Jump to content



Евровизия 2023


Препоръчани коментари

преди 8 минути, Blueberry каза:

След pre-partyтата трябва да се е вдигнала, не беше толкова напред. 

Обратния ефект с Дания и Нидерландия, даже в тикток ми изскачаха коментари, че очакват холандското дуо да направи някакъв вокален фалшимент като испанеца и австралиеца 2017. Даже май се е случило на някое от партитата, но не съм ги гледала.

Австрия са ок като песен, но вече сме ги гледали тези денс песнички как не звучат добре на живо. Вторият полуфинал ще преведе до финал доста гадни песни, там няма фаворити. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 50 минути, Blueberry каза:

След pre-partyтата трябва да се е вдигнала, не беше толкова напред. 

Обратния ефект с Дания и Нидерландия, даже в тикток ми изскачаха коментари, че очакват холандското дуо да направи някакъв вокален фалшимент като испанеца и австралиеца 2017. Даже май се е случило на някое от партитата, но не съм ги гледала.

Май само на Амстердамското бяха и тотал щета. Сега са казали че ще има промяна на песента за Ливърпул, че им омръзнало 6 месеца да се тормозят. Ениуей тия са очакван нонкуалифайър. 

WIWIBLOGGS.COM

After weeks of scrutiny in the press, Mia Nicolai and Dion Cooper revealed a new version of their Eurovision 2023 entry "Burning Daylight".

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Споменах ли, че това ми е фаворит... Имаме ли живото изпълнение на Австрия, че нещо много са я издигнали за полуфинала при залозите?

Много добре са си (тая година) на живо, а си бяха фаворит да спечелт 2рия полуфинал още от както пуснаха песента? 

Най-прясното 

и от препартитата

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Lelqtian каза:

Много добре са си (тая година) на живо, а си бяха фаворит да спечелт 2рия полуфинал още от както пуснаха песента? 

Най-прясното 

и от препартитата

 

Мисля, че Австрия печели тази година. Първо е забавно. Второ е добре на живо. 

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , Lelqtian каза:

Иначе днес били почнали репетициите, официално клипчетата са пак у тик ток. 

Стигааа...с тоя кич ли ще се появят? Много тъпо. Не изглежда готино. Прекалено лимитират представянето си (отиват към хорър нишата).

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, meleto каза:

Стигааа...с тоя кич ли ще се появят? Много тъпо. Не изглежда готино. Прекалено лимитират представянето си (отиват към хорър нишата).

Надали, това е не е от репетициите, а от благотворително шол във Виена. Втория полуфинал май ще репетират от утре, днес още върви първия. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чехия са зле. От тези, на които не им знаем перформънсите (трите фаворита от Севера), Израел хваща окото, Армения е красиво, а Дания според мен ще си иде на финал. 
Други не ме впечатлиха от тиктоците.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Чехия е зле на телевот от незапомнени времена. Тъй че ако търсим отпаднали... всяка година има по някоя готина песен дето отива на вятъра. Но има твърде много песни, достойни за последното място. И само 5 отпадат от първия полуфинал. Според мен тези:

Швеция

Израел

Финландия

Норвегия

Молдова

Сърбия 

Малта

Чехия

Португалия

и може би Азербайджан...

Холандия ще замине в коша, твърде много северни държави ще се класират. Латвия е малцинствена държава. Според мен ще е въпрос на няколко точки разлика от 8мо място нататък. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, meleto каза:

Чехия е зле на телевот от незапомнени времена. Тъй че ако търсим отпаднали... всяка година има по някоя готина песен дето отива на вятъра. Но има твърде много песни, достойни за последното място. И само 5 отпадат от първия полуфинал. Според мен тези:

Швеция

Израел

Финландия

Норвегия

Молдова

Сърбия 

Малта

Чехия

Португалия

и може би Азербайджан...

Холандия ще замине в коша, твърде много северни държави ще се класират. Латвия е малцинствена държава. Според мен ще е въпрос на няколко точки разлика от 8мо място нататък. 

 

Абсурд Азербайджан да се класират без жури вот с тая боза. 

Виж обаче съм съгласен че в Малта има хляб и може да се класират, извън обичайните те и Латвия ми се видяха интересни като стейджинг от репетицията. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От първия полуфинал аут ще са Азербайджан, Холандия, Ирландия сас сигурност. От Малта, Хърватска и Латвия малко се колебая, но сигурно ще са Латвия. 

