Jump to content


The Tinder Swindler (Netflix)


Blueberry

Препоръчани коментари

The Tinder Swindler (Измамникът от Тиндър) е филм, разказващ за реалните събития от 2019 година, в който мъж, представящ се за наследник на голяма диамантена компания успешно успява да заблуди десетки жени от всички краища на Европа, че е влюбен в тях и го примамва да му преведат милиони долари, за да поддържа луксозния си начин на живот и да мами още жени. Главните героини Сесили (Норвегия), Пернила (Швеция) и Айлийн (Холандия) разказват за интимните си истории с Шимон Хают, представил се пред тях като Симон Левиев и за това как умело ги е заблуждавал в продължение на месеци. 

Любопитен факт е, че в началото на филма Симон лети до София, казвайки, че има бизнес среща, но ако проследите събитията на филма, ще забележите, че той ходи на места, на които се среща с дадени жени. С други думи, една от измамените вероятно е българка или поне се е намирала на територията на България.

Трейлър:

Измамникът:

Simon Leviev makes statement about The Tinder Swindler on Netflix

Линк (нужен е абонамент за Нетфликс): https://www.netflix.com/title/81254340

Link to comment
Сподели в други сайтове

Кют е филма, но абсолютно чак за 2 часа времетраене не е. Сюжета го виждам как се побира в Инстаграм описание перфектно, но пък нека се даде гласност, че явно има доста простакеси в Тиндър.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 17 минути, Starboy каза:

Кют е филма, но абсолютно чак за 2 часа времетраене не е. Сюжета го виждам как се побира в Инстаграм описание перфектно, но пък нека се даде гласност, че явно има доста простакеси в Тиндър.

Е тъкмо почна да става скучен и кралицата разби всички :D Екстра си беше. 

Тиндър наскоро излязоха с изявление, че банват Симон, но според мен може да си намери начини да си продължи схемите особено в Израел... колкото и гласност да има, все ще има балами.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Когато мъж реши да направи подарък, даде пари или демострира положение пред жена за да тя да му обърне внимание, той го прави доброволно с ясното съзнание за какво си дава парите и няма никакви очаквания да ги получи обратно. Има жени, които търсят точно такъв тип мъже и не зависимо как бихте определили поведението им едно е факт, а именно те не крадът нищо от никого. И коментарите, които чета в интернет, че едва ли не можем да оправдаем Саймън, защото имало определена група жени, които правят същото са нелепи, защото господинът е взел пари от тези момичета с измама. Те не са искали да му подаряват нищо, а са били подведени да мислят, че дават заем на приятел/гадже. Вероятно има негови жертви, които ще трябва да изплащат заеми цял живот, а тяхните пари Саймън е прахосвал за една вечер. Това е гнусно.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 10 часа , fearless` каза:

Когато мъж реши да направи подарък, даде пари или демострира положение пред жена за да тя да му обърне внимание, той го прави доброволно с ясното съзнание за какво си дава парите и няма никакви очаквания да ги получи обратно. Има жени, които търсят точно такъв тип мъже и не зависимо как бихте определили поведението им едно е факт, а именно те не крадът нищо от никого. И коментарите, които чета в интернет, че едва ли не можем да оправдаем Саймън, защото имало определена група жени, които правят същото са нелепи, защото господинът е взел пари от тези момичета с измама. Те не са искали да му подаряват нищо, а са били подведени да мислят, че дават заем на приятел/гадже. Вероятно има негови жертви, които ще трябва да изплащат заеми цял живот, а тяхните пари Саймън е прахосвал за една вечер. Това е гнусно.

Ми задръстени са, аз ако бех щех да изтегля още 10 бона и да го пречукам. Даже не, тва ще е милост. Да платя да го скопят. Така и така ме е набутал.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , WindWalkerMonk каза:

Ми задръстени са, аз ако бех щех да изтегля още 10 бона и да го пречукам. Даже не, тва ще е милост. Да платя да го скопят. Така и така ме е набутал.

Във филма е много добре обяснено защо те са му вярвали и как са склонили да му дават заеми, но признавам, че и на мен ми е леко странно как момичето с 9 заема не се е спряло след първия или втория, но наивноста или дори глупоста и не оправдават Саймън.

  • Like 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , fearless` каза:

Във филма е много добре обяснено защо те са му вярвали и как са склонили да му дават заеми, но признавам, че и на мен ми е леко странно как момичето с 9 заема не се е спряло след първия или втория, но наивноста или дори глупоста и не оправдават Саймън.

Той в началото ѝ върна парите, дори мисля, че ѝ преведе повече. Нормално да продължи.

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...