Jump to content



Поп-фолк скандали (август, 2022)


Препоръчани коментари

Предлагам дяволчетата на злата вещица Галена да спрем да отговаряме на ангелчетата на добрата душица Преслава. Разговорът с тях е безпредметен. 

Без това никой в този форум не се сеща за Плейбекслава, освен въпросните 3-4-ма души. Като спрем да им отговаряме съвсем ще отиде в девета глуха, където й е мястото. 

 

 

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 4 часа , Balkandji каза:

Значи някой, като е глупав, трябва да си мълчим? Може би дори да му кажем, че е умен?

Както и да е. Отново дадох теми за размисъл и активирах на макс заспалия форум.

Хубав ден!

Аз лично бих използвал културен и остроумен начин да го кажа ( ако ме разбираш ) 

бруталка

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, plambata каза:

Предлагам дяволчетата на злата вещица Галена да спрем да отговаряме на ангелчетата на добрата душица Преслава. Разговорът с тях е безпредметен. 

Без това никой в този форум не се сеща за Плейбекслава, освен въпросните 3-4-ма души. Като спрем да им отговаряме съвсем ще отиде в девета глуха, където й е мястото. 

 

 

А то пък за тая, дето си продаде душата на злото, сякаш пишете повече от 3-4 души тук.

Тя е пътничка, задето ми намърси здравето и участваше в опит за убийството ми. Вие ще останете. Да видим за коя ще пишете после.

  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, plambata каза:

Предлагам дяволчетата на злата вещица Галена да спрем да отговаряме на ангелчетата на добрата душица Преслава. Разговорът с тях е безпредметен. 

Без това никой в този форум не се сеща за Плейбекслава, освен въпросните 3-4-ма души. Като спрем да им отговаряме съвсем ще отиде в девета глуха, където й е мястото. 

 

 

Някои хора не заслужават просто да си хабиш нервите за тях, прекалено скучни са с тяхното непрестанно провокиране, привлечено от жажда за внимание, която очевидно им липсва извън интернет пространството. За мен това е жалко и доста тъжно.

  • Like 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Ciaga каза:

Някои хора не заслужават просто да си хабиш нервите за тях, прекалено скучни са с тяхното непрестанно провокиране, привлечено от жажда за внимание, която очевидно им липсва извън интернет пространството. За мен това е жалко и доста тъжно.

Ами иди да тъжиш и да жалееш тогава. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Лидия е новата ми любимка

 

ПП:416к за 1 седмица на най-новия флоп на Счетоводителката. Прекрасно начало на новата седмица. Пожелавам ви прекрасен остатък от лятото на всички,защото с тази новина моето лято ще е наистина прекрасно.🌟

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Лидия е новата ми любимка

 

ПП:416к за 1 седмица на най-новия флоп на Счетоводителката. Прекрасно начало на новата седмица. Пожелавам ви прекрасен остатък от лятото на всички,защото с тази новина моето лято ще е наистина прекрасно.🌟

Ще видим :1000(29):

И това лято звучеше навсякъде

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, xroflx9 каза:

Лидия е новата ми любимка

 

ПП:416к за 1 седмица на най-новия флоп на Счетоводителката. Прекрасно начало на новата седмица. Пожелавам ви прекрасен остатък от лятото на всички,защото с тази новина моето лято ще е наистина прекрасно.🌟

Чакай, тя още не е пуснала дуета с Жадор хъхъ. :D 

''Друг живот'' излезе на рождения ден на човека-глас Тони Стораро и съпруг на Валя Али. Нещо вид подарък заради едно истинско приятелство!

преди 3 минути, pechenko каза:

Ще видим :1000(29):

И това лято звучеше навсякъде

Очакваш ли Емилия х Жадор ?

2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , Hurricane каза:

Нали вече го поствахте това?! Колко пъти ще въртите едно и също?! Опашката пред Габана за Преслава видяхте ли я, а? :) 

Какво ми се хвалиш? Всяка дискотека на Слънчака е пълна. Дори Азис на 30 лева вход беше събрал страшно много в Сикретс, а на Галена буквално нямаше къде игла да хвърлиш

 

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, -A. каза:

Чакай, тя още не е пуснала дуета с Жадор хъхъ. :D 

''Друг живот'' излезе на рождения ден на човека-глас Тони Стораро и съпруг на Валя Али. Нещо вид подарък заради едно истинско приятелство!

Очакваш ли Емилия х Жадор ?

Тц.

На Жадор му отмина вълната и май е леко втърснал :1000(29):

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , pechenko каза:

Не знам за какво говориш

Поздравче:

Яша бейбиии

Яши бейбиии ... явно ще се моли на иконите Ванчето да се съгласи да включи в следващия гърмеж, белким види хит. 

 

преди 14 минути, THE IIconic каза:

За циците явно се плаща отгоре, и някой се е изскръндзил? 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DanielPiliov каза:

10 000 000 гледания и 65К лайка за 3 месеца и малко, а общо около 13М❤

 

Много ми е интересно колко ли от тях са купени или по-добре да не питам. :gora:

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Това може да няма много гледания, но виждам, че вече си се знае масово и по дискотеките (дори в чалготеки) го пеят с цяло гърло. 

Сладкото зло си е на едно ниво с Пак ще се броиш, но тука се споделят всекидневни статистики само за първата песен. :D 

Иначе са си напълно реални гледанията на Сладкото зло, просто лайковете са малко и затова изглежда така. Впрочем Еуфория вече има повече лайкове. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Галена явно цяло лято ще си изкара с 3 песни в Топ 10. Не помня такова лято да е имала скоро. 

Не помня и кога една песен се върти повече следващото лято, в сравнение с това, когато е излязла. Говоря за Турбуленция - тотален хит в момента. 

Като добавим и хита на Фики, малко необичайно чалга лято. Само едно нещо е константа - Лидерката. 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Галена явно цяло лято ще си изкара с 3 песни в Топ 10. Не помня такова лято да е имала скоро. 

Не помня и кога една песен се върти повече следващото лято, в сравнение с това, когато е излязла. Говоря за Турбуленция - тотален хит в момента. 

Като добавим и хита на Фики, малко необичайно чалга лято. Само едно нещо е константа - Лидерката. 

Имаше голямо задържане на следните хитове 1 година по-късно, не непременно през летния период:

Анелия - Got mi e & Дай ми още

Алисия МОЙ 

Галена Стара каравана

Емануела Като теб

С удебелен шрифт са летните хитове.

  • Like 4

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , pechenko каза:

Какво ми се хвалиш? Всяка дискотека на Слънчака е пълна. Дори Азис на 30 лева вход беше събрал страшно много в Сикретс, а на Галена буквално нямаше къде игла да хвърлиш

 

Наистина е потресаващо как все още има хора, които мислят, че опашките пред дискотеките са заради даден изпълнител, а не за поредното напиване и друсане въпросната вечер.. при все еднообразието, на всяко участие.

При Преслава и Емилия специално дори ги отследвах в инстаграм. Абсолютно еднообразни участия, песни, дупки да подават на хората да пеят. Как не си омръзват те самите не знам.. Няма смисъл да им отварям сторитата, защото още преди да съм ги отворил, им знам цялата “програма”, подредба на песни, плейбек и пр.

При Преслава дори е още по-страшно. Може ли интрото ти преди да се качиш на сцената, да е от 2009 година от турнето още? Тотална липса на идейност. Как хората дават пари за такова еднообразие се чудя. 
16.21

 

  • Like 8
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...