Jump to content



Поп-фолк скандали (юли, 2022)


Препоръчани коментари

преди 2 часа , WindWalkerMonk каза:

Бях на диско, Галош рулира определено, макар да е с най - малоумните песни, нито 1 няма като хората. Но се пак: дуета с Меди, 2 пъти УГЗ (най - тъпата песен, най - накрая я чух, доста е тъпа. Като пееха циганка позна ми си викам да акъл - а дано да умрете и двамата <3). Отделно я пуснаха с Еуфория и там още нещо. Емето също я въртят още с Турболенция и някой от дуетите, пак го чух за втори път мисля. Фичи го пуснаха два пъти само с новата. Анелия я пуснаха с Дай ми още, Милион и още няква. Преслава я пуснаха със Сладкото зло, и още една която ме зариби много, най - яката песен на вечерта за мен поне - От утре. 

Пуснаха и още некви твари, да пукнат дано, не ги знам. 

Когато отидеш на дискотека, само за да можеш да напишеш в Рамания коя песен са пускали и коя не... 😭

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Jouey каза:

Когато отидеш на дискотека, само за да можеш да напишеш в Рамания коя песен са пускали и коя не... 😭

Съмнява ме да е отишъл за това. Просто споделя във форума впечатленията си. Забранено ли е?

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 47 минути, Starboy каза:

Този трак е със супер вещерска енергия, страхотно, че флопна до безобразие 

 

Чак пък да е флопнала ..  Беше хит на средно ниво, но не и флоп.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Balkandji каза:

Съмнява ме да е отишъл за това. Просто споделя във форума впечатленията си. Забранено ли е?

Мерси. Бях на РД, нищо повече. Беше скучно, всички пиха, ядяха и се да. Аз си стоях като аутсайдер в ъгъла. Понякога танцувах, но да, реших да споделя кво е останало в акъла ми.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Jouey каза:

Когато отидеш на дискотека, само за да можеш да напишеш в Рамания коя песен са пускали и коя не... 😭

Ами нали точно дискотеките и това кои песни и по колко се въртят е един от факторите за това коя песен е хитова в момента. Информацията за теб може да е безинтересна, но за други не е. 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

То чалгата самата не беше най - интересното. Грозна :) отнесе 15 бона за некви свирки.

Цигани превзеха елитната уж дискотека. Напиха се и показваха цици и плочки на дансинга чупейки бутилки шампанско по 150+ лева на Галена и сие.

Отделно докато пушех отвън върнаха некви нормално облечени хора заради сред код, но неграмотно говорещ циганин с найк анцунг и Мерцедес настаниха на випа. Отделно му направиха място пред чалготеката да паркира.

  • Thanks 1
  • Haha 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

То чалгата самата не беше най - интересното. Грозна :) отнесе 15 бона за некви свирки.

Цигани превзеха елитната уж дискотека. Напиха се и показваха цици и плочки на дансинга чупейки бутилки шампанско по 150+ лева на Галена и сие.

Отделно докато пушех отвън върнаха некви нормално облечени хора заради сред код, но неграмотно говорещ циганин с найк анцунг и Мерцедес настаниха на випа. Отделно му направиха място пред чалготеката да паркира.

На мен ми е интересно да споделяш. :) Ще се радвам и друг път да ни разказваш за впечатленията си.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тази песен в началото не ми хареса, но след време ме зариби. Изобщо не е лоша. Гледанията и не са много, но от клипчета от участията на Преса съм забелязала, че хората и се кефят и си я пеят с нея. Пускаше се на тържества и по баловете и лично видях, че и се кефят. 

 

  • Like 4
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, Stela каза:

Тази песен в началото не ми хареса, но след време ме зариби. Изобщо не е лоша. Гледанията и не са много, но от клипчета от участията на Преса съм забелязала, че хората и се кефят и си я пеят с нея. Пускаше се на тържества и по баловете и лично видях, че и се кефят. 

 

При мен е обратното. Бях от малкото които я харесаха в началото, но след първата седмица не съм си я пускал повече. Нещо грам не са ми на сърце последните песни на Прес, особено Горчиви истини и Сладкото зло които са ми страшно неприятни, главно заради дуетните партньори. От друга страна В твоето легло е най-силната песен на Преслава от Да гори в любов насам и жалко, че не стана хит поне на нивото на Бедняка.

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , DevilWish каза:

За първи път я чувам тази песен, кога я е пуснала? Не знаех за нея....  официално ще я издава ли?

Не мисля, най-много да я набута в албум.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Balkandji каза:

Ама Блокираните като мен как да видят? 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko unfeatured and unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...