Jump to content



Как оценявате 100-дни на кабинета Петков ?


Как оценявате 100-дни на кабинета Петков ?  

41 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

Както написа един познат:

ПП - Продължаваме поскъпването

Не защитавам Боко, ама проблемът на българина е, че само реве и не дава никакви решения. Искаха Боко долу, свалиха го, избраха си Кирчо и сега Кирчо им го набива даже повече и от Боко. След някоя друга година и киселото мляко ще стане лукс.

  • Like 2
  • Haha 2
  • Dislike 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Lelqtian каза:

Той щото Киро е виновен за посвеместното вдигане на цените из цяла Европа, не само у Абсурдистан, нали. 

Не, то Киро е невинна душица, бе, как.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Сигурно не е виновен и за това, че заради глупостите, които плямпа, може да направи така, че Путин и нас да ни погне, някой друг е бил. Очаквам някой да се включи с изказването, че това нас не ни касае понеже сме в НАТО.

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако не броим маневрите на БСП и кликата на Радев да покажат колко са про-руски настроени, без да го казват изрично, заслужават поне 5. Хубаво е че не правят бели заедно с ИТН, поне засега. По повод на опозицията, от това което видях. ГЕРБ демонстрират изключително арогантно и войнствено държание в парламентарните си изказвания, а Израждане са тотални смешници.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

Ако не броим маневрите на БСП и кликата на Радев да покажат колко са про-руски настроени, без да го казват изрично, заслужават поне 5. Хубаво е че не правят бели заедно с ИТН, поне засега. По повод на опозицията, от това което видях. ГЕРБ демонстрират изключително арогантно и войнствено държание в парламентарните си изказвания, а Израждане са тотални смешници.

То по принцип само човек с IQ колкото това на чехъл може да идолизира Копейкин. Жалко, че много риби се хванаха на въдицата и го вкараха в парламента, макар че според той беше на ръба да стане новият Светльо Витков и на всички избори да се кандидатира, заради субсидиите. Мен ми е противен още от самото начало и винаги съм го смятал за некадърник, нито съм му вярвал и за миг, нито има излъчване. Ако може с БСП -то и въобще всички, които подкрепят глупостите на Владо п*тката, да си спретнат една оргия и да се нафакат.

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Ако някой си мисли, че за 100 дни ще станат чудеса... явно не е в ред.

Не мога да разбера българина - искаше толкова много да махне Бойко, избра си Киро - сега хейт по Киро, ще връщаме Герб, че даже и те натягат за предсрочни избори.

Ами, обстановката е тежка, инфлацията е голяма, до миналия ден имаше ковид, от миналия ден започна война до нас. Натиск и напрежение, трудно се работи в такава обстановка. Иначе Киро има безумни изказвания, но това е отделен въпрос.

Всички тези кризи с газ, електричество, гориво, доставки - всичко това го дробиха 10 години гербаджиите, щото лижеха европейските задници и станахме зависими от всички.

Няма как да се дават оценки за 100 дни. Но според мен последното нещо, което трябва да искаме, е пресрочни изобори.

  • Like 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Ciaga каза:

Както написа един познат:

ПП - Продължаваме поскъпването

Не защитавам Боко, ама проблемът на българина е, че само реве и не дава никакви решения. Искаха Боко долу, свалиха го, избраха си Кирчо и сега Кирчо им го набива даже повече и от Боко. След някоя друга година и киселото мляко ще стане лукс.

Това за растежа на цените е в световен мащаб. Без значение кой е на власт не зависи нищо от него.

  • Like 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Ciaga каза:

Сигурно не е виновен и за това, че заради глупостите, които плямпа, може да направи така, че Путин и нас да ни погне, някой друг е бил. Очаквам някой да се включи с изказването, че това нас не ни касае понеже сме в НАТО.

Ще става интересно 🤣

275857466_5352818158083971_7586929191679153707_n.jpg

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , pacho каза:

Ако някой си мисли, че за 100 дни ще станат чудеса... явно не е в ред.

Не мога да разбера българина - искаше толкова много да махне Бойко, избра си Киро - сега хейт по Киро, ще връщаме Герб, че даже и те натягат за предсрочни избори.

Ами, обстановката е тежка, инфлацията е голяма, до миналия ден имаше ковид, от миналия ден започна война до нас. Натиск и напрежение, трудно се работи в такава обстановка. Иначе Киро има безумни изказвания, но това е отделен въпрос.

Всички тези кризи с газ, електричество, гориво, доставки - всичко това го дробиха 10 години гербаджиите, щото лижеха европейските задници и станахме зависими от всички.

