Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Между другото Галена и Преслава още ли сме с илюзиите, че са "съвременна чалга"? Кариерите им минаха в изкуствено помпане на имидж без поне по 1 самостоятелна изява на скопос да имат, сега се хванахте за тези халтури, които и ще са нито повече, нито по-малко посредствени от кое да е участие в дискотека след 02:00. Помним фиаското на ст. Спартак, Варна 2017-та.

  • Like 4
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какъв е спорът сега, Галена ли не може да напълни или Преслава?

Ама те даже са си направили комбо билет и е само 25 кинта за двете вечери. :D Явно са се озорили да домъкнат фенове... това е новата чалга, в баш сезона, в новия Слънчак и нищо не правят...

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Olay каза:

и 1000 билета да са, и 600 да са, Созопол е град с население 12 000 души, и на 100% да е запълнена легловата база (100 000 по неофициални данни), то чисто математически означава Преслава да е продала:
12 000 билета за концерт в София или по 2 000 билета във летните театри на Варна/Бургас, колкото нито Глория нито Ивана са постигали.

Все едно Туци не джитка от Бургас по цялото южно черноморие за концерти.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, Lelqtian каза:

Баба Гюрга ако ти забие един шЪмар, остеопорозата ще вземе да ви мине и ще може да участвате в концерт на Пайнер ;) 

Най-много и ние да й забием един шЪмар и да й изпадат порцелановите фасети! 
 

 

  • Haha 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, Olay каза:

3500 седящи ако сцената гледа към двете страни, мисля, че едната страна е 2000 а другата 1500 места, но не разбрах сцената към коя страна ще е обърната. Продават се 3/5ти от седящите места от едната страна на стадиона, което са или 900 или 1200 седящи места + не знам колко правостоящи. От къде видяхте че максимума са 1600 билета?

1600 беше цитирано като пуснати билети в продажба на предната страница, а предполагам е от тикетпортал, на база на свободните места? 

Цифрите все още са смешни откъм продадени билети, нали уж имаше опашки за участия? Или просто на 20+ лв вход и липсата на шотовете шотовете на стадиона си казва думата. 

И на тоя принцип, 1000 билета от Созопол за все едно 30000 в Лондон.  Място за сравнения от тоя тип няма, Созопол е достатъчно близко и до Бургас, и до др курорти ако имаше интерес да ги продадат тия места. 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега е момента Гранд дамата Емилия Башур да им го сложи и да напълни двора у тях!

Само да отбележим, че нейния двор е колкото 2 стадиона!

Време е тази кралица да извади 550 хиляди и да представи България на Евровизия 2021 в Юкей с песен на испански. 

 

  • Like 2
  • Thanks 1
  • Haha 2
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Счетоводилия ако направи песен със заглавие "На майка ти в задника" вече ще убие всички с хит! Да не казваме по-голяма дума! 

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

@xroflx9: Харесвам само ''Ето ме'' на Емилия за последните 10 години!

@xroflx9: Новата песен на Теди Александрова е брутална.

А частта на Щилян е именно от:

Хванах те - тайно слушаш Емилия Башур. Точно както и Румен Радев и съпругата му

  • Tongue 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 34 минути, WindWalkerMonk каза:

Сега е момента Гранд дамата Емилия Башур да им го сложи и да напълни двора у тях!

Тя първо да си измие двора, че партЕто да не приключи преди да е започнало.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, -A. каза:

Само да отбележим, че нейния двор е колкото 2 стадиона!

Време е тази кралица да извади 550 хиляди и да представи България на Евровизия 2021 в Юкей с песен на испански. 

 

Ми да, ще ги разбие. Даже аз ще сменя ника си на Башурка на хурка да съм ходеща реклама!

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, -A. каза:

Само да отбележим, че нейния двор е колкото 2 стадиона!

Време е тази кралица да извади 550 хиляди и да представи България на Евровизия 2021 в Юкей с песен на испански. 

 

Свери си календара, Евровизия 2021 мина преди година и няколко месеца ;) 

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, Ciaga каза:

Тя първо да си измие двора, че партЕто да не приключи преди да е започнало.

Или гениталиите! 😘 
Снощи между другото (без да се шегувам) сънувах Галена с тесен бански и от там излизаха косми от сливата й! Беше потресаващо гнусно! :& Ужасно беше космата! Направо като храсталак! 

 

  • Haha 5
  • Confused 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 29 минути, DevilWish каза:

Или гениталиите! 😘 
Снощи между другото (без да се шегувам) сънувах Галена с тесен бански и от там излизаха косми от сливата й! Беше потресаващо гнусно! :& Ужасно беше космата! Направо като храсталак! 

 

Нямаше нужда да го споделяш това нещо принципно.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Ciaga каза:

Нямаше нужда да го споделяш това нещо принципно.

Ама аз съм напълно сериозен за това. Дано не съм развалил апетита на някого! 
И понеже сме на вълна "Сигнално жълто", който има желание може да твори в тази тема свободни съчинения! :D 

Четете и се забавлявайте.... творете! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Ама аз съм напълно сериозен за това. Дано не съм развалил апетита на някого! 
И понеже сме на вълна "Сигнално жълто", който има желание може да твори в тази тема свободни съчинения! :D 

Четете и се забавлявайте.... творете! :D 

Добре де, ама все пак е хубаво човек да има някакви граници, ако всеки тръгне да си споделя сънищата тук сигурно ще останат не повече от петима активни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ciaga каза:

Добре де, ама все пак е хубаво човек да има някакви граници, ако всеки тръгне да си споделя сънищата тук сигурно ще останат не повече от петима активни.

То може да прочетеш много гнусни неща..... но да не превръщаме Поп-фолк раздела който касае изпълнители в това да обсъждаме това тук, имаме къде да си го кажем, отговорих ти където трябва.
 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, asylum каза:

063C7290-E9EC-431B-AA9F-49E18C275A4B.png

Кралица Юни тази година мачка с продуктивност и скандал.

Дано само пак да не е окрала потенциална хитачка от Райна и Биолчев. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , pacho каза:

Какъв е спорът сега, Галена ли не може да напълни или Преслава?

Ама те даже са си направили комбо билет и е само 25 кинта за двете вечери. :D Явно са се озорили да домъкнат фенове... това е новата чалга, в баш сезона, в новия Слънчак и нищо не правят...

Ми там на стадиона няма вип сепарета, няма да смучат наргилета, трева е не могат да сложат токчетата.... Това е символ на пропаднало общество, водено от тежка комплексарщина. 

  • Like 6
20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , DevilWish каза:

Той тоя всъщност  не е българин, нали? Че нещо ужасно си личи!

Еви ли? Той е от моя град, не знам дали знаеш. 😁 Баща му е известен кръчмарски музикант. Българи са определено 😂😂

  • Thanks 1
  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DevilWish каза:

Най-накрая и аз намерих време да изгледам това интервю на Кати! Много е готина! Който е пропуснал и я харесва, заслужава си да го изгледа!

Чувство за хумор, много позитивна, не се е променила изобщо! ❤️ 

Много е свежа и готина. Годините са й се отразили положително. Изглежда доста добре. 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...