Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

И само да вметна, след като Преслава или Глория са в миналото, а изкарват за 2 часа повече от вас + семействата ви за цял месец, вие къде сте тогава? И били ли сте изобщо на този свят? Ако в миналото значи да прибирам по 4/6 бона за час, пратете ме там. Вие си стойте в бъдещето, настоящето или в която галактика искате.

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Феновете на Андреа продължават да качват сторита за проваления концерт, а тя не пропуска да ги сподели 😄 Тя изобщо виждала ли е кьораво участие през последните месеци, кво натяква старите си успехи 😅

Screenshot_20220821-121009_Instagram.jpg

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

Поп-фолк песни в топ 50 на Spotify:

#4 Welcome to Bulgaria
#8 Еуфория
#9 Пистолет
#11 Нашата
#12 Красив герой
#20 Сладкото зло
#36 ВНЛ
#41 Пак ще се броиш
#44 Мария
#49 Първият
#50 Филм за нас

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Just_Me каза:

Феновете на Андреа продължават да качват сторита за проваления концерт, а тя не пропуска да ги сподели 😄 Тя изобщо виждала ли е кьораво участие през последните месеци, кво натяква старите си успехи 😅

Screenshot_20220821-121009_Instagram.jpg

И аз ще  кача. 

@foxy_vd разкажи как беше? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Константин уж подал доказателства, че 17 годишното момиче доброволно се гледало с него. 17 години с 40+ явно е нормално в неговия свят, да не говорим че има жена, както и дъщеря и сигурно няма да му е приятно, ако стане същото.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Константин уж подал доказателства, че 17 годишното момиче доброволно се гледало с него. 17 години с 40+ явно е нормално в неговия свят, да не говорим че има жена, както и дъщеря и сигруно няма да му е приятно, ако стане същото.

Какво ли мисли Туци за тва?

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Какво ли мисли Туци за тва?

Искам да чуя и мнение на най-добрите му приятелки с които ходи на Малдивите!

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Искам да чуя и мнение на най-добрите му приятелки с които ходи на Малдивите!

Най - много пак да ходят в милицията. То си им стана втори дом и на двете.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Willy каза:

Константин уж подал доказателства, че 17 годишното момиче доброволно се гледало с него. 17 години с 40+ явно е нормално в неговия свят, да не говорим че има жена, както и дъщеря и сигурно няма да му е приятно, ако стане същото.

Просто за пореден път се оказа, че Райна е била права за всичко, въпреки че беше изкарвана истеричка и луда, която само клевети невинната жертва, Коцьо. Надя да му мисли.

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Just_Me каза:

Феновете на Андреа продължават да качват сторита за проваления концерт, а тя не пропуска да ги сподели 😄 Тя изобщо виждала ли е кьораво участие през последните месеци, кво натяква старите си успехи 😅

Screenshot_20220821-121009_Instagram.jpg

Нали уж беше близка с Преслава? Сигурно и тя като Анелия и Галена е отказала дует и е станала неудобна.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , -A. каза:

@WindWalkerMonk, @Blueberry, @pechenko, @DrAkO

ВНИМАНИЕ!!!

Емилия Башур загатна за нов проект в социалните си мрежи! Цитирам ви '' Предстои нещо неочаквано с което съм сигурна, че ще ви изненадам. 💣''.

Очаквайте неочакваното! Очаквайте Емилия Башур пак да отсрами жанра!

Международен или чалга проект очакваш? :yahoo1:

  • Like 2
  • Tongue 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , WindWalkerMonk каза:

Велика лидерка и диктаторка. Иначе на Глория има много малко хора на тоя панаир. Та не знам и тя колко е вървежна.

Не са били малко като гледам. Да не забравяме, че около сцената са и шатрите с бира и скара. Доста от хората остават в тази зона за да хапват и пият докато слушат концерта. Не на всеки му е приоритет да е в тълпата пред сцената, да скача и да пее. Говоря за конкретната ситуация на панаира. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Just_Me каза:

На Меди вчера също е било фраш и пак е било безплатен концерт. Изводите вече сте си ги направили сами 😅

Screenshot_20220821-120439_Instagram.jpg

Това е на празника на Доспат. Като гледам по такъв тип концерти винаги е фул. Първо на празника на града си всеки почти излиза, в празнично настроение е и концертите в такъв ден са един вид традиция. Второ в тия населени места изпълнителите не пеят по 2 - 3 пъти в месеца за да знаеш, че ако пропуснеш ще го видиш пак другата седмица. Много фактори има, но наистина концертите за даден празник са винаги фул. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

ТОва с Константин истинска история ли е или клюка? ЧЕ му е слаб ангелът знаем от Вип Брадър. Ама айде да не издребняваме... момичето е на 17. Ако Коцио беше на 18 нямаше да има проблем. 

Въпросът е морален, макар по действащото законодателство май имаше, че 16+ могат да правят секс без родителите да са съгласни :D 

Цитат

 

Чл. 149. (Доп. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., изм., бр. 89 от1986 г.) (1) (Изм. - ДВ, бр. 107 от 1996 г., бр. 75 от 2006 г.) Който извърши действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на лице, ненавършило 14-годишна възраст, се наказва за блудство с лишаване от свобода от една до шест години.