Няма как да се дават оценки за 100 дни. Но според мен последното нещо, което трябва да искаме, е пресрочни изобори.

Подкрепям.

Киро има сериозен дефицит на обща и поведенческа култура, тия западни университети вече са пунта мара явно, но поне е млад, поддава се на учене, коригира се в движение, не го е страх да дава отчет и да го замерят на Шипка, докато Баце какво - джипката и туй то. За 30 години нито научи език, нито обноски, за морала и престъпленията му няма да говорим.

Инфлацията е повсеместен проблем, но тук не можем да я неутрализираме, бедни сме и се усеща. Като изключим това и тока (което не е малко), макроикономическите ни показатели are not so bad.

Трябва да се тушират някак спекулата и картелите. Проблемът с Гешевтурата също си стои, Надежда му се точи, ама трябват кардинални промени във ВСС и на конституционно ниво, иначе злоупотребите с правомощията на горесопосачения ще продължат.

ГЕРБ все още си имат пипала по места и отделно, са пуснали в акция тролове и доносноци по медиите да спъват Киро и компания. Както винаги, с подмолни средства. Преизбирането на Бойко за мен не е изненада, но е все така неприятно - надявам се при евентуални предсрочни избори да не се затъжат за него, защото е един от последните главни виновници за това наследство, което в момента Киро завари. Киро за мен не беше точно за премиер, но... нека видим до лятото как ще са нещата. Здравната криза уж затихна на фона на войната, но и там има пробойни и все още не мога да кажа дали са я овладели, щото това не е процес от днес за утре.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , DevilWish каза:

Слаб 2, защото няма оценка 0, но и 2 е много! Да го духа! (без извинение) 

Айде сега, нали така му били изпратили скрийшото от Брюксел? 

 

преди 11 часа , Brian каза:

Ще става интересно 🤣

275857466_5352818158083971_7586929191679153707_n.jpg

Това вече го отметнаха като няква рутинна процедура, която също като инфлацията, се случва въпреки актуалните събития. Или кой е претседател в министерки съвет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Няма как след 12 години кражби, корупция и инсталиране на неквалифицирани и лесноуправляеми хора в държавна администрация, да очакваме, че ще дойде "месия" и ще ни "оправи" за 100 дни.Герб се постараха в последните им месеци на власт да подпишат дългосрочни договори и да поставят доста подводни камъни за наследниците, които и да са те.Изтеглиха и 5 милиарда дълг, от който отпуснаха няколко милиона под формата на добавка за пенсионерите в размер на 50 лева - това си беше чисто купуване на вота.Разликата до 5 милиарда се стопи и никой не знае къде изчезнаха тези пари!
Напомням, че Герб предложиха и въведоха така наречения "борсов ток", благодарение на което днес бизнеса търпи огромни загуби.Герб стопираха 12 години интерконектора с Гърция, но изградиха Турски поток само за година.Това не попречи на вожда да приказва за диверсификация, лъжейки хората в очите - резултата го виждаме сега.

Аз гласувах с много добър 5, защото във време на невиждани до сега застъпващи се кризи като пандемията, войната и инфлацията, правителството се справя доста добре.Нека не забравяме, че Бойко беше свален от власт заради високите цени на тока - сега подобни протести няма въпреки повишението.България няма природни ресурси, не добива газ и петрол, а ги купува.Цента определя продавача, а не клиента, така че празните приказки на Боко, че щял да оправи всичко за 1 ден не хващат дикиш.

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, nikitrz каза:

Няма как след 12 години кражби, корупция и инсталиране на неквалифицирани и лесноуправляеми хора в държавна администрация, да очакваме, че ще дойде "месия" и ще ни "оправи" за 100 дни.Герб се постараха в последните им месеци на власт да подпишат дългосрочни договори и да поставят доста подводни камъни за наследниците, които и да са те.Изтеглиха и 5 милиарда дълг, от който отпуснаха няколко милиона под формата на добавка за пенсионерите в размер на 50 лева - това си беше чисто купуване на вота.Разликата до 5 милиарда се стопи и никой не знае къде изчезнаха тези пари!
Напомням, че Герб предложиха и въведоха така наречения "борсов ток", благодарение на което днес бизнеса търпи огромни загуби.Герб стопираха 12 години интерконектора с Гърция, но изградиха Турски поток само за година.Това не попречи на вожда да приказва за диверсификация, лъжейки хората в очите - резултата го виждаме сега.