Ако има изненадващо отпаднали, Чехия. Тоя стейджинг яко смуче. Лорийн и Алесандра също дисапойнтват. Кариийа ще е първи накрая. 

Утре ще ще гледаме първите 5 от 2рия полуфинал, и биг 6 в тикток, щото им е първа репетиция. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Норвегия или Чехия отпада. Някак са в един жанр. Вече съм казвал, че норвежката е ужасна на живо. И вокално не е бетон и генерално. Изглежда ми като non-qualifier. А и имайте предвид, че с толкова много северни държави, вотът ще се разпръсне. Все някоя ще отпадне. Освен ако петте с най-малък вот не са с прекалено малко точки.

Сърбия и Хърватия - ще бъде историческо да кажа, но сръбската песен е потресаващо тъпа. Според мен и двете отпадат. Заради диаспорота може би Сърбия ще оцелее все пак. Обаче да си кажем, кои са държавите дето ще гласуват тук? Швейцария, Хърватия или Швейцария, Сърбия. Не мисля, че имат шанс. Ако някои от парчетата си струваше, да хванат по някоя точица, пък те мех..

Латвия отпада. Ирландия е ясна.

Азербайджан или Швейцария отпада или и двете.

Смятам Латвия, Ирландия, Азербайджан и Швейцария за сигурни провали.

Малта се отличава от другите, отдавна писах, че е подценена, но да видим.

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 часа , meleto каза:

Норвегия или Чехия отпада. Някак са в един жанр. Вече съм казвал, че норвежката е ужасна на живо. И вокално не е бетон и генерално. Изглежда ми като non-qualifier. А и имайте предвид, че с толкова много северни държави, вотът ще се разпръсне. Все някоя ще отпадне. Освен ако петте с най-малък вот не са с прекалено малко точки.

Сърбия и Хърватия - ще бъде историческо да кажа, но сръбската песен е потресаващо тъпа. Според мен и двете отпадат. Заради диаспорота може би Сърбия ще оцелее все пак. Обаче да си кажем, кои са държавите дето ще гласуват тук? Швейцария, Хърватия или Швейцария, Сърбия. Не мисля, че имат шанс. Ако някои от парчетата си струваше, да хванат по някоя точица, пък те мех..

Латвия отпада. Ирландия е ясна.

Азербайджан или Швейцария отпада или и двете.

Смятам Латвия, Ирландия, Азербайджан и Швейцария за сигурни провали.

Малта се отличава от другите, отдавна писах, че е подценена, но да видим.

 

 

Северните държави рядко гласуват една за друга (изключвам Норвегия/Швеция), не мисля, че някоя от първото Семи ще отпадне. 

Норвежката е един от най-големите хитове на сезона, в Тикток генерира най-много гледания, абсурд да не се класира напред. 

Иначе и трите фаворита от Севера бяха мноооого по-добре на тамошните си финали, англичаните май и те са оплескали нещата като италианците миналата година. Но за мен трябва да стане чудо, за да не са в топ 10 и трите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Blueberry каза:

Северните държави рядко гласуват една за друга (изключвам Норвегия/Швеция), не мисля, че някоя от първото Семи ще отпадне. 

Норвежката е един от най-големите хитове на сезона, в Тикток генерира най-много гледания, абсурд да не се класира напред. 

Иначе и трите фаворита от Севера бяха мноооого по-добре на тамошните си финали, англичаните май и те са оплескали нещата като италианците миналата година. Но за мен трябва да стане чудо, за да не са в топ 10 и трите. 

Е, помним години, в които песни с много гледания и стриймове бяха пратени в коша. А тук с телевота сме отвикнали с прогнозите. Откъм хитовост, ФНШ са в топ 10, но тук играят и други неща. Ще бъде удивително ако и трите продължат. Ако журитата бяха в сметката - щяха да разкарат поне една.  

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Е, помним години, в които песни с много гледания и стриймове бяха пратени в коша. А тук с телевота сме отвикнали с прогнозите. Откъм хитовост, ФНШ са в топ 10, но тук играят и други неща. Ще бъде удивително ако и трите продължат. Ако журитата бяха в сметката - щяха да разкарат поне една.  

Никъв шанс просто да не се класират и трите, дори да имаше жури, а какво общо намери между Норвегия, бърза песен за пиратска кралица, и Чехия, умерена песен за систър Укрейн, е мистерията на сезона. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...