Jump to content



Евровизия 2023


Препоръчани коментари

преди 15 часа , Olay каза:

Глупости ...

Е чак глупости :))) Имам предвид, че не е като Гърция/Кипър или Екс-Юго.

Не съм виждала Дания да е със слаба песен и Швеция да ѝ даде 10 точки, нито обратното. В гореизброените често се случва.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Боскодижобемой, клипа на Бейба бил 2рия най-гледан в канала на Евровизия за април ... Явно ще гледама догодина от Шчечин, дано Гачек котарака да хоства ... 

Боскодижобемой x безкрайност, тая имала българска жилка, баща и бил нашенец ... Защо? Защо лишава Кокошарник ТВ от присъствието си ...  

Link to comment
Сподели в други сайтове

Досега не ми беше направило впечатление, но тая сцена е по-ужасна и камерна дори от идиотщината на РАИ със черния топуз миналата година. А за Бейба толкова беквокали са записали да я подсилват, че отива на пълен плейбек ... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Интересно ми е Ла Зара яхнала ли е кол под роклята, като австралийката от 2019, и щото не изглежда вероятно, как е закрепена и какви са предпазните мерни за когато ще я прибутват на сцената ..... 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Lelqtian каза:

Интересно ми е Ла Зара яхнала ли е кол под роклята, като австралийката от 2019, и щото не изглежда вероятно, как е закрепена и какви са предпазните мерни за когато ще я прибутват на сцената ..... 

FREAK SHOW

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

Още не може да си признае, че избра най-тъпата песен за Евровизия. Поне вече се издаде, че решението е било лично нейно. 

Глупавичка е. Imaginary friend щеше да й гарантира топ 5. Нямала време, бла-бла. Имаше топ песен.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.05.2023 г. от 14:40, FikLena каза:

FREAK SHOW

Франция е застинала на второто място отпреди години. Испания беше ок. Малко дразни песента, но струва ми се ще се класира най-високо от посочените.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...