Jump to content



Галин, Лидия, Десита, Адам, Симона и Кости - Нашата


Препоръчани коментари

😂😂😂😂😂😂😂

През цялото време ми беше смешно, и се чудих осъзнават ли колко е тъпа тази песен. Като са искали летен хит, с хубав клип - да си бяха пуснали “Красиви лъжи” и да се учат и попиват.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Страшна глупост. Най-голямото музикално разочарование за годината.

Едно че е 3 рециклирани песни на Андреа в едно, текста никакъв, клипа е стил 2013, изпяването слабо… няма да си я пусна втори път. Не знам как са се съгласили да я пуснат.

Явно дори и Кости не може да ги спаси от флоп ерата им.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Някакво рециклирано от песни на Андреа и Мария.... Опит за хит, опит за нещо лятно и свежо, но дават на заето! И Кости тука не може да им помогне! И да пиеш, и да ядеш, и да сереш.... просто с третото ще си остане този шит! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Може да ти грабне вниманието ако си под 13 години, но иначе... наистина слабо

Клипът са се опитали да го направят интересен, но откъм кадри е нищо особено. А песента засега няма как да знам дали по-напред ще ми допадне.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Ами не. Дори Сими не спасява положението тук. Това го виждам като поредния флоп на Алфа. Песента започва обещаващо,но щом се появи Галин и стана пълен дроп...много неуспешен опит за песен в стил "Стара каравана".

Да се стягат за есента със самостоятелни песни,че започват да пропадат много бързо

Link to comment
Сподели в други сайтове

Посредствена песен, подхождаща повече на неопитни дебютанти, отколкото на изпълнители, които имат претенции, че са нещо и някои в жанра. Песента прилича на вече издавани такива от Кости за други български поп-фолк певици през годините. Искаха да яхнат и те Кости вълната, след като видяха успеха на Емилия от миналата година, но само с искане не се получава. Все пак очаквам да събере известно количество гледания, ако имат уговорка с Кости да промотира песента и на румънския пазар, макар че леко ме съмнява, ама знае ли човек. Аудиторията, която ще се кефи на песента, очаквам да е 10-18-годишните. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Обаче пуснах клипа точно на 11 секунди от както го качиха и вече имаше към 50 коментара колко е хубава песента.

Или фенчетата им са просто неадекватни или Галина е почнала да купува и коментари.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Emanuela.Carey каза:

Обаче пуснах клипа точно на 11 секунди от както го качиха и вече имаше към 50 коментара колко е хубава песента.

Или фенчетата им са просто неадекватни или Галина е почнала да купува и коментари.

Първото със сигурност, не е тайна каква им е фен базата

Link to comment
Сподели в други сайтове

На мен също Галин не ми е от любимите изпълнители, но е смешно как тук каквото и да пусне го правите на 2 стотинки? На половината гаджетата ли ви е взел, или???

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Vanora каза:

Посредствена песен, подхождаща повече на неопитни дебютанти, отколкото на изпълнители, които имат претенции, че са нещо и някои в жанра. Песента прилича на вече издавани такива от Кости за други български поп-фолк певици през годините. Искаха да яхнат и те Кости вълната, след като видяха успеха на Емилия от миналата година, но само с искане не се получава. Все пак очаквам да събере известно количество гледания, ако имат уговорка с Кости да промотира песента и на румънския пазар, макар че леко ме съмнява, ама знае ли човек. Аудиторията, която ще се кефи на песента, очаквам да е 10-18-годишните. 

Ти да не си някой трол платен от Емилия? Преди 10 години кака им Андреа тресеше държавата с песни от Кости,баш от смотаната Счеводителка ще са се вдъхновили. :mf_surrender:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Jouey каза:

На мен също Галин не ми е от любимите изпълнители, но е смешно как тук каквото и да пусне го правите на 2 стотинки? На половината гаджетата ли ви е взел, или???

А може ли просто да не ми харесва музиката, която прави, или нямам тази възможност? 😂 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Гальо каза:

А може ли просто да не ми харесва музиката, която прави, или нямам тази възможност? 😂 

То па все едно той я прави, 2-3 композитори правят на 100 изпълнители песните.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 5 минути, xroflx9 каза:

Ти да не си някой трол платен от Емилия? Преди 10 години кака им Андреа тресеше държавата с песни от Кости,баш от смотаната Счеводителка ще са се вдъхновили. :mf_surrender:

Една от големите фенки на Андреа съм, когато беше адекватна и имаше прилична поп-фолк кариера. Именно от нея и нейните сполучливи проекти с Кости тръгна изобщо "Кости-вълната" в поп-фолка в България. Пепа също имаше песен, правена с него, даже май предхождаше проектите на Андреа хронологически, но тя не стана такъв хит, каквито бяха песните на Андреа, правени от Кости. Така че няма как да отрека успехите на песни на Андреа, които аз самата харесвам. Въпросът е, че последният български изпълнител с хит от Кости, беше Емилия и е логично Алфите като такива, ламтящи за участия, хитове и хонорари, да видят най-скорошния направен комерс - в случая той е от така недолюбваната от теб Емилия. Затова я споменах в поста си, не ми е било целта да правя реклами и тем подобни, макар че я харесвам като изпълнител и дискография. :D 

