Jump to content



НОВИ МОДЕРАТОРИ 2022-2023


Препоръчани коментари

преди 14 минути, Fast каза:

Не мисля че в момента има добре изразени микро групи тук, освен глутницата около Lelqtian и omline която спомена. Повечето потребители сме индивидуални личности, които се отнасяме неутрално един към друг в по-голямата част от времето.

Аааайде за Плевен...

  • Like 1
  • Love 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 40 минути, omline каза:

Аааайде за ...

Глутница не е обида. От своя страна, ти нямаш право да дискутираш местоживеенето на потребителите, когато не е упоменато в профила им.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Изглежда, че старите модове остават :D Щото ако аз се развихря като мод, вероятно ще останат 2ма човека..

Като не рекламираш темата, какви кандидатури очакваш?

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Fast каза:

Като не рекламираш темата, какви кандидатури очакваш?

Подкрепям! @meleto Развържи малко кесията и инвестирай в билборди докато още не е започнала предизборната кампания на ония аматьори от партиите! Имат още много хляб да изядат докато покрият санитарния минимум на Фаста за демокрацията и без това!

  • Like 1
  • Haha 3
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Fast каза:

Като не рекламираш темата, какви кандидатури очакваш?

Ама тя темата си излиза на началната страница... то който има желание би трябвало да пише.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Ама тя темата си излиза на началната страница... то който има желание би трябвало да пише.

Предполага се, че само опитни потребители може да се интересуват от кандидатстване за мандат за модериране. Те знаят как да използват форума и ще могат да видят темата за нула време.

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , asylum каза:

Предполага се, че само опитни потребители може да се интересуват от кандидатстване за мандат за модериране. Те знаят как да използват форума и ще могат да видят темата за нула време.

А ти като опитен, интересуваш ли се? :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, omline каза:

@meleto Не ща да съм модератор повече, казах ти го доста пъти - никакво запазване на старите, Печенко ако иска остави му правата.

Веднъж закачиш ли се, нЕма отърване :D 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Бих искал да ви помогна, ама съм само с 400 коментара и се регистрирах малко късно в тоя форум, принципно си мислех миналата година да го направя, ама нямах време. Иначе имам опит в тия сфери - форуми, блогове и всякакви подобни, бачкал съм на WordPress, phpBB и e107. Преди време имах собствен блог, който зарязах поради мижав интерес от моя страна, за да се концентрирам върху друга част от себе си.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Ciaga каза:

Бих искал да ви помогна, ама съм само с 400 коментара и се регистрирах малко късно в тоя форум, принципно си мислех миналата година да го направя, ама нямах време. Иначе имам опит в тия сфери - форуми, блогове и всякакви подобни, бачкал съм на WordPress, phpBB и e107. Преди време имах собствен блог, който зарязах поради мижав интерес от моя страна, за да се концентрирам върху друга част от себе си.

Одобрен. 

  • Like 1
  • Haha 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Ciaga каза:

Бих искал да ви помогна, ама съм само с 400 коментара и се регистрирах малко късно в тоя форум, принципно си мислех миналата година да го направя, ама нямах време. Иначе имам опит в тия сфери - форуми, блогове и всякакви подобни, бачкал съм на WordPress, phpBB и e107. Преди време имах собствен блог, който зарязах поради мижав интерес от моя страна, за да се концентрирам върху друга част от себе си.

Аз съм За. Най-важно е когато някой има желание. @meleto винаги има изключения? Нов е, а и още малко му остават до 500. 

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, DevilWish каза:

Аз съм За. Най-важно е когато някой има желание. @meleto винаги има изключения? Нов е, а и още малко му остават до 500. 

А ти имаш ли желание? :P Така де.. остава поне 1 място.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

А ти имаш ли желание? :P Така де.. остава поне 1 място.

Аз съм тук от 100 години общо-взето и редовно си влизам и пиша във форума. . на времето имах желание, докато сега честно казано не съм се замислял по този въпрос и за това предложих някои други потребители. По принцип имам навика да проверявам форума всеки ден, но не мога да гарантирам, че това винаги ще бъде така.... Желание винаги има. Само се надявам да съм полезен, защото до сега не съм бил модератор. 
 @Stela какво мисли? Смятам, че би била и тя добър модератор, както и @Ciaga защото има опит, въпреки, че малко постове не му достигат, защото е нов.

А какво ще рече още 1 място, че нещо пак май не съм разбрал? :D 

  • Like 2
  • Hug 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Аз съм тук от 100 години общо-взето и редовно си влизам и пиша във форума. . на времето имах желание, докато сега честно казано не съм се замислял по този въпрос и за това предложих някои други потребители. По принцип имам навика да проверявам форума всеки ден, но не мога да гарантирам, че това винаги ще бъде така.... Желание винаги има. Само се надявам да съм полезен, защото до сега не съм бил модератор. 
 @Stela какво мисли? Смятам, че би била и тя добър модератор, както и @Ciaga защото има опит, въпреки, че малко постове не му достигат, защото е нов.

