Jump to content



Война в Европа: Русия атакува в цяла Украйна


На чия страна сте?  

45 потребители гласуваха

Нямате права да гласувате или да виждате резултатите от тази анкета. Ако искате да дадете своя глас, абонирайте се за клуба или темата. Моля, впишете се в сайта или се регистрирайте, за да гласувате в анкетата.

Препоръчани коментари

преди 6 часа , WindWalkerMonk каза:

Абе и ние не сме ОК, аз разбирам вече защо Путин го прави, но пак е скапана ситуация. За всичко е виновна САЩ. 

САЩ е най-голямото зло и агресор! Никой не кресна срещу тях и Саудитска Арабия когато нападнаха Йемен, където в момента 17.2 млн души са недохранени.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 231
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

Зимата Путин ще покаже на Европа, че няма глобално затопляне, тогава ще питам аз фЪст как Европа ще смогне. Щото сега още е пей, сърце. След два месеца обаче ще фъстим сите,. Тия мерки са абсурдни, те реално нямат голям ефект, но масово хората страдат, бизнеси фалират и света отива към рецесия. Заради две държави ще страдат всички, някак не е адекватно.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
преди 4 часа , Emanuela.Carey каза:

Преди броени минути две Руски ракети са паднали в Полша и са убили двама човека.

Очертава се още по-тежка зима.

А кой може да гарантира, че са руски... или изстреляни от Русия... ;)

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 53 минути, DenFevgo каза:

А кой може да гарантира, че са руски... или изстреляни от Русия... ;)

Със сигурност са Марсианците! Все пак зелените човечета от червената планета водят продължителна офанзива в съседна на Полша Украйна от февруари насам, няма как да са Путлер и руснаците, ама никак! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 54 минути, Emanuela.Carey каза:

Истинските BBC News

Тя е единственият надежден източник. Преди да видя изявлениeто й, считам всяка новина за фалшива. 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 часа , DenFevgo каза:

А кой може да гарантира, че са руски... или изстреляни от Русия... ;)

Щото сигурно е абсолютна случайност, че се случва точно в деня, в който Русия е изстреляла 100 ракети към Украйна.  Опипва почвата джуджака - вече е животно, притиснато в ъгъла и почва да му пада пердето.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Айде пак да си помислите... :)

https://www.vesti.bg/sviat/bajdyn-vzrivyt-v-polsha-mozhe-da-ne-e-ot-ruska-raketa-6155333

https://www.vesti.bg/sviat/raketata-udarila-polsha-izstreliana-ot-ukrainskite-sili-6155334

Как лесно вярвате на всяка пропаганда и всичко ви е толкова ясно... Играта е доста по-сериозна и сложна. Ако САЩ и НАТО официално обявят, че ракетата е украинска, това ще е поредният пирон в ковчега на Зеленски, на който така или иначе вече са му вдигнали мерника неговите "съюзници". 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, DenFevgo каза:

Айде пак да си помислите... :)

https://www.vesti.bg/sviat/bajdyn-vzrivyt-v-polsha-mozhe-da-ne-e-ot-ruska-raketa-6155333

https://www.vesti.bg/sviat/raketata-udarila-polsha-izstreliana-ot-ukrainskite-sili-6155334

Как лесно вярвате на всяка пропаганда и всичко ви е толкова ясно... Играта е доста по-сериозна и сложна. Ако САЩ и НАТО официално обявят, че ракетата е украинска, това ще е поредният пирон в ковчега на Зеленски, на който така или иначе вече са му вдигнали мерника неговите "съюзници". 

image.png.19fdde88af5e95859680ee9227253f66.png

На Зеленски никой не му е дигнал мерника, а след тая история просто ще му дадат още мънгизи и оръжия, които очевидно ползва добре, да измете квото е останало от Путлер, което не е много. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, DenFevgo каза:

Айде пак да си помислите... :)

https://www.vesti.bg/sviat/bajdyn-vzrivyt-v-polsha-mozhe-da-ne-e-ot-ruska-raketa-6155333

https://www.vesti.bg/sviat/raketata-udarila-polsha-izstreliana-ot-ukrainskite-sili-6155334

Как лесно вярвате на всяка пропаганда и всичко ви е толкова ясно... Играта е доста по-сериозна и сложна. Ако САЩ и НАТО официално обявят, че ракетата е украинска, това ще е поредният пирон в ковчега на Зеленски, на който така или иначе вече са му вдигнали мерника неговите "съюзници". 

Пуснах горния пост и след като вече бях прочел нещата, които си дал - не влизай в разговора като поредния ваксиниран против пропаганда.

