Jump to content



Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

преди 10 минути, meleto каза:

Не мисля, че е това. По-скоро си се прецакаха като почнаха да пускат песни на някакви треторазрядни и с това видеата правеха по 200-300к. Дори хитовете, които влизаха в Трендинг стигаха до 10то място със зор. 

Виждал съм и други канали като на Планета, които флопват здраво. ФЕйсингдъсън, както и доста руски канали съм забелязвал. Че дори и на ФЕНТВ е същото.

Реши ли алгоритъмът, че правиш песни за около под милион гледания - шансовете за подобрения са малки.

:Dhttps://www.youtube.com/c/netdmuzik/videos 

  • Haha 1
  • Love 1

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, meleto каза:

Тая Ая не съм я слушал, но на Яница си я пуснах. Ужасно безвкусна. Въобще не отива на гласа на Яница. Върна се в 2005 тя. Много слаба песен.  

Учуден съм, че инерцията на Робов продължава. И да, Папи Ханс изкара хит също, при това не в чалгата. На Фики е хит също, да.

Галена, докато е  в Гласът, ще се радва на брутални числа в Тубата, както беше при Камелия. 

Дуетът на Пресакокалин е добре. Но не уцелиха месеца на пускане. Сега звучи по-актуално и хитово. И все пак 5 млн за месец не е лошо.

Кой е хитът на Пепа Транс?? Тоя още ли се мъчи?? Кариерата му приключи след Твой.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Данна и Робов изкараха брутални песни! На алфа топа на година остава Адам&Симона, поне на тази песен да бяха купили, а не точно на най-гадната.

  • Like 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Много дразнят кометарите за сравнение с Денис. Сякаш това е дебютна песен на Робов, а не 6-та. Да не говорим че Денис го бяха отписали с последните му 2-3 песни преди трагедията, сега се сетиха...малко са истинските фенове.

 

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, asylum каза:

Баш. В почти всяка държава има по един такъв огромен канал, който спами със смотани песни и рядко се появяват в трендинг.

преди 46 минути, xroflx9 каза:

Кой е хитът на Пепа Транс?? Тоя още ли се мъчи?? Кариерата му приключи след Твой.

 

Това константно прави по 80-100тина хиляди на ден. На бас е доста добре.

Впрочем и предната е доста приятна

И все са по негова музика и текст. Някои неща му куцат, средни песнички пускаше преди това, но сега се е засилил.

Песента му с Азис поне прескочи милион, да не е фал:

 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Willy каза:

Много дразнят кометарите за сравнение с Денис. Сякаш това е дебютна песен на Робов, а не 6-та. Да не говорим че Денис го бяха отписали с последните му 2-3 песни преди трагедията, сега се сетиха...малко са истинските фенове.

 

Нищо чудно да си пишат сами коментарите и да подлъгват аудиторията да коментира. Иначе Денис вече беше амортизиран, изстискаха го такива като Емилия, Янева, ... Малки. И някак не беше възприет като голямо име. Така не се гради имидж. За 5 години - 3-4 самостоятелни песни, от които се сещам само за Катастрофа и последната, чието име вече ми се изпари.

 

При Робов едва ли ще направят същата грешка.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Погледнете Гери-Никол... въй. С чалга песен не може да мине милион. Скоро ще стане месец. Тита? Пак с чалга... Ядове... 200к за 10 дни :D Клиско - за 2 месеца не може да мине половин милион. Пак с чалга. Жал ми е за тях. Дара... с поп песен - 1.1 млн гледания за 10 месеца. Ужас...поне й помпят рейтинга в Гласът. 

Въобще има разместване. Х-факторките вече не са никакви фактори. Сега вървят Алфа, Мегастар и може би Даймънд - но за последните нямаме много данни.

Преслава също има лек спад, но въпреки него си прави консистентно 5-10 млн на самостоятелни песни. Галена се задържа, но да видим какво ще стане с новата песен. Очаквам да й се получи. Все пак Гласът е голяма реклама. 

Не знам какво броите ПЛАН Б за песен на Камелия. Нито е в канала й, нито се фука с нея. Явно са й предложили фийч и тя се е навила. Покрай скандалите с правата на песента - не е ли тиха. Не съм чул да обсъждате, че тя е имала изявления по темата. Следователно, това си е личен проект на Торино и Пашата.  

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

И последно нещо, което ми се ще да повдигна като тема (не бях писал отдавна и се отприщих): Сашка Ангелчето сама ли работи, към Мегастар ли е, към Хитмикс ли? И защо Андреа й е сърдита?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, meleto каза:

 

Преслава също има лек спад, но въпреки него си прави консистентно 5-10 млн на самостоятелни песни. Галена се задържа, но да видим какво ще стане с новата песен. Очаквам да й се получи. Все пак Гласът е голяма реклама. 

