Jump to content

Чат мания ( юни,юли,август 2022)


Препоръчани коментари

От 30.07.2022 г. от 0:13, Lelqtian каза:

Спрямо снимковия матрял предоставен от форумната кралица от Меден Рудник, трансформацията на Рики в Ракел е започнала. 2022, редно е да уважаваме правото на хората относно предпочитания пол и местоимения! 

Бъди коректен и актуализирай информацията си - форумната кралица не е от тази крайна дупка Меден рудник, а от престижния жилищен комплекс Изгрев! 

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

НАЛИ БЯГАТ ОТ ВОЙНА?? КАКВО ПРАВЯТ В СЛЪНЧЕВ БРЯГ????

БЕДНИТЕ ВОЮВАТ,А БОГАТИТЕ ПОЧИВАТ 5* ХОТЕЛИ В СЛЪНЧЕВ БРЯГ.

пред паркинга на 5* хотел.

Колко струват тези коли? Защо държавата помага на тези хора???

 

20220731_114600.jpg

ИМАТ ИМОТИ ОТ ПРЕДИ ВОЙНАТА

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , FikLena каза:

НАЛИ БЯГАТ ОТ ВОЙНА?? КАКВО ПРАВЯТ В СЛЪНЧЕВ БРЯГ????

БЕДНИТЕ ВОЮВАТ,А БОГАТИТЕ ПОЧИВАТ 5* ХОТЕЛИ В СЛЪНЧЕВ БРЯГ.

пред паркинга на 5* хотел.

Колко струват тези коли? Защо държавата помага на тези хора???

 

20220731_114600.jpg

Сега вече не съм от телефона и мога да кажа повече.

Ся си представи следния сценарий и много се надявам да остане само сценарий, а да не се превърне в действителност.

Ти си живееш добре в родината си, работиш, развиваш бизнес, потръгва ти. Имаш възможност да го правиш, защото не живееш в комунизъм, а в демокрация. Купуваш си лъскава кола, нов телефон, скъпи дрешки. Парите са ти на сигурно в банката, в кеш не държиш почти нищо.

Една нощ, както си спиш в жилището, в което си си вкарал по-голямата част от спестяванията си, понеже години наред си слушал как това е най-сигурният начин да не ти горят парите, чуваш ужасен грохотен тътен. Не е земетресение, нито е катастрофа на съседната улица. Ракети са. Един болен откачен умиращ психопат е решил да си сбъдва имперските амбиции, нападайки суверенна държава, която с нищо не му е длъжна и по-лошото - която показва на собствения му народ колко по-добър става живота като погледнеш на Запад. И може един ден народа му да поиска същото и да го премахне от власт. 

И за броени минути ти и семейството ти трябва да съберете всичко най-важно и ценно, да се качите на колата и да тръгнете в неизвестна посока, незнаейки за колко време и дали изобщо ще се върнеш... и дали изобщо ще има къде да се върнеш. 

Недай Боже някой да те излъже, че няма смисъл да биеш много път към Централна и Западна Европа, а да идеш до България, където да те настанят в празните хотели на първа линия, после да те гонят оттам, да ти дадат нищожната сума от 20 евро на ден, с която в съответните курорти не можеш да си позволиш и един обяд, а озлобелите българи да те замерят с камъни и да ти забиват кирки в колата (единственото ти останало имущество), защото си се родил в Украйна и една фалираща държава, предвождана от безмозъчен комплексар реши да ти разруши родината и да я присъедини към територията си.

 

Та много хубаво си помисли дали искаш да завиждаш на украинец за колата и 40-те кинта ;) 

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алфа след купените гледания(от 80к падат на 40к, точно месец след прем.) явно са купили и форума и няма нова фолк тема, за да не обявим това инфо! 

