Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

И какво като, примерно, От утре стартира с 420К за ден и 4.2М за месец, като на 30-тия ден е била на 50К, а Еуфория ще има поне 4.6 за месец.

Фики с Отпусни се е mission impossible, но всичко друго като Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис, 69...ще бъде минато с времето.

В Spotify 18 от 18 дни на върха - абсолютна терминаторка!

 

  • Like 2
  • Love 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 12 минути, Willy каза:

И какво като, примерно, От утре стартира с 420К за ден и 4.2М за месец, като на 30-тия ден е била на 50К, а Еуфория ще има поне 4.6 за месец.

Фики с Отпусни се е mission impossible, но всичко друго като Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис, 69...ще бъде минато с времето.

В Spotify 18 от 18 дни на върха - абсолютна терминаторка!

 

Няма да е по-различно и с тази. Почти всичко минава и се забравя.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

И какво като, примерно, От утре стартира с 420К за ден и 4.2М за месец, като на 30-тия ден е била на 50К, а Еуфория ще има поне 4.6 за месец.

Фики с Отпусни се е mission impossible, но всичко друго като Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис, 69...ще бъде минато с времето.

В Spotify 18 от 18 дни на върха - абсолютна терминаторка!

 

Но като цяло да, ПРАВ СИ. Галена размаза с тая песен!

Между другото "Сладкото зло" колко имаше за месец?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Но като цяло да, ПРАВ СИ. Галена размаза с тая песен!

Между другото "Сладкото зло" колко имаше за месец?

5? 5 и нещо?

  • Thanks 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 18.06.2022 г. от 13:23, -A. каза:

Този трак и ''Нищо лично'' са двата най-големи ужаса на Райна.

Буквално съм я чул макс 3 пъти.

Казах ти, кака. Отиди при Райна с 50 бона, изберете песен, и снимайте заедно клип. 
Тя си плаща за всичко = нейна е последната дума. Вече на кого ще се хареса проекта, и на кого няма си е отделен въпрос. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Willy каза:

И какво като, примерно, От утре стартира с 420К за ден и 4.2М за месец, като на 30-тия ден е била на 50К, а Еуфория ще има поне 4.6 за месец.

Фики с Отпусни се е mission impossible, но всичко друго като Сладкото зло, дуетите на Ема и Денис, 69...ще бъде минато с времето.

В Spotify 18 от 18 дни на върха - абсолютна терминаторка!

 

Същото го казах в премиерния ден.. :1000(19):

  • Like 1
  • Love 1
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , GSA каза:

Казах ти, кака. Отиди при Райна с 50 бона, изберете песен, и снимайте заедно клип. 
Тя си плаща за всичко = нейна е последната дума. Вече на кого ще се хареса проекта, и на кого няма си е отделен въпрос. 

Ние трябва да го слушаме. Последната дума е наша.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , DanielPiliov каза:

Теди Александрова и Андреа май ще пускат дует?

Да и ми е интересно дали това би означавало някакво завръщане в Пайнерските среди на Андреа

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, THE IIconic каза:

FB_IMG_1655801842121.jpg

Нормално поощрявам бедни, никому неизвестни женици от народа да имитират Рашия Стар, но на тия двете точно нещо не им се получава ;) 

 

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Номер 1 в Трендинг...  Добре продуцирано визуално. Песента е ок. 

И както винаги при Антонио... аз чувам "ти си мечорана", а той пее "ти си най-желана". Не знам, чувам "ч". Или аз съм зле със слуха, или Антонио има говорни дефекти, които личат в пеенето. Парадоксът е, че с това изпяване звучи по-запомнящо се.

  • Haha 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, meleto каза:

Номер 1 в Трендинг...  Добре продуцирано визуално. Песента е ок. 

И както винаги при Антонио... аз чувам "ти си мечорана", а той пее "ти си най-желана". Не знам, чувам "ч". Или аз съм зле със слуха, или Антонио има говорни дефекти, които личат в пеенето. Парадоксът е, че с това изпяване звучи по-запомнящо се.

Ужасна е, нищо нечувано, всички чалга клишета в една песен. Сигурно ще е поредната песен на Емануела зациклила на под 2-3М.

  • Like 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...