А какво ще рече още 1 място, че нещо пак май не съм разбрал? :D 

Печенко за сега остава, и има възможност за добавяне на 2-3 души. Не е проблем да липсваш ден-два. Е, ако е системно, другите модове няма да са доволни, защото ще висят репорти.

Що се отнася до опита, старите модове няма да се отърват без въведение на новите :D 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , meleto каза:

Печенко за сега остава, и има възможност за добавяне на 2-3 души. Не е проблем да липсваш ден-два. Е, ако е системно, другите модове няма да са доволни, защото ще висят репорти.

Що се отнася до опита, старите модове няма да се отърват без въведение на новите :D 

Радвам се, че поне някой от старите модове остава, той поне има опит и наистина си върши добре работата, каквото и да сме си казвали! :D Работил съм с него по класация, която ако някой се навие пак може да започнем! Ами ако мога да предложа освен себе си тогава, @Ciaga и ако иска @Stela да я видим какво ще каже, защото @Blueberry  твърдо отказа за съжаление. А другите потребители за които имам добри впечатления като @asylum @Lelqtian @FikLena @THE IIconicне знам изобщо дали ще се навият. А мисля, че @Fast беше съгласен да модерира линкове? Все пак и това е в голяма помощ ако се съгласи на това. Нека го попитаме? Аз съм доволен от него и като цяло от модераторите, не съм имал проблем, а Стела мисля, че има опит като модератор тук и по мои наблюдения винаги се е справяла добре. Имам някои идеи кое как да се случи, защото съм от 2008 потребител и това с обърквацията в клиповете мен лично много ме дразни, че се размиват така нещата, също да се правят повече теми, дискусии... които предварително да обсъждаме и да се допитваме до потребителите, анкети... Рамания преди беше доста посещаван форум и трябва да помислим и над това ама аз мисля много предварително за всичко както винаги. 

  • Like 5
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DevilWish каза:

Радвам се, че поне някой от старите модове остава, той поне има опит и наистина си върши добре работата, каквото и да сме си казвали! :D Работил съм с него по класация, която ако някой се навие пак може да започнем! Ами ако мога да предложа освен себе си тогава, @Ciaga и ако иска @Stela да я видим какво ще каже, защото @Blueberry  твърдо отказа за съжаление. А другите потребители за които имам добри впечатления като @asylum @Lelqtian @FikLena @THE IIconicне знам изобщо дали ще се навият. А мисля, че @Fast беше съгласен да модерира линкове? Все пак и това е в голяма помощ ако се съгласи на това. Нека го попитаме? Аз съм доволен от него и като цяло от модераторите, не съм имал проблем, а Стела мисля, че има опит като модератор тук и по мои наблюдения винаги се е справяла добре. Имам някои идеи кое как да се случи, защото съм от 2008 потребител и това с обърквацията в клиповете мен лично много ме дразни, че се размиват така нещата, също да се правят повече теми, дискусии... които предварително да обсъждаме и да се допитваме до потребителите, анкети... Рамания преди беше доста посещаван форум и трябва да помислим и над това ама аз мисля много предварително за всичко както винаги. 

Няма нужда от подмазване, но все пак благодаря. 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, DevilWish каза:

Радвам се, че поне някой от старите модове остава, той поне има опит и наистина си върши добре работата, каквото и да сме си казвали! :D Работил съм с него по класация, която ако някой се навие пак може да започнем! Ами ако мога да предложа освен себе си тогава, @Ciaga и ако иска @Stela да я видим какво ще каже, защото @Blueberry  твърдо отказа за съжаление. А другите потребители за които имам добри впечатления като @asylum @Lelqtian @FikLena @THE IIconicне знам изобщо дали ще се навият. А мисля, че @Fast беше съгласен да модерира линкове? Все пак и това е в голяма помощ ако се съгласи на това. Нека го попитаме? Аз съм доволен от него и като цяло от модераторите, не съм имал проблем, а Стела мисля, че има опит като модератор тук и по мои наблюдения винаги се е справяла добре. Имам някои идеи кое как да се случи, защото съм от 2008 потребител и това с обърквацията в клиповете мен лично много ме дразни, че се размиват така нещата, също да се правят повече теми, дискусии... които предварително да обсъждаме и да се допитваме до потребителите, анкети... Рамания преди беше доста посещаван форум и трябва да помислим и над това ама аз мисля много предварително за всичко както винаги. 

Можем да спамим юзърите по мейл, за да се завърнат, но... трябва съдържание.  Много пъти съм се замислял да излезем от музикалната тематика и да разширим и до други теми. Но трябват хора, които да поддържат активността. Забелязал съм, че имаше един период, когато 2-3 човека яко писахме и покрай това активността стана доста по-голяма. После пак замряха нещата (когато инерцията спря).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...