Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 13 часа , DoloresPunchev каза:

Експериментаторката... Да бяхте дали на Преслава милионите на мъжа на Галена и подкрепата на Делян Пеевски и сие.. да видите за какви експерименти щеше да става на въпрос.

Искаш да кажеш, че точно Преслава няма пари да експериментира ли 😂

  • Like 7
  • Haha 1
  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Обаче Андреа преди дни беше тръгнала да говори за семейни ценности, докато преди години снимаше 14 годишната Сузанита в клип с курви. Обожавам биполярността й!

 

Хаха, абсолютно, но не я виня и я разбирам донякъде де. Реално след "Полудей" - първата песен, която реализира официално извън продуцентството на Пайнер, тя нямаше поп-фолк хит, отдаде се на чуждестранни парчета и искаше да се завърне с нещо скандално в поп-фолка, което отново да разбуни духовете в неин стил и да се коментира от широката аудитория. Е, постигна го. Сузанита тогава беше на гребена на вълната в хорските усти, така че беше отлична маркетинг стратегия. Друг е въпросът дали с добро, или с лошо погледнаха хората на такъв вид провокация, но както се казва, лоша реклама няма. Дори след "Строго забранено" тя имаше шанса пак да се върне в поп-фолка като активно действащ и работещ изпълнител, но го пропиля. Сега уж имала готова песен от Оцко, ще прави арменски дует, отделно подготвя дует със Sergio, мислели с Теди Александрова да записват песен, ще видим. 

А относно Преслава и възможностите за скъпи клипове на изпълнителите - мисля, че тя е от малкото, които могат да си позволят скъпи клипове. Със сигурност години наред тя взимаше най-високите хонорари от изпълнителите от Пайнер от участия, отделно, че съпругът ѝ има някакъв бизнес, тоест и тя като Галена не се е омъжила за обикновен човек от народа. Според мен при нея проблемът се състои в това, че не ѝ се занимава да прави клипове - неведнъж го е казвала в интервюта. Но въпреки това клиповете ѝ са на много добро ниво, макар и не на това на Галена. Аз съм го приела така - при Преслава доминиращо е изпяването, вокалните заложби, а при Галена - изпипването на клиповете, визиите. Ако Преслава реши да експериментира и да направи малко по-разчупен и различен клип, убедена съм, че ще ѝ се получи, и то по доста добър начин.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Willy каза:

Обаче Андреа преди дни беше тръгнала да говори за семейни ценности, докато преди години снимаше 14 годишната Сузанита в клип с курви. Обожавам биполярността й!

 

Тя също така каза че не би направила дует с Бритни Спиърс защото не била адекватна 

  • Haha 5
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Споделете кои 10 песни си пускате най-често в последно време:

Моите 10:

Сладкото зло 

Дисниленд

Калифорния

Да си траят

Твоите измами

Да гори в любов

Еуфория

Една порода

Първият

В твоето легло

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Днес попаднах на тази песен - много мелодична, танцувална, според мен по нищо не отстъпва на западните си еквиваленти. Не знам Райна защо се отказа да прави денс парчета, много ѝ отиваха и с това беше разпознаваема и открояваща се пред останалите. 

Като цяло мисля, че е време отново да се експериментира, да се опита нещо, което да бъде различно от ориенталските извивки и зурли. Да, те са купонджийски, приятни, но нека не бъдат те единственото разклонение на поп-фолка. До 2010 имаше разнообразни и приятни денс парчета, след това през 2016 някъде се яхна метлата за рапиране от поп-фолк изпълнители и сега се върнахме пак на ориентала. А толкова потенциал имат повечето от "старите кучета"! 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DanielPiliov каза:

Споделете кои 10 песни си пускате най-често в последно време:

Моите 10:

Сладкото зло 

Дисниленд

Калифорния

Да си траят

Твоите измами

Да гори в любов

Еуфория

Една порода

Първият

В твоето легло

 

1. 

Nina Dimitrova - Caka

2. Fiki - Otpusni se
3. Vanya razbirase Velikova - Bomba
4. TeoDora - Priyateli
5. Desislava - Party Animals 
 

 

  • Like 3
  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Споделете кои 10 песни си пускате най-често в последно време:

Моите 10:

Сладкото зло 

Дисниленд

Калифорния

Да си траят

Твоите измами

Да гори в любов

Еуфория

Една порода

Първият

В твоето легло

 

Различно е, зависи от настроението. От последните песни много слушам: 
Тита - Ядове, Галена - Еуфория, Преслава и Константин - Сладкото зло, Преслава - От утре.
От миналата година: Преслава - В твоето легло, Емануела - Направо в коша, Цветелина Янева - Бой, бой, Джия - Паля
От 2020 - Ариа - Живее ми се, Райна - Направо ми заспа
Май станаха 10? Мда... напоследък това. Иначе често си въртя някакви песни на Преслава и Ариа в момента, колко несъвместимо! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 часа , DoloresPunchev каза:

Експериментаторката... Да бяхте дали на Преслава милионите на мъжа на Галена и подкрепата на Делян Пеевски и сие.. да видите за какви експерименти щеше да става на въпрос.

Преслава има възможности не я мисли, че не й се дават е друг въпрос. А и изобщо не е до парите, Мария имаше милионите на Гущеров, но за годините в които бяха заедно видяхме само изкопирани клипове и кофти кавърчета.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

1. 

