Jump to content


Euphoria (HBO GO)


Blueberry

Препоръчани коментари

„Еуфория“ (на английски: Euphoria) е американски тийнейджърски сериал, драма на HBO. Сценарият е адаптация на едноименния израелски сериал. Сюжетът се върти около няколко гимназисти и изследва теми като секс, наркотици, приятелство и любов. 

Сериалът започва да се излъчва през юни 2019 г. Премиерата на втория сезон е на 9 януари 2022 г. Сериалът официално е подновен за трети сезон.

Линк (нужен е HBO GO абонамент): https://hbogo.bg/serial/euforiya/sezon-1 

Герои:

Ру (изиграна от Зендая)

l_euphoria_-_zendeya_in_a_car.jpg

Джулс (изиграна от Хънтър Шафър)

 

image.png.5aaf6b97220512b4ba59622293cef101.png

 

Кат (изиграна от Барби Ферейра)

Euphoria's Kat Is Not the Fat Teenage Girl Trope You've Seen Before | Teen  Vogue 

Нейт (изигран от Джейкъб Елорди)

image.png.9fdc14fa22be767470d5531de8fcd281.png

 

Мади (изиграна от Алекса Деми)

Maddy Perez Euphoria Fashion - The Psychology of Fashion

Каси (изиграна от Сидни Суийни)

image.png.353d00cf5d0d9c6ce02344c5f3c71430.png

Фез (изигран от Ангъс Клауд)

image.png.fed6ee53620966010d5b52333a12afb1.png

Кал (изигран от Ерик Дейн)

image.png.cd10d0f07ab9580313c768d0b4a30773.png

  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Започвам с темата това, че ако има още един епизод за Ру, ще спра да го гледам сериала :gun_bandana:Зендая е отвратителна в тая роля, чак не мога да повярвам, че тя я играе. Много е убедителна 😁

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, meleto каза:

Чух, че това е сериалът, в който нищо не се случва, ала мнозина гледат. :D 

Случва се - трескат се яко, с бащи, синове, братя, мъже, жени, транссексуални :D 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Love 1
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Откъм действие - първи сезон бие отвсякъде втори, имаше повече заплетени сюжети, повече секс и тогава беше интересно, защото се запознавахме с героите и те се разгръщаха все повече, като всеки епизод специфично ни даваше някаква персонална информация за някой. Във втори пък заснемането, саундтрака, чисто откъм арт гледна точка е съвършен и това го обожавам. Откъм история – понякога имам усещането, че проследяваме случващото се от главата на Ру, а тя е аутсайдерка и не се социализира, така че действието е оскъдно. Но пък буквално всяка сцена става тотален хит меме във всички социални мрежи, просто младото поколение са абсолютно луди по сериала, вече е подновен и за 3-ти сезон.. да видим какво ще измислят.

  • Like 2
Цитат

asylumКаймакът на чалгаобществото слуша именно Джена. Дори и ние все още не сме дорасли, но уверено вървим към Истината! 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 22 минути, Starboy каза:

Откъм действие - първи сезон бие отвсякъде втори, имаше повече заплетени сюжети, повече секс и тогава беше интересно, защото се запознавахме с героите и те се разгръщаха все повече, като всеки епизод специфично ни даваше някаква персонална информация за някой. Във втори пък заснемането, саундтрака, чисто откъм арт гледна точка е съвършен и това го обожавам. Откъм история – понякога имам усещането, че проследяваме случващото се от главата на Ру, а тя е аутсайдерка и не се социализира, така че действието е оскъдно. Но пък буквално всяка сцена става тотален хит меме във всички социални мрежи, просто младото поколение са абсолютно луди по сериала, вече е подновен и за 3-ти сезон.. да видим какво ще измислят.

На мен втори сезон ми хареса повече (знаеш защо :D ), но ми липсва отсъствието на кралицата Кат!

преди 13 минути, xroflx9 каза:

Не давайте много спойлери,че се каня да го почвам от 2 седмици вече.

С нетърпение очаквам теми и за Sex education,Behind her eyes и The end of the fucking world.

Гледай го, един сезон е 10 епизода, така че бързо ще наваксаш.

А за тези сериали можеш да направиш теми, аз не съм ги гледала и няма да съм полезна :D

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час, Blueberry каза:

На мен втори сезон ми хареса повече (знаеш защо :D ), но ми липсва отсъствието на кралицата Кат!

Гледай го, един сезон е 10 епизода, така че бързо ще наваксаш.

А за тези сериали можеш да направиш теми, аз не съм ги гледала и няма да съм полезна :D

Щом дори ти не ги знаеш значи шанса някой друг да ги е гледал е минимален. А и ме мързи да качвам снимки на главните герои.🥲

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, xroflx9 каза:

Щом дори ти не ги знаеш значи шанса някой друг да ги е гледал е минимален. А и ме мързи да качвам снимки на главните герои.🥲

Не е изискване, аз чаках нещо и нямаше какво да правя, затова се занимавах :P Освен това в Sex Education актьорите са много грозни, така че е и по-добре да не ги качваш.

По темата за Еуфория: аз изглежда гледам различен сериал от хората в Туитър, защото харесвам точно героите, които те мразят и им мразя тъпите любимци ❤️ 

 

  • Wow 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...