Jump to content



Поп-фолк скандали (април, 2022)


Препоръчани коментари

  • Отговори 1,4k
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 2 часа , Willy каза:

Каква е тая "Мария" на Меди?! Какво стана с Моника?! Кога ще пускат дуета с Миле Китич?! 

Много въпроси имам относно този човек!

Моника - за по половин час, Мария - за останалото време и за пред хората. Проектът с Милето - когато Башурка отслабне от бременността, че и тя иска да участва. (само с Меди и Миле все още няма дует)

  • Haha 2
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От драмата на ТА и ЕС възниква много важен въпрос - защо и те, като Глория, не знаят, че след препинателен знак има space? Правописът им, fuck it, няма надежда там, ама поне позволете на запетайките да дишат, бе!! :))

Редактирано от irritable2021
  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Софка ще има втори концерт в Арена Армеец с Ку-Ку Бенд, послучай 25 години на сцена. 

Фики също видях някъде, че ще прави голям концерт.

На Кали концертът също ми се видя уникален. Много се радвам на концертната дейност от фолк изпълнителите. 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.04.2022 г. от 21:42, Гальо каза:

И кво всичко се оказа жесток пиар. Теди Александрова пуска 2 песни до 10 дни, Емрах пуска песен в петък. Абсолютен мангалски цирк. 

Ха дубрутру още като ги видях тия видеа техните и викам Петканови номер 342342332 историята :D И всички овце подир тях оспамиха целия бг нет пфу с тия мангали ...

  • Haha 1

spacer.png

Link to comment
Сподели в други сайтове

Толкова много ми липсва тази провокация и скандал. Няма да забравя как Гери заби всички в земята с този хит, без дори да се занимава да снима официален клип. Терминаторка!

 

  • Like 3
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 часа , Willy каза:

Момичето от клипа Габриела ли е? Много красива!

 

Не е Габриела. Тя не може да се намаже и на малкото пръстче на мацката от клипа 😄

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Не се ли усещат какви бози имат преди да ги пуснат. Нищо хитово последната седмица.

Криско и Тита някой да им каже че не се харесват песни и визии които буквално звучат и изглеждат като извадени от 95та, а модерни като Пак и ВНЛ, с напомняне на ретрото.

  • Like 2
 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата песен на Емануела е от Радомир Кишев и Деян Асенов, в клипа участва Ергенът Виктор.

Даймън Бийт съществуват ли? Пашев тотално уби кариерите на Робов и Данна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 5.04.2022 г. от 21:42, Гальо каза:

И кво всичко се оказа жесток пиар. Теди Александрова пуска 2 песни до 10 дни, Емрах пуска песен в петък. Абсолютен мангалски цирк. 

Петканови номер 2, като пуснат песните сигурно ще обявят, че това е майтап и оная продължава да е педофилка на 30 и кусур, клатеща се с 19 годишен лапишкер. Съмнявам се тая да е толкова тъпа, че като другите, минали през леглата на клана Стораро, да се откаже лесно от кокала.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Анелия никога не е имала такова представяне на концерт на Планета. Личи си липсата на кадри в Пайнер. Кой знае какъв потенциал имат и други, ама в тая фирма се забиха и не показаха нищо.

Да се забрани със закон инженери да се занимават с шоубизнес!

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Willy каза:

Не се ли усещат какви бози имат преди да ги пуснат. Нищо хитово последната седмица.

Криско и Тита някой да им каже че не се харесват песни и визии които буквално звучат и изглеждат като извадени от 95та, а модерни като Пак и ВНЛ, с напомняне на ретрото.

Явно са си мислили, че в поп-фолка е много лесно, защото освен притоплени манджи друго не сме чули от чалга периода им. Имаше първоначален интерес при смяната на стила и дуетите с топ имена, но към момента и двамата са изключително не конкурентно способни.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Mr. Greshen каза:

Новата песен на Емануела е от Радомир Кишев и Деян Асенов, в клипа участва Ергенът Виктор.

Даймън Бийт съществуват ли? Пашев тотално уби кариерите на Робов и Данна. 

Данна все говори как ще пусне нещо "скоро" и "когато не го очакваме", та да видим... Даймънд ще ги има доколкото триото не се разпадне и не прекратят отношенията си с фирмата, не мисля че някой би направил песен с тях повече (е, може би е твърде крайно все някога ще отшуми, но засега май никой друг не иска)

 

Може би най-много Емилия отново, Даймънд не са ли ѝ все още продуценти?

Link to comment
Сподели в други сайтове

Новата на Криско не съм я слушал,но като гледам заглавието пак е някоя тъпа чалга. Аман от опитите му хем вижда,че не става,хем продължава да се бута. Не го искаме в този жанр и това е. Да си пуска блудкави поп песньовки като Мара Илиева,Любо Киров и останалите попаджии,белким след време се изхранва от предавания като споменатите. От чалгата-вън.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Има ли новини за Теди "Лъвско Сърце/ Маймунски Нос" Александрова и Емрах "I like to 69 с баба ми" Стораро? 

Мислите ли, че ще им се отрази някак long term? Нещо ми е интересен този "celebrity" scandal :))

 

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...