Jump to content


Ергенът


Препоръчани коментари

2112680621.jpg

Екзотика, приказни емоции и търсене на истинската любов са в основата на световноизвестния ТВ формат. Романтичното състезание, завладяло зрителите по цял свят, проследява пътя на двадесет дами към сърцето на един единствен мъж, който има възможност да открие жената на мечтите си и да я направи своя съпруга на финала. По време на целия сезон участниците се опознават в пленителната обстановка и великолепие на чуждестранно имение, пътуват до спиращи дъха екзотични места, а конфликтите, както вътрешни, така и външни, произтичат от елиминационния регламент на шоуто и борбата за последната роза – основен елемент в шоуто.

Ергенът: Виктор Стоянов 

Водещ: Наум Шопов

Участници: ще разберем скоро

Link to comment
Сподели в други сайтове

Последно тоз крие ли, че е с Христиана Парова или вече са скъсали? 😄

Иначе първата ми асоциация с него са клипове на Галена, Камелия и Цура Янева 😅

Link to comment
Сподели в други сайтове

Това ще бъде интересно. Смятаме да го гледаме, дано само не се засича с "Един за друг" или нещо от Нова Тв, защото както нямаше какво да се гледа в последните месец, два, сега вече ще се чудиш какво да гледаш. 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Само на мен ли ме се струва крайно нелепа, че дори обидна за дамите, концепцията 22 жени да се състезават за вниманието на един мъж? Това в други държави може би е успешно, но българката за разлика от други европейки няма нужда да се реди на опашка за к*р.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 часа , fearless` каза:

Само на мен ли ме се струва крайно нелепа, че дори обидна за дамите, концепцията 22 жени да се състезават за вниманието на един мъж? Това в други държави може би е успешно, но българката за разлика от други европейки няма нужда да се реди на опашка за к*р.

Има един формат не знам как се казва събличали са се голи. В Норвегия го излъчвали 🤣

1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , fearless&#x60; каза:

Само на мен ли ме се струва крайно нелепа, че дори обидна за дамите, концепцията 22 жени да се състезават за вниманието на един мъж? Това в други държави може би е успешно, но българката за разлика от други европейки няма нужда да се реди на опашка за к*р.

Не само. Освен, че е нелепо, ужасно е унизително и грозно за тях самите. То не мъжът, те се унижават за едно внимание. Доста незадоволени и недобре изглеждащи без грам самочувствие биха отишли там или пък най-логично - златотърсачки. Но не знам каква трябва да бъдеш..... да стигнеш това дъно! 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Гледахте ли го?

Този Виктор съм го запомнила от "Стара каравана", но не ми харесваше кой знае колко. Сега в предаването, като виждам, че не е някакъв превъзбуден и надъхан, много ми допада! Сред жените има някои страшни кокошки, но има и много красиви и приятни.

Link to comment
Сподели в други сайтове

@zai4eto82 

А, въй - каква е тая захаросана риалити сапунка, ужасна е. "Росалинда" имаше по-добър сюжет. Къде са тръгнали всичките тия жени да се излагат, акъл имат ли. И повечето са едни урунгели, потрес. Нито една не видях с дънкина пола и розови сандалети, нито с цвят патладжан на косата. Нямат вкус хич. Какво са се облекли с тия абитуриентски рокли, най-много да ги настъпят от зор и да се пребият. Мъжът не е лош, но не е мой тип. Какво ми ги предлагаш тия рози, дръж си ги - ако искаш и на салата си ги нарежи и ги изяж. Друго ми действа на мен, например миризмата на бензин и протърканата задна седалка на такси. Да се учи тоз ухиления от моя Ники какво е мъж. Айде чао, че почна Vente Pa' Ca по телевизията и трябва да обърна внимание на Рики.

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
преди 1 час , Putin каза:

Тук подкрепяме нашата руска девушка Виктория Капитонова - вперёд!

