Jump to content



Евровизия 2023


Препоръчани коментари

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

@Willy точно и аз за тях идвах да пиша. Първоначално бях "meh", защото като цяло ме дразни да се изкарват песни толкова късно и вече бях свикнала с всички останали, но сега ми харесват много. Армения повече, но Грузия според мен ще се представи по-силно.

Евровизионния ревамп на Италия. Освен премахнатите части, за да се вмести в 3 минути, ми се струва, че има подсилен бас и малко повече белтинг от Марко. Ако Европа има вкус, трябва да е в топ 10

 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, Blueberry каза:

@Willy точно и аз за тях идвах да пиша. Първоначално бях "meh", защото като цяло ме дразни да се изкарват песни толкова късно и вече бях свикнала с всички останали, но сега ми харесват много. Армения повече, но Грузия според мен ще се представи по-силно.

Евровизионния ревамп на Италия. Освен премахнатите части, за да се вмести в 3 минути, ми се струва, че има подсилен бас и малко повече белтинг от Марко. Ако Европа има вкус, трябва да е в топ 10

 

Eurovision version ми се видя като English version и щях да избухна...готина е.

  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

@Willy точно и аз за тях идвах да пиша. Първоначално бях "meh", защото като цяло ме дразни да се изкарват песни толкова късно и вече бях свикнала с всички останали, но сега ми харесват много. Армения повече, но Грузия според мен ще се представи по-силно.

Евровизионния ревамп на Италия. Освен премахнатите части, за да се вмести в 3 минути, ми се струва, че има подсилен бас и малко повече белтинг от Марко. Ако Европа има вкус, трябва да е в топ 10

 

Това е същата песен? Ай донт хиър ит. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Bejba ще е на финал, без жури и с най-голямата диаспора, няма много кют женички тая година и в нейното семи… минава си.

Мелето ще се потресе като прочете, ама за мен годината е много силна 😁 Има супер добри песни, има и много пълнежи, ама няма как без тях.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Като всяка година, има много яки песни, има и пълнеж колкото искаш.

А колко скучни са тазгодишните песни се оплакваме всички всяка година, докато не почнат да ни харесват. 

PS За Моника казвал ли съм как ме зариби много? More like "Slay" 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Bejba ще е на финал, без жури и с най-голямата диаспора, няма много кют женички тая година и в нейното семи… минава си.

Мелето ще се потресе като прочете, ама за мен годината е много силна 😁 Има супер добри песни, има и много пълнежи, ама няма как без тях.

WTF? Уши, нос, гърло, бейби!

Сега ако ме светнеш кои са топ 5 супер добри песни... може пък да ме хванат. Обещавам да ги врътна поне веднъж. Миналата година ти ме открехна на Полша. Е, оказа се, че първоначалното ми мнение бе по-меродавно,...

На полуфиналите само телевот ли ще има? Това ще е скандално. Битка на диаспори. Полша, Румъния са на финал в такъв случай. За втората май ще е трагедия.

Link to comment
Сподели в други сайтове

 

преди 40 минути, meleto каза:

WTF? Уши, нос, гърло, бейби!

Сега ако ме светнеш кои са топ 5 супер добри песни... може пък да ме хванат. Обещавам да ги врътна поне веднъж. Миналата година ти ме открехна на Полша. Е, оказа се, че първоначалното ми мнение бе по-меродавно,...

На полуфиналите само телевот ли ще има? Това ще е скандално. Битка на диаспори. Полша, Румъния са на финал в такъв случай. За втората май ще е трагедия.

 

Само телевот на полуфиналите, освен обичайните изключения (Сан Марино) и евентуално ако нещо извънредно стане. 

Смения Румъния с Молдова, както видяхме миналата година. 

Австрия, Франция, Сърбия, Литва, Словения. Ето ти един топ 5. Испания, Австралия, Молдова, Португалия, Грузия, Италия с преработката ако трябва да продължаваме. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

WTF? Уши, нос, гърло, бейби!

Сега ако ме светнеш кои са топ 5 супер добри песни... може пък да ме хванат. Обещавам да ги врътна поне веднъж. Миналата година ти ме открехна на Полша. Е, оказа се, че първоначалното ми мнение бе по-меродавно,...

На полуфиналите само телевот ли ще има? Това ще е скандално. Битка на диаспори. Полша, Румъния са на финал в такъв случай. За втората май ще е трагедия.

