Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

На Ана песента е най-яка от всички пуснати през юли!

Жалко обаче че публиката тотално я отхвърли последните години и май и този път няма да има хит. В класацията на Spotify беше само 2 дни и то с пикова позиция #34. :(

 

  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

В YouTube се развива на ниво приличен сезонен хит. Милионче за 10 дена, и то без да я има в Тренда или да се пуска автоматично.

Но аз какво разбирам, де... зациклил съм все пак в дебютната година на Ан. Освен по този повод да поздравя с три джина тези, които са не-зациклили... нищо че не толкова те, колкото аз съм един от малкото, които дават шанс на новата генерация. :)

На крачка е от номер 1 в Тренда, да навъртаме гледания и да й помогнем да измести хита на Меди и Краля на фолка.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, SG каза:

В YouTube се развива на ниво приличен сезонен хит. Милионче за 10 дена, и то без да я има в Тренда или да се пуска автоматично.

Но аз какво разбирам, де... зациклил съм все пак в дебютната година на Ан. Освен по този повод да поздравя с три джина тези, които са не-зациклили... нищо че толкова те, колкото аз съм един от малкото, които дават шанс на новата генерация. :)

 

На крачка е от номер 1 в Тренда, да навъртаме гледания и да й помогнем да измести хита на Меди и Краля на фолка.

Анелия е в тренда и се показва най-нормално.

милион за 11 дни, но вече е на 50-60к и може да няма и 2м за месец и след това да забие тотално.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Анелия е в тренда и се показва най-нормално.

милион за 11 дни, но вече е на 50-60к и може да няма и 2м за месец и след това да забие тотално.

Влез влез е била с 46К на 11 ден, а има над 6М.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DanielPiliov каза:

Влез влез е била с 46К на 11 ден, а има над 6М.

Влез влез е мазнотийка и дует с Палома, заради което не я приеха първите дни, но данооо

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, Willy каза:

Анелия е в тренда и се показва най-нормално.

милион за 11 дни, но вече е на 50-60к и може да няма и 2м за месец и след това да забие тотално.

В основния Тренд я няма. А този за музика не знам защо е с различни критерии и допуска песни от нов канал, но той така или иначе не е най-популярния. Основния начин да се слуша песента е да се потърси.

Както казах- приличен сезонен хит, надали ще стане повече. Доста песни в дългосрочен план са си правили големи цифри по този начин, постепенно... поне никой не може да ги обвини, че купуват.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, SG каза:

В основния Тренд я няма. А този за музика не знам защо е с различни критерии и допуска песни от нов канал, но той така или иначе не е най-популярния. Основния начин да се слуша песента е да се потърси.

Както казах- приличен сезонен хит, надали ще стане повече. Доста песни в дългосрочен план са си правили големи цифри по този начин, постепенно... поне никой не може да ги обвини, че купуват.

Над клиповете излизат позициите от тренда за музика. Има ли някой който влиза в главния тренд и разглежда клипове?

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Derma-act едни от спонсорите в фолка, под лайва на Меди и Азис се е*ават с Андреа: 

"Защо със Сашка не поканите Андреа в МегаСтар да мегастарвате 🤣"

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Balkandji каза:

Цвети Янева и един от шедьоврите й. Тотален хит в моя дом цяла зима, в която измих чиниите 3 пъти. :3fdb8960598fa63e:

 

Тази песен наистина е яка. И аз доста я слушах. Цура мафиотката може да всякаква, но избухва с парчета. Кофти човек с яки песни. Нещо такова е положението. 😁

Какво очакваш за новата й песен? Според теб защо отложи премиерата? Дали защото сега има доста конкуренция в дуета на Галена и Дамян и други песни ... 🤔

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 40 минути, Willy каза:

Над клиповете излизат позициите от тренда за музика. Има ли някой който влиза в главния тренд и разглежда клипове?

Аз лично само главния гледам, той  е най-лесен и показва цялостната картинка. Позициите в този за музика ги засичам най-вече като гледам дадено видео, много рядко да съм отивал в основната класация.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 21 минути, Willy каза:

Derma-act едни от спонсорите в фолка, под лайва на Меди и Азис се е*ават с Андреа: 

"Защо със Сашка не поканите Андреа в МегаСтар да мегастарвате 🤣"

Последния път като ходих в Дерма Акт единия от лекарите се опита да ме навие за филъри в челюста и брадичката и за пример ми показа “Преди и След” снимки на Галин 😭😭😭

Абсолютни професионалисти дет се вика ♥️

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Willy каза:

Derma-act едни от спонсорите в фолка, под лайва на Меди и Азис се е*ават с Андреа: 

"Защо със Сашка не поканите Андреа в МегаСтар да мегастарвате 🤣"

Не бяха тия от Дерма Акт, а някви от "Акт Дерма", нямат общо 😄

Screenshot_20220730-210130_Instagram.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, Just_Me каза:

Не бяха тия от Дерма Акт, а някви от "Акт Дерма", нямат общо 😄

Screenshot_20220730-210130_Instagram.jpg

Опа, не бях отворил профила, само името видях на акаунта видях. 😅

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 38 минути, Emanuela.Carey каза:

Последния път като ходих в Дерма Акт единия от лекарите се опита да ме навие за филъри в челюста и брадичката и за пример ми показа “Преди и След” снимки на Галин 😭😭😭

Абсолютни професионалисти дет се вика ♥️

Галин им е нещо като рекламно лице, често ги рекламира в инснтаграм. Нищо чудно, че агитират, като показват резултати върху него. А и надали е без негово знание. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Рашия Стар

На 2 Август село Недан община Павликени област Велико Търново от 19 часа Читалището! , На 2 Август Село Бутово Община Павликени Област Велико Търново от 20:30 часа в читалището! На 4 Август Село Майско Залата Община Елена Област Велико Търново от 19 часа в читалището!, И на 4 Август село Константин Община Елена Област Велико Търново начало на Концерта от 20:30 часа!, Очаквам ви Заедно да Попеем и Забавляваме!!!.

FB_IMG_1659212879573.jpg

  • Haha 1
  • Wow 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Хитовете на Анелия

 

Добро утро 👍
Анелия от снощния Live в Instagram ❤️
Певицата сподели,че подготвя нови песни след хита "Няма драма".
Имаше въпрос за дует с Галена и тя сподели,че не е изключено за в бъдеще това да се случи,а за нея мисли,че е много позитивен,весел човек.

@plambata

FB_IMG_1659214379537.jpg

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, THE IIconic каза:

Рашия Стар

На 2 Август село Недан община Павликени област Велико Търново от 19 часа Читалището! , На 2 Август Село Бутово Община Павликени Област Велико Търново от 20:30 часа в читалището! На 4 Август Село Майско Залата Община Елена Област Велико Търново от 19 часа в читалището!, И на 4 Август село Константин Община Елена Област Велико Търново начало на Концерта от 20:30 часа!, Очаквам ви Заедно да Попеем и Забавляваме!!!.

FB_IMG_1659212879573.jpg

Горкия оргинален нос Лисински, явно не му е било писано ... 

  • Like 2
  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...