Jump to content



Евровизия 2023


Препоръчани коментари

преди 30 минути, Lelqtian каза:

Нов шеф на БНТ имах предвид как още не са избрали. За изпълнители, ако ще участваме, време достатъчно. 

Процедури, сър!

Кошлуков ще заема този пост докато СЕМ се накани да направи нова процедура и пак няма гаранция, че ще го сменят.

Ако той остане до март-април, сигурно ще имаме представител... все пак той е проЕвровизия и обожава публично-частните партньорства, в които БНТ почти не участва финансово, а обира лаврите (нищо че миналата година беше издънка).

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 185
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

При Кошлуков ще има участие само ако някой се навие да плати всичко. Съмнява ме да има :D 

Иначе сега щеше да е топ момент да се яви Кристиан Костов - Русия не участва, а той хем е руснак и ще обере вот от русофилите, хем е против войната и Путлер и ще обере вота на всички. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Blueberry каза:

При Кошлуков ще има участие само ако някой се навие да плати всичко. Съмнява ме да има :D 

Иначе сега щеше да е топ момент да се яви Кристиан Костов - Русия не участва, а той хем е руснак и ще обере вот от русофилите, хем е против войната и Путлер и ще обере вота на всички. 

То не се е разминало. Както гравитира в БГ в последните месеци.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
преди 21 часа , Lelqtian каза:

316534075_10160388626038007_1931465300089704771_n-800x450.jpg

Ново 20 за догодина, жури вота ще се брои само за финала, от полуфиналите ще е само за евентуален бек ъп. 

Аз съм със смесени чувства. Това значи, че комерсите ще покорят конкурса и такива като албанката - дето грачат и цвилят ще минат. Демек подкрепяме кича. 

Отделно това дава шанс на държавите с големи диаспори в чужбина да се класират. Тук съвсем се обезсмисля участието на държави като Чехия, Словакия и тн.

Украйна отново ще спечели ако не преосмислят статута й. Според мен - нека участва, но да няма право да бъде в конкурсната програма (да не може да се гласува за Украйна).

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , meleto каза:

Аз съм със смесени чувства. Това значи, че комерсите ще покорят конкурса и такива като албанката - дето грачат и цвилят ще минат. Демек подкрепяме кича. 

Отделно това дава шанс на държавите с големи диаспори в чужбина да се класират. Тук съвсем се обезсмисля участието на държави като Чехия, Словакия и тн.

Украйна отново ще спечели ако не преосмислят статута й. Според мен - нека участва, но да няма право да бъде в конкурсната програма (да не може да се гласува за Украйна).

От друга страна няма да минат такива като Азербайджан миналата година само на жури вот, и то доста съмнителен. 

Словакия не са участвали от 2012. Ако имаш предвид Словения, с тая промяна тиктакащата Алабина щеше да мине. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , Lelqtian каза:

От друга страна няма да минат такива като Азербайджан миналата година само на жури вот, и то доста съмнителен. 

Словакия не са участвали от 2012. Ако имаш предвид Словения, с тая промяна тиктакащата Алабина щеше да мине. 

Да, Словакия е зле на телевот. И Чехия... и много други малки държавици. Това ще комерсиализира конкурса, което не е толкова зле. Ще има по-запеваеми песни. 

Район Чужбина е скучен... като се смесят гласове откъде ли не ще стане манджа.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...

Добри новини. Тази година се оказа все пак сме щели да участваме, въпреки БНТ. 

А Ефенди видя файда от заварката с Тикс, ще пее за Норвегия тази година. 

Майтапа настрана, Алесандра кърти мифки на тоя етап. 

Има и разни други са финализирали изборите си, бая има и тоя уикенд. 

  • Like 1
  • Wow 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Алесандра е фен-фаворит, това има потенциал за брутален стейджинг.

Обаче да не се надяват норвежците, че ще носят трофея у дома - ще иде в източната им съседка. Да, да, знам, че всяка година говоря как Швеция ще печели, ама тоя път в Мелодито има украинка, дето пее за войната. Ще гледаме "Салвадор Собрал" PR акция и ще гледаме Петра и Монс 2024.  

Явно това е чувството да си постигнеш мечтата по най-лошия начин :( 

Иначе третото Сканди също не разочарова

 

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Blueberry каза:

Алесандра е фен-фаворит, това има потенциал за брутален стейджинг.

Обаче да не се надяват норвежците, че ще носят трофея у дома - ще иде в източната им съседка. Да, да, знам, че всяка година говоря как Швеция ще печели, ама тоя път в Мелодито има украинка, дето пее за войната. Ще гледаме "Салвадор Собрал" PR акция и ще гледаме Петра и Монс 2024.  

Явно това е чувството да си постигнеш мечтата по най-лошия начин :( 

Иначе третото Сканди също не разочарова

 

 

Какво е това неориентирано нещо? Звучи, изглежда и се усеща ужасно..


 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 20.02.2023 г. от 14:54, FikLena каза:

след миналогодишното фиаско вече нямам интерес, и все пак имаме ли победител вече ?

Ньет, всичко е много скучно до момента. В събота излиза песента на Лорийн за мело, сега има едноминутен снипет but it’s no Euphoria

Link to comment
Сподели в други сайтове

Дочух, че ще се работи по това Украйна да не победи пак. Може би ще сложат правило да не получава телевот хахах

Очаквам пак big5 държава да домакинства 2024.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 23.02.2023 г. от 16:10, meleto каза:

Дочух, че ще се работи по това Украйна да не победи пак. Може би ще сложат правило да не получава телевот хахах

Очаквам пак big5 държава да домакинства 2024.

Украйна все пак ще участват тая година? Ай стига бе. Колкото до биг5, стига да работят по правило, забраняващо на Италия да хоства, нека. 

От 23.02.2023 г. от 13:19, Blueberry каза:

Ньет, всичко е много скучно до момента. В събота излиза песента на Лорийн за мело, сега има едноминутен снипет but it’s no Euphoria

Хич не е зле за ит'с нот Юфория. Викаше няква украинка участвала в Мело :D 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, FikLena каза:

Имаме победител!

 

Звучи като песен за деца... Чудя се на тия финландци... колко са прегрели да се кефят на подобно абсурдно шоу...

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Lelqtian каза:

Украйна все пак ще участват тая година? Ай стига бе. Колкото до биг5, стига да работят по правило, забраняващо на Италия да хоства, нека. 

Хич не е зле за ит'с нот Юфория. Викаше няква украинка участвала в Мело :D 

 

 

Няма ли да измисли вече нещо ново. 10 години търка пода по еднакъв начин. Да си наеме метла.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...