Jump to content


Алисия и Тони Стораро - Боц


Препоръчани коментари

Имах чувството, че песента е 4 часа, а не 4 минути! Много голяма мазнотия, иначе това "Боц, боц, боц в сърцето" е зарибяващо в самия припев. Много готин текст, закачлив, хареса ми. Сигурно е турски кавър, но кой е оригинала?
Клипът обаче е до някъде добър и идеен, като изключим последната сцена дето Алисия се опитва да върти гюбеци пред Стораро, не се получава! И сто пъти отвори и затвори този грил, човека ще си остане без вечеря! Ама как е възможно да е толкова комичен и смешен този клип и същевременно добър в началото? :D Най-много ме изкефи като намери вълшебната лампа! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, ANGEL каза:

Пръц. Не разбрах кое и е било предизвикателството на Алисия в тоя проект. 

Как кое, че върти гюбеци пред Стораро и по сто пъти отваря грила да прави една пържола! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 13 минути, meleto каза:

НЕ знам... на мен ми прозвуча като адски криндж да слушам БОЦ от Алисия и Стораро. Едва ли ще си го пусна втори път този "проект".

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Изпяването на Алисия нещо не ми се връзва с музиката. Явно иска да поддържа титлата “алтернативна чалгарка”.

Иначе нищо чудно да стигне успех като Отпусни се.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Алисия убива песента. Можеше да се отпусне да попее чалга или да викнат някоя друга. Като кръпка е нейната част, иначе може и да стане хит заради Стругаро. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не ми харесва... Мазнотия, глупав текст.. клипа избщо не подхожда на Стораро и имам чувтството, че събрали идеи от няколко други и са го сглобили. Кадрите са ми познати, особено Алисия с халата и кърпата на масата. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ми кавър е, ама оригинала ще е някой неизвестен. На Стораро ако му махнеш кавърите от дискографията ще излезе, че той няма такава...

Алисия можеше да я изпее с някой друг. Стораро стана противен, вие два пъти повече от преди, изобщо много противен му стана гласа... и с тоя халат, татко мечок... излага се вече цялата му фамилия. 

Пропилян хит.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...