Jump to content



Война в Европа: Русия атакува в цяла Украйна


На чия страна сте?  

45 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

  • Отговори 231
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 3 минути, pacho каза:

Чий е този сайт?

На когото и да, като човек с две очи (надявам се) трябва да ти светне бързо, че е несериозно да му се има доверие, предвид нелепото име и стандартния WordPress темплейт.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Copy-paste е тази статия и не съдя по вида на сайта. В последните 3 години мисля че станахме свидетели на каква ли не медийна пропаганда и помпане от страна на ЕС. Много деликатно стана всичко с информацията.

Не знам, филмът с нищо не ме впечатли. Знаем всичките кирливи ризи на Кремъл от край време и не знам изобщо кой е изненадан. На всичкото отгоре същите бакии ги имаме и тука, само че не разгласяваме чак толкова. Най-интересната част ми беше с телефонните обаждания. Но си мисля, че ако искаха да го ликвидират, щяха със сигурност да го направят.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, pacho каза:

Copy-paste е тази статия и не съдя по вида на сайта. В последните 3 години мисля че станахме свидетели на каква ли не медийна пропаганда и помпане от страна на ЕС. Много деликатно стана всичко с информацията.

Не знам, филмът с нищо не ме впечатли. Знаем всичките кирливи ризи на Кремъл от край време и не знам изобщо кой е изненадан. На всичкото отгоре същите бакии ги имаме и тука, само че не разгласяваме чак толкова. Най-интересната част ми беше с телефонните обаждания. Но си мисля, че ако искаха да го ликвидират, щяха със сигурност да го направят.

А да ти направи впечатление историята за Москва4? 

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, pacho каза:

:D Направи ми, но чак ми звучи нереално тъпо.

Кое от действията им последната година и нещо ти се струва реално умно?

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Unfortunately, your content contains terms that we do not allow. Please edit your content to remove the highlighted words below.
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...