Долу правата на @meleto, @pechenko и @omline. Бан за @Stela писала позитивен ком. за флопин, върнете @zaika, @plambata президент. hotel -trivago

  • Like 1
  • Haha 7
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Алфа след купените гледания(от 80к падат на 40к, точно месец след прем.) явно са купили и форума и няма нова фолк тема, за да не обявим това инфо! 

Долу правата на @meleto, @pechenko и @omline. Бан за @Stela писала позитивен ком. за флопин, върнете @zaika, @plambata президент. hotel -trivago

 

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Willy каза:

Алфа след купените гледания(от 80к падат на 40к, точно месец след прем.) явно са купили и форума и няма нова фолк тема, за да не обявим това инфо! 

Долу правата на @meleto, @pechenko и @omline. Бан за @Stela писала позитивен ком. за флопин, върнете @zaika, @plambata президент. hotel -trivago

Горе ръцете! Долу гащите! 

  • Like 1
  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 31.07.2022 г. от 18:10, Blueberry каза:

Сега вече не съм от телефона и мога да кажа повече.

Ся си представи следния сценарий и много се надявам да остане само сценарий, а да не се превърне в действителност.

Ти си живееш добре в родината си, работиш, развиваш бизнес, потръгва ти. Имаш възможност да го правиш, защото не живееш в комунизъм, а в демокрация. Купуваш си лъскава кола, нов телефон, скъпи дрешки. Парите са ти на сигурно в банката, в кеш не държиш почти нищо.

Една нощ, както си спиш в жилището, в което си си вкарал по-голямата част от спестяванията си, понеже години наред си слушал как това е най-сигурният начин да не ти горят парите, чуваш ужасен грохотен тътен. Не е земетресение, нито е катастрофа на съседната улица. Ракети са. Един болен откачен умиращ психопат е решил да си сбъдва имперските амбиции, нападайки суверенна държава, която с нищо не му е длъжна и по-лошото - която показва на собствения му народ колко по-добър става живота като погледнеш на Запад. И може един ден народа му да поиска същото и да го премахне от власт. 

И за броени минути ти и семейството ти трябва да съберете всичко най-важно и ценно, да се качите на колата и да тръгнете в неизвестна посока, незнаейки за колко време и дали изобщо ще се върнеш... и дали изобщо ще има къде да се върнеш. 

Недай Боже някой да те излъже, че няма смисъл да биеш много път към Централна и Западна Европа, а да идеш до България, където да те настанят в празните хотели на първа линия, после да те гонят оттам, да ти дадат нищожната сума от 20 евро на ден, с която в съответните курорти не можеш да си позволиш и един обяд, а озлобелите българи да те замерят с камъни и да ти забиват кирки в колата (единственото ти останало имущество), защото си се родил в Украйна и една фалираща държава, предвождана от безмозъчен комплексар реши да ти разруши родината и да я присъедини към територията си.

 

Та много хубаво си помисли дали искаш да завиждаш на украинец за колата и 40-те кинта ;) 

Има го това нещо, но и неговата гледна точка също е вярна. Те си живеят живота тук, не им личи че бягат от война.

Карат на червено, хранят се в най скъпите ресторанти, пълнят моловете по морето и въобще не изглежда като окаян човек, по скоро богаташи дошли да си починат.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Има го това нещо, но и неговата гледна точка също е вярна. Те си живеят живота тук, не им личи че бягат от война.

Карат на червено, хранят се в най скъпите ресторанти, пълнят моловете по морето и въобще не изглежда като окаян човек, по скоро богаташи дошли да си починат.

Богаташи, дошли да си починат, ама къде ще се приберат? ;) 

Иначе украинците като народопсихология са си малко като руснаците - чувстват се привилегировани и повече от хората, но то всеки народ си има някакъв бъг. Това не е причина да ги заплюваме, защото са си напуснали държавата, в която е опасно да се живее.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Богаташи, дошли да си починат, ама къде ще се приберат? ;) 

Иначе украинците като народопсихология са си малко като руснаците - чувстват се привилегировани и повече от хората, но то всеки народ си има някакъв бъг. Това не е причина да ги заплюваме, защото са си напуснали държавата, в която е опасно да се живее.