Александра ще спечели. Виктория остава 2ра, но при резултатите Капитонова и излива чаша вино в лицето, след което Виктор не реагира и Александра си тръгва. Капитонова е със служебна победа. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , THE IIconic каза:

Александра ще спечели. Виктория остава 2ра, но при резултатите Капитонова и излива чаша вино в лицето, след което Виктор не реагира и Александра си тръгва. Капитонова е със служебна победа. 

Това са глупости, Александра и Деница си тръгват преди финала.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Covidche каза:

И какво? Този шебек ще е задължен да ходи и спи с победителката ли? 😂 OMG, няма такава простотия!

Изобщо не е задължен. Прави се на палячо, а толкова смешен. Прдуцентът на big brother е и продуцент на таа простотия. Миналата седмица се чу как му говорят в ухото от продукцията. Нищо не решава той 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 минути, Covidche каза:

Дотолкова изпростя и телевизията и народът, че да гледат хората такъв цирк! 

Това става само да го гледаш и да им се подиграваш. А Виктор е хубав, става за чикии и шпакли да мастурбират хората. Според мен е бисекс.

Чат-пат ги мервам по интервюта някакви отпаднали участнички, само злобе се лее и плиткоумие.

И според мен. Надушвам ги от километри. 

Много мило! ❤️

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 43 минути, Covidche каза:

Тя самата е цял ерген! :1000(29):

Жив Травестит! :D Мернахме един-два пъти предаването и като видяхме ЗорниЦ я помислихме за мъж! Ма то мъжете са по-нежни! :D 
Късата пола вече не помага! Мъжкото в мъжа.... някъде избяга!

 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

Малко вътрешно инфо и спойл от човек от продукцията - Виктория печели. 

Накрая остават Александра, Дениз и Виктория, като нещо се случва и Александра не приема розата от Виктор и си тръгва. След това Виктор избеснява и изчезва някъде и от продукцията са го търсили с часове, бил е избягал някъде защото бил адски влюбен в Александра. 

Последното изпитание е вечеря и опознаване на Виктор с роднините на Виктория и Дениз в два отделни дни, като след това кани момичетата в неговата къща. Виктория отказва, но Дениз отива и май са се треснали.  Накрая обаче печели Виктория, но тя не приема пръстена на Виктор и той от своя страна не го връща на продукцията, защото "и без това хонорара му бил твърде малко".  Или е имало и още един приъстен който не е върнал нещо такова... 

20645797-497352780618945-2069381879-n.jpg
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

 

Информация за финала на „Ергенът“ и окончателния победител в шоуто изтече в публичното пространство!

Източник, близък до хора от екипа на предаването, твърди, че Алекс Гърдева се отказва от участието си на финала заради грозната агресия от страна на Виктория Капитонова и липсата на реакция от страна на Виктор Стоянов.

Както стана ясно, въпреки че тя е една от трите финалистки и начело в класирането, се отказва от първото място.

 Така служебната победа ще бъде за Дениз Хайрула, която остава втора в класирането. Трета е Виктория Капитонова, като това класиране остава условно, тъй като реален победител няма.

След финала на „Ергенът“ и малко преди епизодите да започнат да се излъчват по бТВ, част от участничките се свързват с Алекс Гърдева, за да й поискат извинение. Сред тях е и „служебната победителка“ Дениз.

FB_IMG_1652784789208.jpg

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 3.05.2022 г. от 15:08, ANGEL каза:

Малко вътрешно инфо и спойл от човек от продукцията - Виктория печели. 

Накрая остават Александра, Дениз и Виктория, като нещо се случва и Александра не приема розата от Виктор и си тръгва. След това Виктор избеснява и изчезва някъде и от продукцията са го търсили с часове, бил е избягал някъде защото бил адски влюбен в Александра. 

Последното изпитание е вечеря и опознаване на Виктор с роднините на Виктория и Дениз в два отделни дни, като след това кани момичетата в неговата къща. Виктория отказва, но Дениз отива и май са се треснали.  Накрая обаче печели Виктория, но тя не приема пръстена на Виктор и той от своя страна не го връща на продукцията, защото "и без това хонорара му бил твърде малко".  Или е имало и още един приъстен който не е върнал нещо такова... 

И като се събуди краката ти отвити. 😂😂😂

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...