Преслава е много добре и името и още работи, никога няма да залезе като другите топ имена без фенове, но от лидерското място е далече и Галена 2021 си го бетонира с 3-4 огромни хитачки, а да не забравим и Феноменален, Добре ли си и 100 живота, които са от близките 3 години. Не мисля че Гласът е голяма реклама. Може би първноначално помогна за реклама на ВНЛ, но едва ли ще има ефект сега, като 6 месеца не е в ефир. Шоуто не е някаква сензация, която българина чака всеки ден или е луд фен.

  • Like 4
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Данна и Робов изкараха брутални песни! На алфа топа на година остава Адам&Симона, поне на тази песен да бяха купили, а не точно на най-гадната.

На Данна е зарибияваща, имам чувството че е трябвало да бъде на Малката (даже на моменти сякаш тя пее)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 48 минути, Danger. каза:

Че то Ергенът беше с по-висок рейтинг от Гласът на България. :1000(29):

Глупости, Ергенът беше със 700к зрители (7-8 място). Докато Гласът винаги беше в топ 3. Не съм фен на Гласът. И един епизод не съм гледал, но такова е положението.

222.png

ПП Ергенът е бил на пето място в сегмента 18-40. Демек в активната група е пета, след БГ търси талант, капките, един за друг, хелс кичен. 

4444.png

Нито една музикална тв не е в топ 20 на каналите в целевата група 4+. Сред младите 18-40 Планета ТВ е на 17 място. Nickeloadeon е по-гледана хаха - на 15 място. Screenshot 2022-05-30 at 18-27-40 Two-line headline goes here - 62664d5349337b24803a5230_Nielsen Admosphere Bulletin March 2022.pdf.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Emanuela.Carey каза:

Обаче Теда сега като даде всички демота на Емрах ще видите как този Еви ще пръкне с някой хит

Малко по-трудно ще му бъде. Няма харизмата на Емрах. Иначе пее момчето, но нещо не достига на този етап. 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , meleto каза:

Баш. В почти всяка държава има по един такъв огромен канал, който спами със смотани песни и рядко се появяват в трендинг.

 

Това константно прави по 80-100тина хиляди на ден. На бас е доста добре.

Впрочем и предната е доста приятна

И все са по негова музика и текст. Някои неща му куцат, средни песнички пускаше преди това, но сега се е засилил.

Песента му с Азис поне прескочи милион, да не е фал:

 

Е,прави защото по някаква причина е на първо място в трендинга. Като изпадне от там ще бъде забравена.😀

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, xroflx9 каза:

Е,прави защото по някаква причина е на първо място в трендинга. Като изпадне от там ще бъде забравена.😀

Той днес се качи до първо място. Предните дни беше на 3то и 6-7 място. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Stela каза:

Малко по-трудно ще му бъде. Няма харизмата на Емрах. Иначе пее момчето, но нещо не достига на този етап. 

Емрах и харизма?! ☠☠☠

  • Haha 3
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Ами да. В клиповете, на сцената, начина му на пеене въздейства. В Еви какво повече ти харесва примерно? 😁

Нищо не съм слушал на Еви, а Емрах има 2-3 хубави песни които слушам в Spotify, защото ми е крайно противен да го гледам. Попадал съм и на излагациите му в инста, а за самочувствието на голяма звезда да не говорим.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Willy каза:

Нищо не съм слушал на Еви, а Емрах има 2-3 хубави песни които слушам в Spotify, защото ми е крайно противен да го гледам. Попадал съм и на излагациите му в инста, а за самочувствието на голяма звезда да не говорим.

Излагациите в инста са отделен въпрос. Песните му обаче са хубави, а тези на Еви не съм си ги пускала повече от един път. Освен това той не е по-малко надут и също не му липсва самочувствие. Понеже е от Ловеч го знам много добре. Преди 2-3 години даже си беше качил във фейса снимка какво яке си е купил и снимал етикета с цената, представяш ли си? 🤣

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, Stela каза:

Излагациите в инста са отделен въпрос. Песните му обаче са хубави, а тези на Еви не съм си ги пускала повече от един път. Освен това той не е по-малко надут и също не му липсва самочувствие. Понеже е от Ловеч го знам много добре. Преди 2-3 години даже си беше качил във фейса снимка какво яке си е купил и снимал етикета с цената, представяш ли си? 🤣

Ужас, Теди е подбрала боклука от последните 2 години на Пайнер. Дори е обида да ги наречем група Я, защото преди години там бяха изпълнители като Соня Немска, Татяна, Юнона и други на които песните им са направо ПРОЕКТИ за тия новите.

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...