Jump to content



Survivor 6: Филипините


Препоръчани коментари

преди 1 час , THE IIconic каза:

Какво трябваше да видя? Че си използва имунитета ли? 😂

Ами да. Ако не го намери пак (което ме съмнява), ще е следващата отстреляна. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Следя го с голям интерес тази година. Фаворит ми е Ганка, освен че е безумно красива :D. 

Докторът ми се види бая глуповат... само като го видя как седи с отворена уста... а колко жалко беше в момента, където бръкна в джоба на Зоран.... абе смешна работа. Като ги видя в тая петорка какво смятат и пресмят, все едно няма да дойде ред на някой от тях петимата, и ми става едно забавно.

Те затова актрисата и офтамоложката добре правят, че се цепят.

Оная жилавата на самотния острова Ивана... не знам кога ще си намери майстора, ама дано да е скоро. :D 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

@Blueberry

Някакви прогнози какво ще стане довечера? 

Доктора ще отиде при Драго и Драго ще го бие. Зоран ще запали огъня бързо.

Много се надявам Док все пак да е намерил идола и да прати някоя от девойките (най-много искам Карин), ноооо ме съмнява.

Александра ще се задържи в играта още доста, защото се сдуши с Денис и Джу, а те обединят ли се с Йо и Бо, стават огромна сила. Мила е много тъпа да откаже заради лоялност към Ани и Гани, които вече я отписаха.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, Blueberry каза:

Доктора ще отиде при Драго и Драго ще го бие. Зоран ще запали огъня бързо.

Много се надявам Док все пак да е намерил идола и да прати някоя от девойките (най-много искам Карин), ноооо ме съмнява.

Александра ще се задържи в играта още доста, защото се сдуши с Денис и Джу, а те обединят ли се с Йо и Бо, стават огромна сила. Мила е много тъпа да откаже заради лоялност към Ани и Гани, които вече я отписаха.

Ама от къде си сигурна, че ще палят огън?

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 8 часа , Blueberry каза:

Бяха показали в промото, че е огън.

Познах засега. 

В понеделник мисля, че Джулияна излита. 

Драго беше близък с Александра пък щял да игра с други. Загубих им се та кой с кой е. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много ме изкефи Борислава как ги изигра тая вечер, въпреки че ми е супер безлична.

Анелия се затвърди като много тъпо парче... как може да сподели за идола на Кари, която от ден 1 се показа като лицемерна. Имаше някаква случка с онази боркинята в началото и се видя колко струва Карина. 

Не им разбирам логиката да гонят слабите, след като игрите са вече индивидуални. Поне им се разцепиха съюзите и сега ще става интересно.

Ганка също спрях да я харесвам. Просто всичките си показаха най-долните качества.

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 14.03.2022 г. от 18:10, Blueberry каза:

@benz1129 ти за кого си?

Фаворит ми е Зоран, като в последно време симпатизирам на Бо. Всички останали са напрягащи и се надявам скоро време да отпаднат Ганка и Ванко. Иначе последният съвет беше топ в типичен сървайвър стил. Радвам се, че Бо и Зоран успяха да завъртят играта на голямата коалиция. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , benz1129 каза:

Фаворит ми е Зоран, като в последно време симпатизирам на Бо. Всички останали са напрягащи и се надявам скоро време да отпаднат Ганка и Ванко. Иначе последният съвет беше топ в типичен сървайвър стил. Радвам се, че Бо и Зоран успяха да завъртят играта на голямата коалиция. 

И аз съм така.

Много ми е неприятна голямата коалиция, даже играчи, които харесвах индивидуално, се обезличиха в нея.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 часа , pacho каза:

Много ме изкефи Борислава как ги изигра тая вечер, въпреки че ми е супер безлична.

Анелия се затвърди като много тъпо парче... как може да сподели за идола на Кари, която от ден 1 се показа като лицемерна. Имаше някаква случка с онази боркинята в началото и се видя колко струва Карина. 

Не им разбирам логиката да гонят слабите, след като игрите са вече индивидуални. Поне им се разцепиха съюзите и сега ще става интересно.

Ганка също спрях да я харесвам. Просто всичките си показаха най-долните качества.

+1

Ама търси логиката... от Ванко и Драго. Вторият ми е много симпатичен, ама Ванко е тъпо, та дрънка. Искат да играят "Игри на волята", ама са в грешния формат. Бай Ваньо е следващият.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , Blueberry каза:

Имам инфо, че Мила бие.

Дори и да стигне до финал, никой не я харесва и не биха гласували за нея. Ще видим в понеделник. Стискам палци на Драго. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , THE IIconic каза:

Дори и да стигне до финал, никой не я харесва и не биха гласували за нея. Ще видим в понеделник. Стискам палци на Драго. 

Не мисля, че ще стигне до финал. Има още 4-5 битки, я Алекс, я Кари ще я бият.

Но и не би спечелила на финал, това също е така.

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 16 минути, Blueberry каза:

Не мисля, че ще стигне до финал. Има още 4-5 битки, я Алекс, я Кари ще я бият.

Но и не би спечелила на финал, това също е така.

Още в понеделник Драго ще я изпрати за БГ-то! 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , THE IIconic каза:

И да го бие, още не са изпратили тежката артилерия. 

Тя Мила не е слаба артилерия. Много е мотивирана, за разлика от тези, които са тепърва изгонени и може и да изкара до финала. Но ако изгонят някой от моите фаворити, дано да я бие 😘 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...