Jump to content



Как оценявате 100-дни на кабинета Петков ?


Как оценявате 100-дни на кабинета Петков ?  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 14 часа , nikitrz каза:


Споменавам за операторите като за цената на петрола - не съм съгласен с индексацията, но тя не е въведена заради правителството на Петков, а защото всички ние сме подписали договори, в които изрично е описано, че операторите имат право на това.Друг е въпроса, че българина няма навик да чете какво подписва.На който не му харесва, взима една "Прима" и продължава напред ;)

Не е въпросът заради кого е, а че заблуждават хората, че ще я спрат. И тук говоря за Корни. Иначе е ясно, че беше неизбежно индексирането.

Кажи ми конкретно нещо, което да е във възход в момента?

Link to comment
Сподели в други сайтове

За 100 дни няма как да се оцени един кабинет. Да не говорим, че самата обстановка в момента е доста сложна в държавата и няма как да угоди на всички. Уви, мисля, че повечето му решения са адекватни спрямо позицията ни в Европа. 

За русофилството в България не ми се говори. 

  • Like 1
2.jpg3.jpg8.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Не е въпросът заради кого е, а че заблуждават хората, че ще я спрат. И тук говоря за Корни. Иначе е ясно, че беше неизбежно индексирането.

Кажи ми конкретно нещо, което да е във възход в момента?

Според мен е рано да се говори за възход на 100-ния ден.Разберете че проблеми трупани с години няма как да се решат за кратко време.Да, всички искаме видими резултати, и всички ги искаме сега и веднага, но уви нещата не се случват така.

Само като видях колко хора искрено се радваха гледайки как качват Бойко в колата към районното ми става ясно че на народа наистина много му писна все да сме последни, все най-бедни, най-корумпирани...трябва си време и воля.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, nikitrz каза:

Според мен е рано да се говори за възход на 100-ния ден.Разберете че проблеми трупани с години няма как да се решат за кратко време.Да, всички искаме видими резултати, и всички ги искаме сега и веднага, но уви нещата не се случват така.

Само като видях колко хора искрено се радваха гледайки как качват Бойко в колата към районното ми става ясно че на народа наистина много му писна все да сме последни, все най-бедни, най-корумпирани...трябва си време и воля.

Добре, добре. Кажи колко време е нужно, за да не е рано да се говори? 6 месеца, 4 години? Само че има и един основен проблем. Петков е във властта от 1 година. Имаше доста време да се вкара в час. Не говорим за 100 дни. Разбирам сега да се докосва до властта за първи път, ама не е така. В този смисъл 6 месеца ще са малко, явно ще се спрем на 4 години. 

И това, че сме все последни и най-бедни как има общо с ареста на Борисов? Ако не беше излязъл от килията - как това щеше да промени проблемите, които посочи? Да, хората се радваха... защо? В смисъл, аз не се интересувам от Божков, Борисов, Петков - ако са извършили нещо незаконно - да ги съдят. Но не виждам причина да злорадствам и чак искрено да се радвам на арестите им. 

Не разбирам хората, които си осмислят живота да се радват, че някой бил арестуван... ако ще и да е виновен. Айде, сигурно някой се е чувствал пресиран по времето на Борисов, ама мнозинството - милионите хора дето се кефят... тях не ги разбирам. Има нещо сгрешено в психиката им.

 

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...