Jump to content

Втори полуфинал на Евровизия 2021 - 12 май


Препоръчани коментари

Начален час - 22:00 българско, 21 централно европейско и 20 укейско време, четвъртък вечер 12 май. За други зони всеки да си смята. 

Къде да гледаме - БНТ би трябвало да го излъчват. Както и всички участващи държавни телевизии от континента и отвъд. В Щатите ще е лайф по стрийминг услугата Peacock. 

Като алтернатива, и понеже повечето коментатори са яко кринжд, стриймват в ютуб (освен ако няма промени, до които не съм стигнал). Когато насрочат премиерата, ще помоля някой да сподели линка, че съм в партията на геоблокираните тази година, явно не е само за територии извън ЕБУ ;) Ако сте колеги по тази точка, възползвайте се от това предложение за VPN, ако не ползвате/нямате предпочитания по темата. 

  

преди 5 часа , meleto каза:

ZenMate - има го за всички браузъри. Безплатната версия има поне 2-3 държави извън ЕС.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

По информация от "прочетох го някъде в интернет", лайв стрийма в ютуб е блокиран в Чехия, Гърция, Юкей; САЩ, Канада и Австралия. Списъкът може и да не е изчерпателен. Записът на въпросния стрийм е наличен нормално в официалния канал на Евровизия след това. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Букмейкърски прогнози след dress rehearsal-a преди малко. Ще видим как ще се променят след жури финала.

image.png.f9d593490caea70fc839bd346c842fc6.png

Между другото - изненада - имаше брутални технически проблеми на репетицията, като Румъния, Полша, Черна гора и Чехия репетираха повторно. Не знам защо Швеция я пропуснаха, ама тя още първия път имаше проблеми и не можа да стартира. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Lelqtian каза:

Дали е прекалено късно да преместим Гранд Финала поне от Торино в я Ротердам, Тел Авив или някое местно читалище? 

Винаги е късно... чак ме е яд, че Монескин спечелиха, че да я имаме тая пародия. Щом вчера кежуъл вюърс ми писаха, че сцената е отврат, смятай как е.

Сега и Ил Воло имаха технически проблеми и пак репетираха. Абсурдно е. 

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мина жури шоуто, трите мъжки балади много се сливат и няма да се изненадам, ако една от тях отпадне.

Кипър ми е бордерлайн, не звучеше и брилянтно.

Израелецът е изкарал максимума, няма никакво слънце на сцената му и е много епик. Няма да се класира, но няма и да се посрами.

Финландия може и да не е на финал.

Черна гора и Северна Македония може би се борят за последното място…

Полша и Швеция са супер сейф, на полският стейдж са му намалили малко ефектите, но пак ги има. Швеция имат много технически трудности, италианците направо ги саботират, но песента и емоцията са налице.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, FikLena каза:

няма шанс букитата да бъркат на Украйна вече дават 55% шанс ! 

Това е за семи 1 или за финала, малко оплетохме темите.

—-

Довечера шоуто е по-интересно и скучните балади са само 2, а мъжките са интересно стейджнати.

Приемам залози коя от трите (Полша, Азербайджан и Австралия) ще отпадне.

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 26 минути, Blueberry каза:

Това е за семи 1 или за финала, малко оплетохме темите.

—-

Довечера шоуто е по-интересно и скучните балади са само 2, а мъжките са интересно стейджнати.

Приемам залози коя от трите (Полша, Азербайджан и Австралия) ще отпадне.

Азербайджан! Бих искал и Австралия, но не смятам, че ще стане. 

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Willy каза:

Аз си имам нов победител!

 

Първата дето пее е доста фалшива. Доста груби са им гласовете. От сега ти казвам, че журитата ще ги порежат здраво. А и не мисля, че песента ще се хареса много и на публиката. Извън ТОП 10 ги виждам. Да не кажа между 15-20 място.

  • Hug 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, meleto каза:

Първата дето пее е доста фалшива. Доста груби са им гласовете. От сега ти казвам, че журитата ще ги порежат здраво. А и не мисля, че песента ще се хареса много и на публиката. Извън ТОП 10 ги виждам. Да не кажа между 15-20 място.

14 съм ги поставил в екстрасенса, ще видим. 

Готови ли сме да се сбогуваме с Кипър за финала, за първи път от 2013 насам. Пяла е доста зле на жури шоуто и няма никаква енергия на сцена, нищо че е страшно красива. Ще бъде изядена от по-добрите перформънси.

  • Love 1
  • Sad 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Blueberry каза:

Това е за семи 1 или за финала, малко оплетохме темите.

—-

Довечера шоуто е по-интересно и скучните балади са само 2, а мъжките са интересно стейджнати.

Приемам залози коя от трите (Полша, Азербайджан и Австралия) ще отпадне.

И 3те остават. 

 

преди 2 часа , Willy каза:

14 съм ги поставил в екстрасенса, ще видим. 

Готови ли сме да се сбогуваме с Кипър за финала, за първи път от 2013 насам. Пяла е доста зле на жури шоуто и няма никаква енергия на сцена, нищо че е страшно красива. Ще бъде изядена от по-добрите перформънси.

С една дума, викаш, липсва им Фуего? :D да не са я давали на испанката 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , FikLena каза:

 

  

И АЗ !! ОКОНЧАТЕЛНО МОЯТ ФАВОРИТ ЗА СПЕЧЕЛВАНЕТО НА ТАЗГОДИШНОТО ИЗДАНИЕ НА ЕВРОВИЗИЯ!!

 

Има още 2 дни до финала, имаш време за поне 5-6 смени.

Иначе викаш годината била слаба? 💋

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Какво очаквам тази вечер?

Естония да стане втора на полуфинала. 

Румъния да отпадне. Евентуално Израел продължава. Но съществува реален шанс и двете да са аут. И Австралия да мине. Чехия евентуално и тя. Но малко ме притеснява, че Чехия няма да получи достатъчен телевот, както и жури вот и ще се прибират вкъщи.

Кипър да е на ръба за класиране

Полша да спечели жури вота и вечерта.

Белгия да отпадне, въпреки че музикално пасва доста. Няма друга подобна песен.

Финландия ще е единствената рок песен, която минава на финал тази година.

Сърбия ще е в топ 3.

Азербайджан се класира.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 30 минути, meleto каза:

Какво очаквам тази вечер?

Естония да стане втора на полуфинала. 

Румъния да отпадне. Евентуално Израел продължава. Но съществува реален шанс и двете да са аут. И Австралия да мине. Чехия евентуално и тя. Но малко ме притеснява, че Чехия няма да получи достатъчен телевот, както и жури вот и ще се прибират вкъщи.

Кипър да е на ръба за класиране

Полша да спечели жури вота и вечерта.

Белгия да отпадне, въпреки че музикално пасва доста. Няма друга подобна песен.

Финландия ще е единствената рок песен, която минава на финал тази година.

Сърбия ще е в топ 3.

Азербайджан се класира.

 

Израел? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...