Принципно НАТО също е пускало ракети по погрешка в България 99-та в Горна баня в България и предполагам, че такива неща наистина се случват. Още повече, че руснаците видимо не са армията, за която всички мислехме и изобщо не е изключено и руските военни да са допуснали нещо подобно по погрешка. Но те за 8-те месеца доказаха, че никога не правят това, което твърдят, така, че прости ми, че грам не им вярвам в случайната некомпетентност. Ти го четеш като "Вдигнаха мерника на Зеленски" (сигурно затова Байдън е поискал нови 37 млрд. за Украйна), аз го чета "Обратното броене за Путин започна" и на такова прилича, защото влизането на алианса рязко разширява периметъра - по-предпазливо трябва. Първият патрон е изгърмян.

6590227P.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

Вижте децо, не знам кой крив, кой прав и на кой му е най - корав, ма тая война требе да спре. Иначе мамата си трака, аре да я разделят тая Украйна на руска и европейска и gg. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 минути, WindWalkerMonk каза:

Вижте децо, не знам кой крив, кой прав и на кой му е най - корав, ма тая война требе да спре. Иначе мамата си трака, аре да я разделят тая Украйна на руска и европейска и gg. 

Да разделим Русия няма ли да е по-лесно? Там поне има повече за делене, Украйна е направо малка гара в сравнение. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Да разделим Русия няма ли да е по-лесно? Там поне има повече за делене, Украйна е направо малка гара в сравнение. 

Абе не знам, ама като гледам Путето вече приготвя ядрените, затва да свърши по - бързо, че да не стане беля. А и нещо всеки се чуди само как да агресира, имам чувството, че една искра и целия свят ще пламне. Индия, Китай, Пакистан, Арабските страни, Кореите. Не знам, ама сме големи твари хората. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, WindWalkerMonk каза:

Абе не знам, ама като гледам Путето вече приготвя ядрените, затва да свърши по - бързо, че да не стане беля. А и нещо всеки се чуди само как да агресира, имам чувството, че една искра и целия свят ще пламне. Индия, Китай, Пакистан, Арабските страни, Кореите. Не знам, ама сме големи твари хората. 

Той както извади всичко останало, като изкара ядрените ракети, ще се окаже че са им окрали частите и не могат да излетят.

Ениуей, Украйна няма да я разпарчетостват, първо тоя метод вече знаем не работи, след 38ма, пък и в момента печелят? А Путлер накрая ще го свалят вътрешно, ако не го очистят първо. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Lelqtian каза:

Той както извади всичко останало, като изкара ядрените ракети, ще се окаже че са им окрали частите и не могат да излетят.

Ениуей, Украйна няма да я разпарчетостват, първо тоя метод вече знаем не работи, след 38ма, пък и в момента печелят? А Путлер накрая ще го свалят вътрешно, ако не го очистят първо. 

Не знам какво да ти кажа, иначе между нас казано, България не трябва да се меси активно и да взима страна, а да земе да опраи себе си. Тръгнала да помага, тя на нея не си е помогнала, хората умират от глад и престъпност, нема едно свесно правителство, беднотия до шия, но тръгнала да оправя другите. Малко като кой ходи да учи другите ненаучен. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам какво да ти кажа, иначе между нас казано, България не трябва да се меси активно и да взима страна, а да земе да опраи себе си. Тръгнала да помага, тя на нея не си е помогнала, хората умират от глад и престъпност, нема едно свесно правителство, беднотия до шия, но тръгнала да оправя другите. Малко като кой ходи да учи другите ненаучен. 

Факт! Абсолютната истина! И аз казвам същото! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 42 минути, WindWalkerMonk каза:

Не знам какво да ти кажа, иначе между нас казано, България не трябва да се меси активно и да взима страна, а да земе да опраи себе си. Тръгнала да помага, тя на нея не си е помогнала, хората умират от глад и престъпност, нема едно свесно правителство, беднотия до шия, но тръгнала да оправя другите. Малко като кой ходи да учи другите ненаучен. 

Между шамарите и аз не знам къде се бутаме, а дори не са на наша Гюрга. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 минути, Lelqtian каза:

Между шамарите и аз не знам къде се бутаме, а дори не са на наша Гюрга. 

Ми да, ако бяхме пратили Ванчето Великова и Луна нещата щяха да са Ок. Ма ние само дебили пращаме.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, WindWalkerMonk каза:

Ми да, ако бяхме пратили Ванчето Великова и Луна нещата щяха да са Ок. Ма ние само дебили пращаме.

Аз откога казвам да изпратим има за няколко батальона кадри само от канала на Пайнер и други Тройници да разчистят фронтовата линия с вой, преди да ги забранят със Женевската конвенция.

После идва реда на Ванчето и Луна да водят преговори с Путлер и предстоящото им анексиране със се Украйна и другите уонъбита в рамките на KLETA MAJKA BALGARIJA

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...