Чл. 150. (Доп. - ДВ, бр. 28 от 1982 г., изм., бр. 89 от 1986 г., бр. 107 от 1996 г., бр. 75 от 2006 г.) Който извърши действие с цел да възбуди или удовлетвори полово желание без съвкупление по отношение на лице, навършило 14-годишна възраст, чрез употреба на сила или заплашване, чрез използуване на безпомощното му състояние или чрез привеждането му в такова състояние, се наказва с лишаване от свобода до шест години, а в особено тежък случай - с лишаване от свобода от две до осем години.

Чл. 151. (1) (Изм. - ДВ, бр. 75 от 2006 г.) Който се съвъкупи с лице, ненавършило 14-годишна възраст, доколкото извършеното не съставлява престъпление по чл. 152 , се наказва слишаване от свобода от две до шест години.

(2) Който се съвъкупи с лице, навършило 14-годишна възраст, което не разбира свойството или значението на извършеното, се наказва с лишаване от свобода до три години.

 

Според мен ако има принуда е подсъдно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Константин уж подал доказателства, че 17 годишното момиче доброволно се гледало с него. 17 години с 40+ явно е нормално в неговия свят, да не говорим че има жена, както и дъщеря и сигурно няма да му е приятно, ако стане същото.

Тя неговата не го е взела защото е почтен и свестен. Напълно наясно е с всичко, но си трае за да живее в имението и да не работи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

В една статия пише, че въпросната девойка от месеци се движела в компанията му, радвайки се на луксозен живот по морето. Не знам, но аз се чудя Надя как търпи такива неща вече толкова години. И да не е девойката, кой знае колко изневери е имало през годините. Да не говорим за пиянските истории и наркотиците. Сега това ако е вярно си е престъпление направо. Възможно е и девойката да има вина с поведението си и да е била с него съвсем доброволно и после като я е оставил да иска да му направи мръсно. Знаем какво е поколението днес, така че не изключвам да има вина в нея. Факт е обаче и какво лекенце е той, така че истината е някъде там ... 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

В една статия пише, че въпросната девойка от месеци се движела в компанията му, радвайки се на луксозен живот по морето. Не знам, но аз се чудя Надя как търпи такива неща вече толкова години. И да не е девойката, кой знае колко изневери е имало през годините. Да не говорим за пиянските истории и наркотиците. Сега това ако е вярно си е престъпление направо. Възможно е и девойката да има вина с поведението си и да е била с него съвсем доброволно и после като я е оставил да иска да му направи мръсно. Знаем какво е поколението днес, така че не изключвам да има вина в нея. Факт е обаче и какво лекенце е той, така че истината е някъде там ... 

Момичето няма никаква вина, дори и най-доброволно да е тръгнало с него. Тя е на 17, наивни години и всичко, Коце е на 40+ и крайно друг случай. 

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От миналия месец:

https://show.blitz.bg/istorii/tik-tok-senzaciya-izvesten-pevec-i-producent-ot-painer-me-iznasili-zena-mu-i-decata-spyaxa-na-gorniya-etaz

"Няма да казвам повече, но когато спрях пред триетажния дворец на тиха улица в квартала – дъхът ми спря. В гаража имаше паркирани автомобили за стотици хиляди, а от къщата тъкмо излизаха две от любимите ми поп-фолк звезди. Заведе ме мой приятел музикант, който е барабанист в един от най-известните оркестри в момента. Домакинът слезе по къси панталонки и чехли и съвсем приятелски попита „Това ли е момиченцето?“. Видях го, че ме загледа, но се държах студено, даже малко пренебрежително. Отидохме на приземния етаж където беше студиото, а той спомена, че жена му и децата са горе, но никога не слизат тук, когато той има работен ангажимент, така че да не се притесняваме. "

4fFL7Xu.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Willy каза:

Момичето няма никаква вина, дори и най-доброволно да е тръгнало с него. Тя е на 17, наивни години и всичко, Коце е на 40+ и крайно друг случай. 

Не го оправдавам в никакъв случай. Но и ти излизаш и виждаш освободеното поведение на някои момичета, които са готови на всичко за да имат луксозен живот, дори и да бъдат с някой чичак. Грозно и брутално е, но за жалост такива неща не са изключение и се случват постоянно. Но, да, това не оправдава него изобщо. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Willy каза:

Момичето няма никаква вина, дори и най-доброволно да е тръгнало с него. Тя е на 17, наивни години и всичко, Коце е на 40+ и крайно друг случай. 

Абсолютно е така. Дори да е най - голямата :). Тя е на 17, той носи отговорност. Сега Нада ще го зареже и ще разбере коя е жената на живота му.

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, WindWalkerMonk каза:

Абсолютно е така. Дори да е най - голямата :). Тя е на 17, той носи отговорност. Сега Нада ще го зареже и ще разбере коя е жената на живота му.

Не знам дали ще го зареже, тя е била втора цигулка и по време на Райна, така , че какво ли не прави любовта с хората! 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...