Ами когато този бъг допринася за упака на друга държава не мисля, че не е причина. Отделно допринасят за иначе разклатената ни дисциплина, минават на червено и ау. Има защо да има недоволни хора. 

И аз имам едно разбиране, тъй като ти ще го схванеш ще ти го кажа, ако беше форумното БЧХ нямаше да има смисъл дори: като си богат навсякъде имаш дом. 

Нямам против да дойдат, но да допринасят за икономиката интегрирайки се, те и сега допринасят, но по пасивен начин. Отделно имам и други неща, но истината е някъде по средата. България също има вина и политическа, и социална. В Швейцария не правят такива неща каквито тук.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , WindWalkerMonk каза:

Ами когато този бъг допринася за упака на друга държава не мисля, че не е причина. Отделно допринасят за иначе разклатената ни дисциплина, минават на червено и ау. Има защо да има недоволни хора. 

И аз имам едно разбиране, тъй като ти ще го схванеш ще ти го кажа, ако беше форумното БЧХ нямаше да има смисъл дори: като си богат навсякъде имаш дом. 

Нямам против да дойдат, но да допринасят за икономиката интегрирайки се, те и сега допринасят, но по пасивен начин. Отделно имам и други неща, но истината е някъде по средата. България също има вина и политическа, и социална. В Швейцария не правят такива неща каквито тук.

Нито всички са богати, нито всички са тук. Има и интегрирани, има и такива, които тарикатеят, няма как. Не виждам защо трябва да се настройваме срещу всички заради една шепа народ.

Българите сме жертва на същото и трябва да проявяваме разбиране. Няма как да не ти се е случвало да ти кажат, че кожата ти е твърде бяла за българин. Не ми е окей да робуваме на предразсъдъци.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Fast каза:

Глутница не е обида. От своя страна, ти нямаш право да дискутираш местоживеенето на потребителите, когато не е упоменато в профила им.

Като не е упоменато, аз може и да налучквам. Верно ли си от Плевен?

  • Like 2
6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , omline каза:

Като не е упоменато, аз може и да налучквам. Верно ли си от ...

Бях помолил с докладване няколко свои постове, където споменавам локацията си да бъдат скрити. Ти в момента изнасяш тази информация против волята ми, с което нарушаваш личното ми пространство.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 2.08.2022 г. от 8:48, WindWalkerMonk каза:

Има ли фенки на Гранд дамата ТАТЯНА???? Хайдееееее, не се крийте.

Всъщност Татяна не е лош изпълнител, има яки парчета, но ако не беше такава селяндурка сигурно щеше да ѝ върви повече.

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
От 31.07.2022 г. от 14:14, benz1129 каза:

Бъди коректен и актуализирай информацията си - форумната кралица не е от тази крайна дупка Меден рудник, а от престижния жилищен комплекс Изгрев! 

Туценце, ако ни четеш, върни се ма. Липсваш ма! Умират темите без теб! Кво става, как си?????? Липсват ми историите ти? Ще треснеш ли ножа на масата на тая 17 годишната пръдла. 

  • Love 5
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , FikLena каза:

Wtf!??!!? рег.номера на колата BG ли е? CB ??

https://www.instagram.com/reel/Cg2awUwq-_x/?igshid=YmMyMTA2M2Y=

На мен ми е интересно защо коланът на шофьорката идва от задната седалка 😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Just_Me каза:

На мен ми е интересно защо коланът на шофьорката идва от задната седалка 😂

Много добър въпрос.... Логика няма никаква, а да е така от самата кола е абсурд. Може би шофьорката си мисли, че ще е по-здраво затегната със задния колан, като го изпъне. Знам ли .... 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Stela locked this Тема
  • DevilWish unlocked and locked this Тема
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...