Редактирано от Vanora
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не можах да повярвам, че Гальо е дал пари на Костьо за аранжимент. Ама песента е тъпа, но поне звука не е тенекиет! Слава тебе ушни господи! :D

  

преди 14 минути, Vanora каза:

Една от големите фенки на Андреа съм, когато беше адекватна и имаше прилична поп-фолк кариера. Именно от нея и нейните сполучливи проекти с Кости тръгна изобщо "Кости-вълната" в поп-фолка в България. Пепа също имаше песен, правена с него, даже май предхождаше проектите на Андреа хронологически, но тя не стана такъв хит, каквито бяха песните на Андреа, правени от Кости. Така че няма как да отрека успехите на песни на Андреа, които аз самата харесвам. Въпросът е, че последният български изпълнител с хит от Кости, беше Емилия и е логично Алфите като такива, ламтящи за участия, хитове и хонорари, да видят най-скорошния направен комерс - в случая той е от така недолюбваната от теб Емилия. Затова я споменах в поста си, не ми е било целта да правя реклами и тем подобни, макар че я харесвам като изпълнител и дискография. :D 

Костьо го взеха първо в Ара на договор, после той избяга в Пайнер пак на договор, от там и Андрюша го прилапа, и от там избяга и почна да прави голямата кариера самостоятелно.

Всички композитори на договор във фирма, е задължен да бълва яко продукция иначе изхвърча, за това и този еднакъв модел на песните се наложи не от композиторите а от самите продуценти като дядо Митьо! Понеже щом един композитор му върши цялата работа, що да плаща на още 4-5 щом един върши качествена работа. Та така и Ганев е вързан в момента за договор към Пайнер, но разбираемо, има семейство, дъщеря трябва да гледа.

Както и Тенекията сигурно е вързан с договор към Пайнер да прави тенекиени звуци за новите имена, които са отврат - звуците :D Както и към Гальо там си личеше много повече.

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Vanora каза:

Една от големите фенки на Андреа съм, когато беше адекватна и имаше прилична поп-фолк кариера. Именно от нея и нейните сполучливи проекти с Кости тръгна изобщо "Кости-вълната" в поп-фолка в България. Пепа също имаше песен, правена с него, даже май предхождаше проектите на Андреа хронологически, но тя не стана такъв хит, каквито бяха песните на Андреа, правени от Кости. Така че няма как да отрека успехите на песни на Андреа, които аз самата харесвам. Въпросът е, че последният български изпълнител с хит от Кости, беше Емилия и е логично Алфите като такива, ламтящи за участия, хитове и хонорари, да видят най-скорошния направен комерс - в случая той е от така недолюбваната от теб Емилия. Затова я споменах в поста си, не ми е било целта да правя реклами и тем подобни, макар че я харесвам като изпълнител и дискография. :D 

По тази логика клетата Галена,толкова е закъсала за хитове,участия и пари,че се е вдъхновила и тя от новата чалга терминаторка Е ми ли я за песен от Кости.

Link to comment
Сподели в други сайтове

В интерес на истината доста ми харесва песнета.Лятна е,свежа е и приятна да я слушаш.Факт е,че са имали и по-добри песни,но спрямо ЗЕМЕТРЪС,това е много по-добро!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Този песен не е нищо ново под слънцето много ми прилича на Стара каравана и още много други текста им е гола вода няма да коментирам тенекията че отново са работели с него но това нее заявка за хит... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Не е лошо в интерес на истината, не е музикален шедьовър, но е много приятно за слушане. 

Честно казано не следя никой от Алфите, но в клипа изглеждат много симпатични младежи, може би Галин е излишен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 46 минути, Vanora каза:

Една от големите фенки на Андреа съм, когато беше адекватна и имаше прилична поп-фолк кариера. Именно от нея и нейните сполучливи проекти с Кости тръгна изобщо "Кости-вълната" в поп-фолка в България. Пепа също имаше песен, правена с него, даже май предхождаше проектите на Андреа хронологически, но тя не стана такъв хит, каквито бяха песните на Андреа, правени от Кости. 

Пълни глупости. Кости вълната си тръгна от Ара, даже той избаца на Джина цял албум и излязоха много хитове от там. Тази песен беше гига хит и тука знаехме, че е писана от Кости, защото беше станал известен с "Necazuri si suparari" 3-4 години по-рано! Андреа по това време (2007) претопляше хитове на Лепа Брена от 1995-та.... 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Първо я чух от телефона и не ме впечатли, сега я пуснах на слушалки и е готинка.

Частта на Адам бях убедена, че я е писал Наско Колев дори преди да видя, че наистина е сред текстописците :D Като цяло не съм фенка на летните песни, но това е приятничко.

Как може Лидия да е толкова красива :ba: 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...