Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 минути, DevilWish каза:

За Десита... за "Първият" ли става дума? 

Да. Много изненадващо за мен, понеже песента не ми е от любимите и не ми звучеше като нещо което ще избухва - но факт знае се и се слуша масово.

Дори неволно научих текста от това да я чувам постоянно.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Emanuela.Carey каза:

Да. Много изненадващо за мен, понеже песента не ми е от любимите и не ми звучеше като нещо което ще избухва - но факт знае се и се слуша масово.

Дори неволно научих текста от това да я чувам постоянно.

На мен ми хареса на първо слушане, тогава не очаквах за разлика от други нейни песни тази ми допадна. Даже се учудвам, че ще вземе да се окаже успешна? :D Явно имам нюх за хитове! :D 

  • Like 2
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

“Дисниленд” и “Бях с теб” са по-големи хитове от всичко на Алфите тази година! “Третият джин” също е по-успешна от очевидно наблъсканата с купени гледания “Алфа кукла”.

 

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Emanuela.Carey каза:

Да. Много изненадващо за мен, понеже песента не ми е от любимите и не ми звучеше като нещо което ще избухва - но факт знае се и се слуша масово.

Дори неволно научих текста от това да я чувам постоянно.

Да, виждаме какъв “хит” е. Отдавна падна под дневните гледания на “Дисниленд”, въпреки че излезна около 2 седмици след това. Дори така актуалният Емрах не можа да помогне на Десита. Била по-успешна, хаха. И ти не си вярваш. Алфите вече са бити карти! 

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Hurricane каза:

“Дисниленд” и “Бях с теб” са по-големи хитове от всичко на Алфите тази година! “Третият джин” също е по-успешна от очевидно наблъсканата с купени гледания “Алфа кукла”.

 

А, няма да се разберем! От Преслава да минаваш на Данна! 
 

 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, DevilWish каза:

А, няма да се разберем! От Преслава да минаваш на Данна! 
 

 

Не минавам никъде! Просто излагам факти, които са очевидни. Някои от песните на Лидия, Десита и Симона от тази година също ме кефят много, но няма как да кажа, че са по-големи хитове от тези на Данна.

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Hurricane каза:

Не минавам никъде! Просто излагам факти, които са очевидни. Някои от песните на Лидия, Десита и Симона от тази година също ме кефят много, но няма как да кажа, че са по-големи хитове от тези на Данна.

 

Аз честно казано много не ги слушам тия новите Данна, Лидия, Десита и Симона. На Симона миналата година много харесвах "Пак" и "Вендета" с Галин, на Данна "Такава" и на Лидия харесвам първата песен "Много луд", това последното на Десита ми хареса, но съм го слушал един път точно. Предпочитам да си слушам Преслава, Анелия, Глория, Райна, Галена, Емилия и др. разбира се на някои от тях по-старите песни, на Преслава, Анелия, Галена и Емилия слушам и новите.

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, RumyanaFen каза:

https://vm.tiktok.com/ZMNs488fP/

 

@LelqtianНова princess lady на хоризонта!❤️

Давай, бързо се разкарай ти, при кочината, при оная нимфоманка дето те разби! :D :D :D 
Това е текст! Нов Травестит на хоризонта! ❤️
 :O 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Oo.... не тази ме дразни много ми е лигава с това хайст котарачета

Ама как си върти дупето и с червените ботушки.... каква дама само! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Като шамандура е в басейна потрес!🤣

По интересно ми е от къде го е измислила това Котарачето? И все пак не забелязват ли, че на външния им вид, не им отива... грамадни мъже, иска да се прави на Азис преди години.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

По интересно ми е от къде го е измислила това Котарачето? И все пак не забелязват ли, че на външния им вид, не им отива... грамадни мъже, иска да се прави на Азис преди години.

Нека пробва жИната няма лошо!🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, RumyanaFen каза:

Нека пробва жИната няма лошо!🤣

То куцо, кьораво и сакато пропя. :D На едни не, че толкова им се пее като него примерно, но търсят начин за скандал, да са интересни. Тя Андреа защо все пробва като вади цицата ама то вече е отживелица, не може да изненада никого.

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

То куцо, кьораво и сакато пропя. :D На едни не, че толкова им се пее като него примерно, но търсят начин за скандал, да са интересни. Тя Андреа защо все пробва като вади цицата ама то вече е отживелица, не може да изненада никого.

Имах надежда в това сладурче но ме разочарова страшно много!

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, DevilWish каза:

@RumyanaFen а какво мислиш за това? :D 

 

Стига го споделяхте тоя гнусен швестер, бе, влизам тука да се развличам, а не да си изкарвам манджите, които съм изял. :Д 

  • Like 3
  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Hurricane каза:

Да, виждаме какъв “хит” е. Отдавна падна под дневните гледания на “Дисниленд”, въпреки че излезна около 2 седмици след това. Дори така актуалният Емрах не можа да помогне на Десита. Била по-успешна, хаха. И ти не си вярваш. Алфите вече са бити карти! 

И пак цитираме някакви гледания, които могат да се манипулират по всякакъв начин и вече никой не знае кой клип има автентични и кой не.

Дали песен е хит се вижда като излизаш по заведения и разбираш какво се слуша, кои песни вдигат хората, кои песни се ползват за smoke break. Дисниленд по никакъв параметър не е хит. Единствено съм виждал някакви деца по парковете да си я пускат.

  • Like 2
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Emanuela.Carey каза:

И пак цитираме някакви гледания, които могат да се манипулират по всякакъв начин и вече никой не знае кой клип има автентични и кой не.

Дали песен е хит се вижда като излизаш по заведения и разбираш какво се слуша, кои песни вдигат хората, кои песни се ползват за smoke break. Дисниленд по никакъв параметър не е хит. Единствено съм виждал някакви деца по парковете да си я пускат.

Не знам защо въобще се хабиш да отговаряш на поредния трол тук. Нека си живее във великата заблуда,че леля Данче е много успешна тази година,само че същата се оказа чисто и просто one hit wonder. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, RumyanaFen каза:

Имах надежда в това сладурче но ме разочарова страшно много!

Нещо не ми харесва песента му. Защо те е разочаровал?

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...