Аз гласувах с много добър 5, защото във време на невиждани до сега застъпващи се кризи като пандемията, войната и инфлацията, правителството се справя доста добре.Нека не забравяме, че Бойко беше свален от власт заради високите цени на тока - сега подобни протести няма въпреки повишението.България няма природни ресурси, не добива газ и петрол, а ги купува.Цента определя продавача, а не клиента, така че празните приказки на Боко, че щял да оправи всичко за 1 ден не хващат дикиш.

Трябва да си луд да вярваш на емигрант, който по между другото изведнъж решил да се върне в България и да става политик.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 18 минути, nikitrz каза:

 сега подобни протести няма въпреки повишението.България няма природни ресурси, не добива газ и петрол, а ги купува. 

Е, чакай да отприщят мораториумите и да се види какво ще става през април.

Никой не спомена как мобилните оператори, въпреки всичко, си индексираха цените. Раздават се компенсации за газта и тока. Но докога ще има пари за подобно кърпене?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 33 минути, Ciaga каза:

Трябва да си луд да вярваш на емигрант, който по между другото изведнъж решил да се върне в България и да става политик.

Не го разбрах това с емигранта!?Българите емигранти наброяват над 1 милион пръснати по целия свят.По-голямата част от тях са образовани, успешни, със собствен бизнес...какво лошо има точно такъв човек да ни упралвява?Защо някой успял навън да не пренесе добрите практики тук?Не се ли изтърка това с канадското гражданство вече?
Според мен трябва да съм луд да вярвам на един простак, последовател и бивш охранител на Тодор Живков, който доказано спомогна държавата да е на последно място в Европа по всички показатели, освен корупцията, където няма кой да ни бие.
Споменавам за операторите като за цената на петрола - не съм съгласен с индексацията, но тя не е въведена заради правителството на Петков, а защото всички ние сме подписали договори, в които изрично е описано, че операторите имат право на това.Друг е въпроса, че българина няма навик да чете какво подписва.На който не му харесва, взима една "Прима" и продължава напред ;)

  • Like 1
  • Dislike 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , nikitrz каза:

Не го разбрах това с емигранта!?Българите емигранти наброяват над 1 милион пръснати по целия свят.По-голямата част от тях са образовани, успешни, със собствен бизнес...какво лошо има точно такъв човек да ни упралвява?Защо някой успял навън да не пренесе добрите практики тук?Не се ли изтърка това с канадското гражданство вече?
Според мен трябва да съм луд да вярвам на един простак, последовател и бивш охранител на Тодор Живков, който доказано спомогна държавата да е на последно място в Европа по всички показатели, освен корупцията, където няма кой да ни бие.
Споменавам за операторите като за цената на петрола - не съм съгласен с индексацията, но тя не е въведена заради правителството на Петков, а защото всички ние сме подписали договори, в които изрично е описано, че операторите имат право на това.Друг е въпроса, че българина няма навик да чете какво подписва.На който не му харесва, взима една "Прима" и продължава напред ;)

Даже няма да си направя труда да ти изчета глупостите до края. 

Edit:
Явно си забравил, че същият този "образован емигрант" (или там както му викаш) даже преди да го изберат наруши закон по време на избори, ако имаш акъл ще разбереш за какво имам предвид. Аз не вярвам нито на Киро, нито на тиквоча, и двамата са ми противни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Ciaga каза:

Трябва да си луд да вярваш на емигрант, който по между другото изведнъж решил да се върне в България и да става политик.

Това е един от най-големите му плюсове. Че е не е бил достатъчно време тук за да попие от балканския манталитет. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Fast каза:

Това е един от най-големите му плюсове. Че е не е бил достатъчно време тук за да попие от балканския манталитет. 

Попил е, споко, а пък ако не е няма да му отнеме много време. Само стой и гледай.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Ciaga каза:

Даже няма да си направя труда да ти изчета глупостите до края. 

Edit:
Явно си забравил, че същият този "образован емигрант" (или там както му викаш) даже преди да го изберат наруши закон по време на избори, ако имаш акъл ще разбереш за какво имам предвид. Аз не вярвам нито на Киро, нито на тиквоча, и двамата са ми противни.

Ако искаш да ми отговаряш е редно да прочетеш какво съм написал - ако не, значи си като масовката, които четат само заглавията на статиите написани в сензационен стил и това им е достатъчно да хейтят в коментарите.

Е това е проблема на българина - не чете, не се образова, не се интересува от нищо, освен от самия него, но когато нещо не е наред обвинява другите и никога не търси грешка в себе си.Да не говорим, че масово хората не гласуват, обаче бълват простотии във фейса по управляващите.Драги, нещата не се оправят като коментираме "у фейсо"!Дела трябват!Протест в социалките не се прави!

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...