Jump to content



Поп-фолк скандали (юни, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,6k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Топ коментиращи в тази тема

Публикувани снимки

преди 12 часа , Willy каза:

10 поредни нехитови парчета. Закривайте тоя label!

image.png.4d676055990d311d34dc47abe85d6540.png

"Трезора" е направила за 3 седмици колкото имат другите за 2-3 месеца. Да не говорим за еуфорията в тик ток и по сторита в инста. Освен това сега по баловете лично се уверих, че се харесва. Слушаха я, танцуваха я, забавляваха се на нея. В събота бях на диско и я пуснаха, а група младежи си играеха танца от клипа. 

"Агапи му" е доста яка песен и стана среден хит. "Тежки нощи" също е готина. "Да си ми ти" е различна и заслужава внимание - текста и клипа са топ. Нещо семпло, но хубаво. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, Stela каза:

"Трезора" е направила за 3 седмици колкото имат другите за 2-3 месеца. Да не говорим за еуфорията в тик ток и по сторита в инста. Освен това сега по баловете лично се уверих, че се харесва. Слушаха я, танцуваха я, забавляваха се на нея. В събота бях на диско и я пуснаха, а група младежи си играеха танца от клипа. 

"Агапи му" е доста яка песен и стана среден хит. "Тежки нощи" също е готина. "Да си ми ти" е различна и заслужава внимание - текста и клипа са топ. Нещо семпло, но хубаво. 

Трезора направи 2М за 8-10 дни и вече е паднала на 40К. Намаза около баловете, но сега другите милиони много ще ги бави и вече забива тотално. Макс на ниво Агапи му да е.

Другите дали са хубави не знам, повече от 2 пъти съм пускал тази на Лидия, но не са никакви успешни песни. 2021 хитовете на алфа са Грешници, Момиче от лед, Пак и Вендета. Нищо друго.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , THE IIconic каза:

Галин е искал "Златен дъжд", но Маджуна се е дърпал. 

Тва е Галин, не Майкъл Фелпс. Най - много да е искал да му полапа и онзи не е могъл да го намери. 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, WindWalkerMonk каза:

Тва е Галин, не Майкъл Фелпс. Най - много да е искал да му полапа и онзи не е могъл да го намери. 

Има съмнения за Писинг и Фистинг. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Stela каза:

"Трезора" е направила за 3 седмици колкото имат другите за 2-3 месеца. Да не говорим за еуфорията в тик ток и по сторита в инста. Освен това сега по баловете лично се уверих, че се харесва. Слушаха я, танцуваха я, забавляваха се на нея. В събота бях на диско и я пуснаха, а група младежи си играеха танца от клипа. 

"Агапи му" е доста яка песен и стана среден хит. "Тежки нощи" също е готина. "Да си ми ти" е различна и заслужава внимание - текста и клипа са топ. Нещо семпло, но хубаво. 

Агапи му е верно доста яка песен, но не виждам какво общо имат Доня Деса и гърчето с Омега мюзик????? 

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DoloresPunchev каза:

@plambata

Пламене, преди да се смееш, научи малко история и динамика на музикален трафик.

Дай първо числата да ги видим. Миналата седмица прогнозирах, че Галена ще вдига постепенно гледанията и интереса, така че лично на мен не ми се струва странно. Освен това не разбрах защо вчера я беше писал на второ място със 179к, като Popnable я даваше на първо. Броиш на Фики и друго видео ли?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 6 минути, plambata каза:

Дай първо числата да ги видим. Миналата седмица прогнозирах, че Галена ще вдига постепенно гледанията и интереса, така че лично на мен не ми се струва странно. Освен това не разбрах защо вчера я беше писал на второ място със 179к, като Popnable я даваше на първо. Броиш на Фики и друго видео ли?

Фики има топик, който също е в класацията.

Няма какво да ти давам цифри. Всички песни губят гледания в сравнение с неделя - нормално за всеки понеделник. Неделя винаги е или втория или третия най-силен ден в седмицата след събота. Конкурира се с петък.

Понеделник е най-слабия.

 

Редактирано от DoloresPunchev
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, DoloresPunchev каза:

Галена е купила вчера поне 50К гледания на песента си.

За първи път в историята на класациите се случва песен да направи по-малко гледания в събота и неделя, отколкото в най-слабия ден за трафик - понеделник.

Всички песни губят трафик, което е традиционно за всеки понеделник. Видите ли обаче, Галена е с покачване от почти 15%.

Нечестен и мръсен ход от една комплексирана, долнопробна, манипулативна селянка. 

 

 

За първи път? Случва се за стотен път с нови песни, които започват да се налагат...кефи ме как всеки ден се чудиш с каква глупост и излагация да направиш включване.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)

Логично беше Еуфория да падне на 135-145К.

Тя е с 190К.

Дайте ми пример кога Фики е направил повече в понеделник от неделя?

преди 1 минута, Willy каза:

За първи път? Случва се за стотен път с нови песни...кефи ме как всеки ден се чудиш с каква глупост и излагация да направиш включване.

Тя не е нова песен. Мина седмица откакто излезе.

Редактирано от DoloresPunchev
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, DoloresPunchev каза:

Логично беше Еуфория да падне на 135-145К.

Тя е с 190К.

Дайте ми пример кога Фики е направил повече в понеделник от неделя?

Тя не е нова песен. Мина седмица откакто излезе.

Песента има повече от достатъчно лайкове и коментари за тези гледания. В тик ток е пълно с клипчета, в фб вчера ми излезе статия дори от група за пластични операции в която бяха споделили клипът и имаше над 400 коментари от жени които коментират тялото й в клипът...искам да кажа че наистина е навсякъде, а ютуб чартс показва че над 80% от гледанията са от България, което е нормално.

