Jump to content


Топ 10 най-тъпи изказвания в Рамания


Препоръчани коментари

Мисля, че е крайно време да има и такава тема, в която да гласувате за най-тъпи изказвания / коментари от темите във форума.

Каква е идеята?:
Идеята е в края на всеки месец да се определя това, за което споменах по-горе и да се получи нещо като "стената на срама".

Как ще се гласува?:
Ще го направя на същият принцип като темата с горещия стол т.е. ще се гласува с от 1 до 5 точки за мнения, които вие самите ще предлагате. Мнения, за които е гласувано с повече от 5 точки, няма да се взимат предвид и ще се считат за невалидни.
Естествено е препоръчително да поствате и линкове към самите мнения, за да не излезе така, че си измисляте, но преценката оставям на вас. В крайна сметка вие ще ядете хурката, не аз.
:D
Също така предлагам и в края на всяка година да се събират победителите от всички месеци и да се гласува за "най-тъпо мнение на годината".

Кога ще излизат резултатите?:
В първия или втория ден от следващия месец, след което се рестартира гласуването и почваме наново.
Аз мога да се заема с това, стига да имам време, но може и някой друг ако ме няма.

Link to comment
Сподели в други сайтове

5 точки за @Hurricane от мен, просто вчера изби рибата с тъпотия и непрестанното повтаряне на "смядовската певачка" или там каквото беше:


За други в момента не мога да се сетя, но това е достатъчно, ако намеря други подобни тъпотии ще сложа и тях.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Danger. каза:

Смени темата на топ 100, че ся с тоя топ 10 само коментарите на Hurricane ще имат предимство в тая класация. :D 

Направо да я сменям на "Най-тъпите коментари на урагана". :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

П.с. ако тази тема стане вайръл, има сериозна вероятност да се ограничи свободното изразяване и да се качат нивата на автоцензура, защото кой би искал да бъде публично шеймнат, под предтекст че коментирате му са "тъпи" . Дръжте я отворена на свой собствен риск.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Fast каза:

П.с. ако тази тема стане вайръл, има сериозна вероятност да се ограничи свободното изразяване и да се качат нивата на автоцензура, защото кой би искал да бъде публично шеймнат, под предтекст че коментирате му са "тъпи" . Дръжте я отворена на свой собствен риск.

Ще ти отговоря така:
Форумът е публичен, тоест всеки може да види кой какво пише и поства без значение кога е било направено, което на практика си е публична излагация. Автоцензурата е хубаво нещо понякога, защото трябва да знаеш кога да си сложиш границата иначе ставаш за смях както стана със зайка. Нали се сещаш, че тук кой ще ти напсува Деян Асенов, кой ще ти напсува Преслава, кой Емилия, тия хора може да са всякакви, но и те могат да видят какви неща се пишат за тях и без наличието на тази тема.
А това дали някой ще бъде шеймнат, рискът си е изцяло до човека, затова когато говориш, пишеш и действаш мислиш поне 2 пъти преди да извършиш някое от тези неща, това всеки човек с коефициент на интелигентност над 100 би трябвало да го знае. В крайна сметка разбирам, че всеки има право на мнение по отношение на неща било то свързани с музика, политика и т.н., но ако не знаеш точно как да се изразяваш и примерно като урагана тръгваш да обвиняваш и да нападаш половината форум, защото имат мнение различно от твоето, тогава явно ти липсва елементарно възпитание или просто се чудиш къде да си излееш напрежението, натрупано от дадени събития в живота ти и да си го изкараш на другите.
Като заключение ще кажа, че никой не е длъжен да бъде кошче за душевни отпадъци на други хора и е далеч по-добре да си вземеш бележка и да си кажеш "не трябва така да продължавам, защото не е хубаво" отколкото да правиш едни и същи грешки, защото никой не уважава хората, които не си вземат поука.
И въпреки всичко темата е с цел забавление, аз не мразя никого, защото е безсмислено, омразата не води до нищо добро.

Link to comment
Сподели в други сайтове

Според мен темата трябва да бъде преименувана на "най-абсурдните изказвания за изпълнители и песни" или нещо от сорта, и да бъде преместена в попфолк раздела. Не трябва да се излиза от рамката музика. Ако темата започне да бъде използвана по междуличностни, етически или политически въпроси, тук може да стане много грозно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , Fast каза:

Според мен темата трябва да бъде преименувана на "най-абсурдните изказвания за изпълнители и песни" или нещо от сорта, и да бъде преместена в попфолк раздела. Не трябва да се излиза от рамката музика. Ако темата започне да бъде използвана по междуличностни, етически или политически въпроси, тук може да стане много грозно.

Прекаляваш с твоята морална и всякаква цензура. Темата е направена изцяло за забавление и не виждам нищо лошо в това. Не мисля, че на някой му пука чак толкова дали коментара му ще бъде сложен тук. Аз бих го погледнала от забавната страна ако мой коментар се постне в тази тема. Трябва да сме над тези неща, все пак тук си прекарваме времето предимно за развлечение. Смисъл да се ограничава само до музика също няма. Все пак целим да има активност във всички теми, така че всички коментари заслужават внимание. Прекалено много се вживяваш в опазването на ценности, които така или иначе не зависят от теб. Дали са политически, музикални или други теми, ако не нарушават правилата на форума не виждам драма. Ако пък ги нарушат си има модератори за това.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, Stela каза:

Прекаляваш с твоята морална и всякаква цензура. Темата е направена изцяло за забавление и не виждам нищо лошо в това. Не мисля, че на някой му пука чак толкова дали коментара му ще бъде сложен тук. Аз бих го погледнала от забавната страна ако мой коментар се постне в тази тема. Трябва да сме над тези неща, все пак тук си прекарваме времето предимно за развлечение. Смисъл да се ограничава само до музика също няма. Все пак целим да има активност във всички теми, така че всички коментари заслужават внимание. Прекалено много се вживяваш в опазването на ценности, които така или иначе не зависят от теб. Дали са политически, музикални или други теми, ако не нарушават правилата на форума не виждам драма. Ако пък ги нарушат си има модератори за това.

Никой няма да се трогне ако се шегуват с мненията им за изпълнители, песни и албуми, но стане ли въпрос за теми свързвани с личността като политически/етически/морални убеждения, те могат лесно да бъдат интерпретирани от ответната страна като нападки, и да ескалират до нежелани конфликти.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 28 минути, Fast каза:

Никой няма да се трогне ако се шегуват с мненията им за изпълнители, песни и албуми, но стане ли въпрос за теми свързвани с личността като политически/етически/морални убеждения, те могат лесно да бъдат интерпретирани от ответната страна като нападки, и да ескалират до нежелани конфликти.

Айде стига, тънкообидните в другата посока, а колкото до конфликтите те никога не са спирали! Трябва да се радваш, че не е почнал турнир по масово псуване на майка!

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...