Швеция, Италия, Норвегия, Финландия, Армения, Холандия, Франция, Молдова, Грузия, Великобритания са топ ниво. Персонално на мен ми харесват и Нидерландия и Дания. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

Швеция, Италия, Норвегия, Финландия, Армения, Холандия, Франция, Молдова, Грузия, Великобритания са топ ниво. Персонално на мен ми харесват и Нидерландия и Дания. 

Ама слушаш ли си ги редовно ? 

Щото аз не отричам, че има няколко песни, които биват, ама като цяло са трагедия. Дори мейнстрийм Лорийн е тъпа. Щом скучната Украйна е в топ 3 на залозите, за какво говорим?

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 27.03.2023 г. от 23:59, ANGEL каза:

Най - добро първо впечатление определено за: Израел и Кипър (традиционно за мен)

Другите, които отразих са:

  • Чехия
  • Италия
  • Швеция 
  • Австралия 
  • Франция 
  • Молдова 
  • Финландия 
  • Швейцария 
  • Исландия 
  • Норвегия (много въпросително ще е live изпълнението) 

 

Типичните радио хитчета: Полша, Обединеното кралство  

Топ абсурдите -  за поредна година Германия, но този път и Испания не отстъпва. 

 

Добавям Финландия към основните ми фаворити. 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.04.2023 г. от 23:00, meleto каза:

Ама слушаш ли си ги редовно ? 

Щото аз не отричам, че има няколко песни, които биват, ама като цяло са трагедия. Дори мейнстрийм Лорийн е тъпа. Щом скучната Украйна е в топ 3 на залозите, за какво говорим?

Даа, даже сега си проверих статистиките в Спотифай. За съжаление слушам доста и от Ютуб (заради лайвове и т.н.) и не са ми изрядни. Но към момента 4 евровизионни песни са ми в топ 10 short term.

  • Love 1
  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Даа, даже сега си проверих статистиките в Спотифай. За съжаление слушам доста и от Ютуб (заради лайвове и т.н.) и не са ми изрядни. Но към момента 4 евровизионни песни са ми в топ 10 short term.

Ах, помним ли как след миналото издание на конкурса обяви, че не щеш да го следиш повече! :D Само заради теб ще си пусна някои от песните, че напоследък нищо не ми харесва от световната музика. Покрай Евровизията може да се зарибя за 1 месец.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Испанката е представила нова версия (уж) снощи на при-при-партито в Мадрид. 

Ако има желаещи, лайфа тази вечер тук, след около час (23 по бг). Ще има какво да се види, Ла Зара примерно. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 7.04.2023 г. от 22:39, meleto каза:

Ах, помним ли как след миналото издание на конкурса обяви, че не щеш да го следиш повече! :D Само заради теб ще си пусна някои от песните, че напоследък нищо не ми харесва от световната музика. Покрай Евровизията може да се зарибя за 1 месец.

Няма да следя отблизо новини и репетиции, но песните не пречи да ги чуя :D 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 17.04.2023 г. от 11:32, FikLena каза:

 

СЕтих се за жената-паяк от детското Войната на зверовете. Нелепо ми изглежда. И това ча-ча, супер дразнещо. Да бяха краднали опит от Балканите. Тука е СА СА СА.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Бейба ис кайна крейза ... ъген. 41:46

Междудругото ползват и заглавието на песента, а не се очертава да присъства на нито една от вечеринките в Ливърпул. Липсата на Джина Джи от финалите е престъпление срещу човечеството. Мега епик фейл. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Доста незапомнящи се песни. Изслушах от-до... единственото, което ми се заби в ума беше Денмарк и то по дразнещия начин. Стават за фон, но веднага след Евровизия ще бъдат забравени. Просто нищо не виждам да остане след това.

  • Confused 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, meleto каза:

Споменах ли, че това ми е фаворит... Имаме ли живото изпълнение на Австрия, че нещо много са я издигнали за полуфинала при залозите?

След pre-partyтата трябва да се е вдигнала, не беше толкова напред. 

Обратния ефект с Дания и Нидерландия, даже в тикток ми изскачаха коментари, че очакват холандското дуо да направи някакъв вокален фалшимент като испанеца и австралиеца 2017. Даже май се е случило на някое от партитата, но не съм ги гледала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...