Jump to content

Поп-фолк скандали (май, 2022)


Препоръчани коментари

 

Най-доброто излизало тази година, според мен!Тази жена има страшен талант, а песента е готов Хит!Жалко,че пак няма да й се обърне внимание!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Мале това сега го гледам и Коцето е потрес отвсякъде. Селянин да му кажа, ще е малко.

Имитацията на Софка е нелепо като я правят всеки път.

 

  • Like 1
  • Haha 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 10.05.2022 г. от 13:57, DevilWish каза:
  • Емилия и Денис Теофиков спечелиха първата тримесечна класация

    Първата тримесечна класация „Попфолк хит 2022“ приключи

    Факт са резултатите от първата тримесечна класация на Signal.bg за попфолк музика. Близо 30 песни участваха в „Попфолк хит – 1 тримесечие“. Най-добрите парчета оформят топ 10, а първите 5 песни продължават в годишната класация „Попфолк хит 2022“.
     

    ТОП 10:

    01. Емилия и Денис Теофиков – Пак ще се броиш
    02. Преслава – От утре
    03. Деси Слава – Мъже милиарди
    04. Камелия – Двама непознати

    05. Алисия х Лео – Ти си ми живота


    06. Галин – Да си ми ти
    07. Цветелина Янева x Меди – Филм за нас
    08. Емануела – Подводница
    09. Лидия – Чисти сметки
    10. Меди x Габриела – Женен

    Любимите ми 4 песни на първите места! ❤️ Пак ще се броиш е спечелила и за клипове! ❤️ 

Съгласен съм за първите две места, но песните на Десислава, Алисия и Камелия със сигурност не са по-слушани от Подводница и Филм за нас…

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Мале това сега го гледам и Коцето е потрес отвсякъде. Селянин да му кажа, ще е малко.

Имитацията на Софка е нелепо като я правят всеки път.

 

Софи не писа ли наскоро в инстаграм, че ѝ е обидно да я имитират по такива подигравателни начини? Е, Коцето и Преслава не вярвам да са го прочели. Приятели са с нея само в Дубай.

Иначе Коцето е ПЪЛНО ДЪНО. Който му е ходил на участие знае, че е в пълна неадекватност, почти не пее, изпада в бесъзнание преди да е слязъл от сцена. Такъв лайфстайл не знам как се отразява на семейството му. Вероятно дъщеря му никога не го е виждала трезвен. Всеизвестно е че изневерява на жена си от години, но пък на нея вероятно и не ѝ пука стига да и дава пари.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Gentleman. каза:

Защо Преса и Коцето изчезнаха от трендинга в ютуб?

Защото са изчезнали и като цяло от ютуб. Албанците да не би да са страйкнали грешно Пепа и Коце, вместо План Б на Кама и Латино генг от АлиЕкспрес?!

  • Haha 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Каква ирония. Фики реши да прави поп/рок албум и да спре с чалгата. Вади случайна песен за купон и взе че се превръща в хита на годината засега. Съдбата реши да си поиграе с него. 

Трендинг:

#1 Бг

#7 Netherlands

#8 Belgium

#12 Germany 

 

  • Haha 1
  • Ooo 1
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Willy каза:

Защото са изчезнали и като цяло от ютуб. Албанците да не би да са страйкнали грешно Пепа и Коце, вместо План Б на Кама и Латино генг от АлиЕкспрес?!

ivjG990.png

WTF?

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Willy каза:

Защото са изчезнали и като цяло от ютуб. Албанците да не би да са страйкнали грешно Пепа и Коце, вместо План Б на Кама и Латино генг от АлиЕкспрес?!

Песента е върната и отново е на #1 място в тренда😀😉

  • Thanks 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Скоро на пазара Пайнер хит сезони пролет 2022

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.

От изброените само на Емануелс двете, Палома, Биляниш, донякъде и на Райна и Борката ми харесват. Вече няма смисъл от тези компилации.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 минути, z_o_ каза:

Скоро на пазара Пайнер хит сезони пролет 2022

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.

От изброените само на Емануелс двете, Палома, Биляниш, донякъде и на Райна и Борката ми харесват. Вече няма смисъл от тези компилации.

За да има хит сезони компилация, не се ли предполага да има хитове? Песните в тая подборка за първи път чувам че съществуват. Още повече тази не само пролет, ами цяла година, има един единствен хит и той не е в разплетения двор на Планета Кокошарник ;) 

 

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 32 минути, z_o_ каза:

Скоро на пазара Пайнер хит сезони пролет 2022

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.

От изброените само на Емануелс двете, Палома, Биляниш, донякъде и на Райна и Борката ми харесват. Вече няма смисъл от тези компилации.

Какво прави Ариана Гранде на корицата?

  • Haha 7
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, z_o_ каза:

Скоро на пазара Пайнер хит сезони пролет 2022

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.

От изброените само на Емануелс двете, Палома, Биляниш, донякъде и на Райна и Борката ми харесват. Вече няма смисъл от тези компилации.

Само хитовe и хитови изпълнители :D

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, DanielPiliov каза:

Нов съм тук и разглеждайки различни теми и коментари имам един въпрос. Какъв е този огромен хейт върху Преслава в последно време?

Заслужен.

Няма съпоставимост цена - качество. 

  • Like 2
  • Thanks 2
  • Love 2

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Публикувано (редактирано)
преди 19 минути, stereoto_ каза:

Заслужен.

Няма съпоставимост цена - качество. 

"Беден в сърцето" - музика, текст, визии, клипа също е добър. Резултат - Тотален ХИТ

"В твоето легло" - музика, текст и визия отново, изпявката е много добра, клипът става, нито е много зле нито е и уникален.

"От утре" - кавър, но отново всичко е на ниво. Песента засигурност е един от големите хитове на лятото.

И стигаме до най-новата и най-коментираната песен.

"Сладкото зло" - музиката е типичен стил Ганев, клипа е много цветен и интересен и не знам какво не му се харесва. Текста е изпят на ниво и от двамата, запеваем, припева е силен. 

Трябва да се знае едно, че когато е Преслава не трябва да очакваме клип за 100 000. Тя има ГЛАС, какъвто много други нямат и с който нищо друго не и е нужно, докато на други, за да стигнат до трендинга им трябват клип в Холивуд и голота. 

В клиповете на Преслава няма голота, няма цензури и като цяло не е по*но, като много други 😃😉

Редактирано от DanielPiliov
  • Like 3
  • Haha 2
  • Ooo 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 36 минути, DanielPiliov каза:

Нов съм тук и разглеждайки различни теми и коментари имам един въпрос. Какъв е този огромен хейт върху Преслава в последно време?

Не е само Преслава. 

Добре дошъл! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , z_o_ каза:

Скоро на пазара Пайнер хит сезони пролет 2022

Снимка на Музикален магазин "Планета"- Варна.

От изброените само на Емануелс двете, Палома, Биляниш, донякъде и на Райна и Борката ми харесват. Вече няма смисъл от тези компилации.

Леле никога не са пускали по-слаба компилация! Да бяха сложили поне "Подводница" първа, а не последната песен на Емануела..... То май само "Подводница" е някакъв хит в тази компилация! Пайнер Шит Провали Пролет 2022. "Подводница" и "Чисто зло" са единствените песни които слушам тук. Отврат! Да не бяха пускали такова слабо нещо по-добре. Някакви дебютанти. По-добре да бяха включили и "От утре" така или иначе някои песни са от зимата. Сигурно ще е в "Payner Summer Hit"' :D 

  • Like 3
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...