish!

Благодаря ти за подкрепата! ❤️ Но мисля, че тук сме всички изброени. 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 9.08.2022 г. от 21:31, xroflx9 каза:

Бъдете по-сериозни. Май забравихте преди 3 години защо Стела беше публично унижена като й махнаха правата. Нямаме нужда да повтаряме тази грешка.

@DevilWish и @Ciaga имат моята подкрепа.

Като почнеш с тези гръмки изказвания и ти .... Какво публично унижение? Къде, на площада ли? 😂 И защо изобщо трябва да се равим в миналото? Нали се сещаш, че каквото съм направила е било с ясното съзнание, че ще ми махнат правата, а и в онзи момент вече нямаше никакъв смисъл да искам да ги задържа. Ако ми е пукало, ако съм ги искала съм щяла да ги запазя. Години преди това съм вършила тази дейност, така че "унижението" е според твоята гледна точка и желания, не и според моите .... ;) 

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.08.2022 г. от 4:29, Willy каза:

Е, не бързай, тази грешка ще бъде поправена и Стела иска на нея да се падне честта да го направи!

Ако имаш някакъв проблем с мен ми го кажи директно, не е нужно да правиш опити за провокация, намеци и да ми налагаш действия, с които да доказвам каквото и да било. 

@meleto Благодаря за подкрепата и доверието, но не желая да бъда изпитвана от хора, които чакат да получа правата за да бъда провокирана и подлагана на тестове. Още преди да е започнало ми е ясно какво ще се цели, защото знам нагласите на определен кръг от хора. Няма нужда да се натоварваме по този начин. Знаеш какво имам предвид. За мен поста модератор не е въпрос на доказване и някаква цел за издигане. В живота има много по-ценни неща от това - например приятелството, достойнството и истината. Благодаря още веднъж и успех на новите избрани. :)

 

  • Like 3
  • Sad 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 49 минути, Stela каза:

Ако имаш някакъв проблем с мен ми го кажи директно, не е нужно да правиш опити за провокация, намеци и да ми налагаш действия, с които да доказвам каквото и да било. 

@meleto Благодаря за подкрепата и доверието, но не желая да бъда изпитвана от хора, които чакат да получа правата за да бъда провокирана и подлагана на тестове. Още преди да е започнало ми е ясно какво ще се цели, защото знам нагласите на определен кръг от хора. Няма нужда да се натоварваме по този начин. Знаеш какво имам предвид. За мен поста модератор не е въпрос на доказване и някаква цел за издигане. В живота има много по-ценни неща от това - например приятелството, достойнството и истината. Благодаря още веднъж и успех на новите избрани. :)

 

Сигурна? Тези тестове са ежедневие при модовете, но отдавна решения не се взимат от 1 човек, за да носи той отговорността сам.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...