Nina Dimitrova - Caka

2. Fiki - Otpusni se
3. Vanya razbirase Velikova - Bomba
4. TeoDora - Priyateli
5. Desislava - Party Animals 
 

 

Aşkulsum! O çok seksi bir ihtiyar, gerçek bir Ekstra Sapık! Lezzet için Sofya'dan binlerce öpücük ve kucaklama!  : *

  • Like 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DanielPiliov каза:

Споделете кои 10 песни си пускате най-често в последно време:

Моите 10:

Сладкото зло 

Дисниленд

Калифорния

Да си траят

Твоите измами

Да гори в любов

Еуфория

Една порода

Първият

В твоето легло

Базирано на Spotify on repeat статистиките ми:

1. Подводница - Емануела 

2. Почти Перфектен - Емануела 

3. Секс за ден - Андреа и Фики

4. В чуждите легла - Емануела 

5. Живее ми се - Ариа

6. Присъда - Глория

7.Седем дни - Ивана

8.Просто секс - Диона и Галин

9.Купих ти сърце - Емануела и Джордан

10.Еуфория - Галена

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 часа , Somniator каза:

Акълът ми стига да не се излагам, правейки се на интересен и големия разбирач. Всяко твое мнение е пропито с агресия, неприязън и избиване на комплекси. ... Мълчанието е злато! ...

Тогава бъди тих завинаги, озлатен в собственото си мълчание.

Дошъл в тема за обсъждане и пропагандира, че мълчанието било злато. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , DanielPiliov каза:

Споделете кои 10 песни си пускате най-често в последно време:

Моите 10:

Сладкото зло 

Дисниленд

Калифорния

Да си траят

Твоите измами

Да гори в любов

Еуфория

Една порода

Първият

В твоето легло

 

Моли се на иконите

Слагам цензура

Центрофуга

Бомба

Милиони

Парти енимълс

Чака

Нарцис 

Живее ми се

Давай мило 

 

Не са в някъв определен ред 

  • Like 2
  • Love 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Vanora каза:

Днес попаднах на тази песен - много мелодична, танцувална, според мен по нищо не отстъпва на западните си еквиваленти. Не знам Райна защо се отказа да прави денс парчета, много ѝ отиваха и с това беше разпознаваема и открояваща се пред останалите. 

Като цяло мисля, че е време отново да се експериментира, да се опита нещо, което да бъде различно от ориенталските извивки и зурли. Да, те са купонджийски, приятни, но нека не бъдат те единственото разклонение на поп-фолка. До 2010 имаше разнообразни и приятни денс парчета, след това през 2016 някъде се яхна метлата за рапиране от поп-фолк изпълнители и сега се върнахме пак на ориентала. А толкова потенциал имат повечето от "старите кучета"! 

2010 година определено беше една от най-успешните и разнообразни за Райна, въпреки спънките от Преслава, изтрития клип на “Ти ли си” от Нанков (за да накара Райна да спре да работи с него, а той да се концентрира изцяло над продукцията на държанката. Скоро след това спира да работи и с Камелия), умишлено изтритите над 6 фолклорни ТВ версии, забавянето на фолклорния и албум с година и 6 месеца. Не случайно тогава беше номинирана и за Певица на годината с песни като:
“Ще ти говоря за любов”

”Жени като теб”

”Какво ти мисля”

”Мирно”

”Пълна промяна”

”Ти ли си”.

Липсва ми тази Райна със разнообразните песни и амбицията. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

ХАЙ БЕЙБИ ХАУ АР Ю АМ ФАИН СИИИН ДА НЮ НЮСПЕИПАР??? ЙЕЕЕАА И ХЕВ СИИ ДА ПИКЧЪРС...УЕРИ УЕРИ БЮТИФОЛ!! ДЖЕНА ТУ ХЕВ А КОНЦЕРТ ИН ДА НЮ ЙОРК

 

  • Haha 5
  • Love 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , DanielPiliov каза:

Споделете кои 10 песни си пускате най-често в последно време:

 

 

План Б

Хотел на греха 

Моли се на иконите

Мамини синче

Татко аз съм си същата

Не искам

Центронфуга

Донт лив ми на Гибо

Мръсно куче

  • Like 2
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DoloresPunchev каза:

Тогава бъди тих завинаги, озлатен в собственото си мълчание.

Дошъл в тема за обсъждане и пропагандира, че мълчанието било злато. 

Оу, извинявай! Точно тебе съм забравил да питам какъв да съм и какво да правя! 😏

Как за толкова години не ти омръзна? Все търсиш с кого да се заядеш, да обидиш, да оплюеш, само и само да привлечеш внимание. Ама нали знаеш "всяко чудо за три дни" ... Така и с теб. По начало беше интересен, понякога даже забавен, но стана натрапчив и скучен ... и отблъскващ за новите потребители.

 https://youtu.be/kEyVVCNzidc

  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , DanielPiliov каза:

Споделете кои 10 песни си пускате най-често в последно време:

От бг тая година само тия слушам:

ПАЛОМА ЖЕНИТЕ ПЛАЧАТ

ДЖИЯ НАЙ-ГРЕШНОТО

МИХАЕЛА И ДЖОФРА ЗАРИБЕНА

ГАЛЕНА ЛИПОСУКЦИРАНИЯ СКАКАЛЕЦ ЕУФОРИЯ

ЙОАН ЛЮБОВТА ТИ ПАРИ

Preslava Galena GIF - Preslava Galena Kovri - Discover & Share GIFs

  • Like 1
  • Haha 3

1920x840%281%29.jpg?itok=VLC3fYHs

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...