Jump to content


Данна - Третият джин


Препоръчани коментари

Аранжимента тук е доста кофти ми се струва, сякаш изпяването няма нищо общо с музиката, която върви.... Някои фрази в куплетите стоят като недовършени, недоизказани, да не говорим че песента свършва сякаш по средата.... Липсват ударни в музиката, тотален хаос. Да не са сложили някакво ранно демо на песента?

Доста слабичко, загубен потенциал.

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Музиката след припева ми напомня на припева на Емрах - Един на милион, където пее - "Пак за глупости ядоса се, стига филми в чувствата ни силни". :D

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

С всяка нова песен ми става все по-безлична. Поведението и пеенето малко по малко минават към Ванеса. Като чели Алфа имаха по-добра идея за имиджа ѝ.

Музиката ми напомня на Оцковите в пиковата му ера в Ара.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Почна добре, но след първия куплет нещата преминаха не както трябва! Песента е слабичка! Клипът нищо по-специално за нея. Ще видим за напред какво ще предложи, това не е нейното. Много евтинее всичко!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, pacho каза:

Въх, на Бринтито визията след 22 години още се котира. Песента е миш-маш, тотално незапеваема.

 

Абсолютно и аз това си помислих. А там с диодните лампи ми напомни на Stronger.

Иначе явно четат тук стилистите. Подмладили са я тук Данчето и не като лелка тука. 

Песента е кръгла нула. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен ми харесва песента, може и да е заради добрата засилка, която направиха с Дисниленд и Бях с теб. Според мен се откроява от другите Пашеви благодарение на най-важното- пеенето.

И видеото не е зле, добре са го направили като за тийновете. Данна наистина са я барнали да изглежда по-свежа.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , SG каза:

На мен ми харесва песента, може и да е заради добрата засилка, която направиха с Дисниленд и Бях с теб. Според мен се откроява от другите Пашеви благодарение на най-важното- пеенето.

И видеото не е зле, добре са го направили като за тийновете. Данна наистина са я барнали да изглежда по-свежа.

Тийновете днес не гледат такива клипове. Това е за тийновете преди 20 и повече години. Нормално за леля Дана.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 27 минути, DarkChild каза:

Тийновете днес не гледат такива клипове. Това е за тийновете преди 20 и повече години. Нормално за леля Дана.

Днешните чалга тийнове не са били родени преди 20 години, та да го знаят това.:D Те поначало не обръщат чак такова внимание на старото, а каквото им пуснеш от новата генерация- кефят се по дифолт. Затова и по пътя на логиката е нормално да ги изкефи един купонджийски клип със забивки на момчета и момичета в клуба.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Lelqtian каза:

Леля Данче направила ли е вече 18 та да пее на другите тийнове как се порка джин със най-скучната песен за наливане с алкохол евър? 

Е, за леличка джин с тоник е екстра.

преди 16 часа , Ciaga каза:

На ла*ното и да му сложиш диамант пак ще смърди ужасно, кой разбрал - разбрал.

И диамантът засмърдява.

Link to comment
Сподели в други сайтове

По-скоро е инфантилна! Мечтае си да спи и с третият Джин - от Аладин. Син джин, Джафар (лошият джин) и Данчо третият джин, който не иска да й пусне! Това показва каква фенка е на Дисниленд! За леля е много инфантлина! Язък за 49 годишната визия и с тия пръстчета в устата какво иска да покаже? Ах, Даниела. Нали имаше песен за Даниела всъщност?

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...