Jump to content



Предложение за промяна на условията за кандидат-модератори


Да влезе ли в сила новата точка?  

11 потребители гласуваха

  1. 1. Потребители, за които е публично известно че имат предразсъдъци на образователна, религиозна, здравна, етническа, расова, полова или сексуална основа нямат право да кандидатстват. 


Анкетата е затворена за нови гласове


Препоръчани коментари

преди 2 минути, Lelqtian каза:

Липсата на интерес към поставената тема както от страна на активните форумни потребители, така и от вечно подкрепящите те мъртви души, е достатъчен аргумент сам по себе си. 

Празни приказки са поредното заяждане на тема модериране, в момент когато форума е толкова умрял, че няма нужда от такава позиция. А темата вълнува единствено и само твоя особа. 

Изобщо, поеми си дъх и вдишай, цяла година мина откакто ти беше показана вратата, крайно време е да го преживееш. 

Нямаш аргумент. Ясно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Аргумента е повече от очевиден, но явно нямаш необходимия капацитет да го възприемеш? 

Аз такъв не видях. В по-голямата част от постът ти, се опитваш да насочиш темата към мен и предишни случки свързани с мен, които нямат нищо общо с главната дискусия.

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Липсата на интерес към поставената тема както от страна на активните форумни потребители, така и от вечно подкрепящите те мъртви души, е достатъчен аргумент сам по себе си. 

Празни приказки са поредното заяждане на тема модериране, в момент когато форума е толкова умрял, че няма нужда от такава позиция. А темата вълнува единствено и само твоя особа. 

Изобщо, поеми си дъх и вдишай, цяла година мина откакто ти беше показана вратата, крайно време е да го преживееш. 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Fast каза:

Аз такъв не видях. В по-голямата част от постът ти, се опитваш да насочиш темата към мен и предишни случки свързани с мен, които нямат нищо общо с главната дискусия.

 

Не уотабаутсвай да изместваш фокуса на поста ми. Или на тая тема. Кому е нужно да бъде удължавана след като форумното общество се произнесе и ти заяви че категорично не се вълнува от нея? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , asylum каза:

Троле, дай аргумент що срокът трябва да бъде удължен.

 

преди 2 часа , Lelqtian каза:

Не уотабаутсвай да изместваш фокуса на поста ми. Или на тая тема. Кому е нужно да бъде удължавана след като форумното общество се произнесе и ти заяви че категорично не се вълнува от нея? 

Срокът беше удължен преди дни. Дъвчете за нещо, което вече е свършено. Ако нямате конкретна позиция по контекста на темата, защо изобщо продължавате? 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...