Не знам за Фики, но следя класацията и знам че е имало и много други качвания, а тук даже не говорим за това, а просто за задържане на едни 170-80К.

В Spotify има 50К за 4 дни, рекорд за соло песен.

  • Dislike 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Реално покачване е възможно. Разни трендове в Тик-ток и други платформи вдигат трафик и в други дни, а реално само Еуфория е нова песен и може да се похвали с подобни "повдигания". Другите е нормално да падат. Все пак понеделник не е купонджийски.  

А и аз завъртях Еуфория 3 пъти. Все още не ми харесва, но при липса на нови песни, вероятно ще е нещо като... ЪЪЪ... ОК е.  Интересно ако сега почнат да пускат летни предложения, дали тая песен ще се срине.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, DoloresPunchev каза:

Фики има топик, който също е в класацията.

Няма какво да ти давам цифри. Всички песни губят гледания в сравнение с неделя - нормално за всеки понеделник. Неделя винаги е или втория или третия най-силен ден в седмицата след събота. Конкурира се с петък.

Понеделник е най-слабия.

 

Само за този неделя-понеделник успях да намеря числата, където сте ги качвали. 2 от песните качват гледания. Явно не е прецедент някой да вдига в понеделник. 

Неделя (22 май)

1. Фики - 219К

2. Преслава и Константин - 137К

3. Галин и Симона - 118К

4. ВНЛ - 87К

5. План Б - 85К

 

Понеделник (23 май)

1. Фики - 186К

2. Преслава и Константин - 131К

3. План Б - 130К

4. Галин и Симона - 122К

5. ВНЛ и Единствено - 69К

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 41 минути, plambata каза:

Само за този неделя-понеделник успях да намеря числата, където сте ги качвали. 2 от песните качват гледания. Явно не е прецедент някой да вдига в понеделник. 

Неделя (22 май)

1. Фики - 219К

2. Преслава и Константин - 137К

3. Галин и Симона - 118К

4. ВНЛ - 87К

5. План Б - 85К

 

Понеделник (23 май)

1. Фики - 186К

2. Преслава и Константин - 131К

3. План Б - 130К

4. Галин и Симона - 122К

5. ВНЛ и Единствено - 69К

 

Защо даваш примери около, които има особени обстоятелства?

Галин и Симона се видя, че имат купен трафик в някой ден по-натам, когато се сринаха драстично.

План Б му изтриха клипчето. Даваш за пример деня,  в които публиката научи алтернативните клипчета и започна да цъка. Забележи самото покачване с колко процента е.

Защо утвърдения хит на Фики в понеделник пада с 33К

Редактирано от DoloresPunchev
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, DoloresPunchev каза:

Защо даваш примери около, които има особени обстоятелства?

Галин и Симона се видя, че имат купен трафик в някой ден по-натам, когато се сринаха драстично.

План Б му изтриха клипчето. Даваш за пример деня,  в които публиката научи алтернативните клипчета и започна да цъка. Забележи самото покачване с колко процента е.

Защо утвърдения хит на Фики в понеделник пада с 33К?

В следващия понеделник (30 май) "утвърденият хит" на Фики е с 200к, т.е. за седмица качва 14к, вместо да сваля. При това 24 май е почивен ден. Това не е ли странно също? Но не го поставяш под въпрос. В Ютуб няма строги правила за трафика, както го изкарваш. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, plambata каза:

В следващия понеделник (30 май) "утвърденият хит" на Фики е с 200к, т.е. за седмица качва 14к, вместо да сваля. Това не е ли странно също? Но не го поставяш под въпрос. В Ютуб няма строги правила за трафика, както го изкарваш. 

Имаш грешка.

Това е за неделя (29 май):

image.png.192a14255bcd70c76c0e63835651d984.png

Това е понеделник (30 май)

image.png.8b31e1c9e48ada88ed6abaf10f22ebc4.png

Отново спад с над 30К

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DoloresPunchev каза:

Имаш грешка.

Това е за неделя (29 май):

image.png.192a14255bcd70c76c0e63835651d984.png

Това е понеделник (30 май)

image.png.8b31e1c9e48ada88ed6abaf10f22ebc4.png

Отново спад с над 30К

Говоря за общите гледания на Фики на 30 май (заедно с топика) - те са 200 к (поне толкова сте ги писали в предната тема), а на 23 май (пак общите) са 186к. Не е ли логично с времето песен на почти месец да сваля, а не да качва гледания?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, plambata каза:

Говоря за общите гледания на Фики на 30 май (заедно с топика) - те са 200 к (поне толкова сте ги писали в предната тема), а на 23 май (пак общите) са 186к. Не е ли логично с времето песен на почти месец да сваля, а не да качва гледания?

Изместваш фокуса.

Тук сравняваме движение от уикенд към понеделник.

В неделя на 29 май Фики с топика има 240К. Ден по-късно в понеделник пада на 200К.

Защо се правете на ударени?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DoloresPunchev каза:

Изместваш фокуса.

Тук сравняваме движение от уикенд към понеделник.

В неделя на 29 май Фики с топика има 240К. Ден по-късно в понеделник пада на 200К.

Защо се правете на ударени?

Не го измествам, просто ти показвам, че в Тубата има нелогични неща, няма неписани закони, които непременно трябва да се случват. Както от неделя до понеделник може да има ръст, така и между 2 отделни понеделника очевидно може да има такъв. Галена тепърва ще се развива стабилно, ще видиш. Не е баш от песните, които от първо слушане стават масов мегахит, но в дългосрочен план ще мачка. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko locked this Тема
  • pechenko unpinned and unfeatured this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...