Jump to content



НОВИ МОДЕРАТОРИ 2022-2023


Препоръчани коментари

Дойде моментът на истината. Този път търсим 2-3 души за модератори.

Тъй като имахме серия от провали, системата се променя. Крайно време е форумът да се поразчисти и оправи. Всеки пуска теми, където му смахне. Репортите светят в зелено, необработени. 

 

Апокалипсис...

По тази причина: изборът на модератори ще бъде само мой. Кандидатстването става в тази тема. 

Изисквания:

  • Минимум 500 коментара
  • Свободно време (колкото да влиза ежедневно и да успява да попрочита повечето коментари)
  • Да няма много наказания
  • Да е сред активните потребители - в топ класацията на форума

 

Във форума има няколко "движения". Искам представители от всяко, за да може да се карат и да не взимат еднолични решения, както в последните 4 години.

Предлагам:

  • Безсрочен мандат (докато не се създаде видима нужда от промени)

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Току що, asylum каза:

Мерси, но нямам желание. Аз й влизам, но понякога ме няма с дни. Предпочитам да си запазя тази свобода. И само да кажа, че @Fast не става.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , meleto каза:

Благодаря за предложението, но бях модератор близо 5 години и мисля, че времето ми отмина. Склонен съм да модерирам само Links разделите.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Blueberry каза:

Поласкана съм, но нямам нито нерви, нито желание... :D 

Нищо, помисли си. Можеш да спреш един самоубиец :D само трябва да се съгласиш 

преди 2 часа , omline каза:

Може би, ако има психотест за потребители, модераторската позиция ще е малко по-привлекателна.

Едва ли някой във форума ще успее да го мине...

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Нищо, помисли си. Можеш да спреш един самоубиец :D само трябва да се съгласиш 

Едва ли някой във форума ще успее да го мине...

Може да видиш дали не може да кандидатсваш за финансиране отнякъде - европрограми, Сорос - като психиатрично заведение.

  • Like 1
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.08.2022 г. от 23:33, THE IIconic каза:

ИСКАМ 

 

Сега оправих няколко висящи репорта и половината бяха обиди от теб към други потребители. Нямаш никакъв шанс да бъдеш модератор. Това мога да кажа. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Сега оправих няколко висящи репорта и половината бяха обиди от теб към други потребители. Нямаш никакъв шанс да бъдеш модератор. Това мога да кажа. 

Бъди спокоен. Аз и не искам. Нямам време и енергия. Писах на майтап но даже не съм си и мислел. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 1.08.2022 г. от 18:48, meleto каза:

Във форума има няколко "движения". Искам представители от всяко, за да може да се карат и да не взимат еднолични решения, както в последните 4 години.

Не забелязах тази част в темата. Имам два въпроса:
1) Защо зачеркваш работата на няколко екипа като "еднолична" ? 
2) Кои са тези движения?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Не забелязах тази част в темата. Имам два въпроса:
1) Защо зачеркваш работата на няколко екипа като "еднолична" ? 
2) Кои са тези движения?

1 Сега си прочетох изречението, имах предвид, че ще се работи така че да не се взимат еднолични решения, както си е от 2018 година насам. От 4 години.

2. Например - ти срещу Lelqtin. Кондома срещу еди кой си... едните не искат за мод теб, другите не искат Илконика, трети... Единственото противодействие е стратегията ми от последните 2 години - да има от различните групи по един мод. ДА напомня, че печенко (май беше от групата на Стела и Кондома) не го искаха много хора, омлайн (на лелятин и тн) също. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

1 Сега си прочетох изречението, имах предвид, че ще се работи така че да не се взимат еднолични решения, както си е от 2018 година насам. От 4 години.

2. Например - ти срещу Lelqtin. Кондома срещу еди кой си... едните не искат за мод теб, другите не искат Илконика, трети... Единственото противодействие е стратегията ми от последните 2 години - да има от различните групи по един мод. ДА напомня, че печенко (май беше от групата на Стела и Кондома) не го искаха много хора, омлайн (на лелятин и тн) също. 

За пръв път чувал да съм имал група или движение. Ма щом си казъл, разясни - има ли време да подам заявление в ЦИК че ще се яваваме на предсрочните избори? Или трябва да чакаме следващия тираж. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

За пръв път чувал да съм имал група или движение. Ма щом си казъл, разясни - има ли време да подам заявление в ЦИК че ще се яваваме на предсрочните избори? Или трябва да чакаме следващия тираж. 

U r 

 

  • Like 2
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Lelqtian каза:

За пръв път чувал да съм имал група или движение. Ма щом си казъл, разясни - има ли време да подам заявление в ЦИК че ще се яваваме на предсрочните избори? Или трябва да чакаме следващия тираж. 

Айде, айде... като кажеш една дума и @asylum веднага ти приглася и обратното е валидно. Не знам защо се газираш така. Не го казвам с негативна конотация. Но е факт, че сте разделени на кланове във форума :D .

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Айде, айде... като кажеш една дума и @asylum веднага ти приглася и обратното е валидно. Не знам защо се газираш така. Не го казвам с негативна конотация. Но е факт, че сте разделени на кланове във форума :D .

Не мисля че в момента има добре изразени микро групи тук, освен глутницата около Lelqtian и omline която спомена. Повечето потребители сме индивидуални личности, които се отнасяме неутрално един към друг в по-голямата част от времето.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • meleto locked this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...