Jump to content



Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)


Препоръчани коментари

преди 19 минути, Gerganafen каза:

Да, точно така. :D Не помня дали не беше убила съпругата на дъртия, май да. После уби годеницата на младия - Алехандра, за да се събере с него, но той пък се влюби в Лаура. :D

Ужас, спряха ни любимата бургаска сапунка и сега тряя да я караме на спомени от старите ленти. 

За Марица и огледалото също беше доста добро. 

  • Haha 1
  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Lelqtian каза:

Ужас, спряха ни любимата бургаска сапунка и сега тряя да я караме на спомени от старите ленти. 

За Марица и огледалото също беше доста добро. 

Шеметната Анастасия, Росалинда и Жената в огледалото бяха ТОП! 

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Blueberry каза:

Стига сте обсъждали сапундрели, обсъждайте как бившата на Денис Теофиков си събу гащите пред Ергена в "Ергенът" тази вечер и той я покани на среща!

Коя, бе?

  • Like 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , Blueberry каза:

Благовеста Бонбонова

Сори нот сори ама по-добре да си обсъждаме Марица, Химена и компания от латино сапунките, те поне си свалят гащите уж само по любов и по сценарий  ;) 

  • Love 2
  • Sad 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 часа , Lelqtian каза:

Сори нот сори ама по-добре да си обсъждаме Марица, Химена и компания от латино сапунките, те поне си свалят гащите уж само по любов и по сценарий  ;) 

 

  • Love 2

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 11 часа , Blueberry каза:

Стига сте обсъждали сапундрели, обсъждайте как бившата на Денис Теофиков си събу гащите пред Ергена в "Ергенът" тази вечер и той я покани на среща!

Това пък е егати гнусното и долно същество. Ще я оправи само кол в главата. 

  • Like 2
  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

Тая Благовеста е мега противна, нахална, досадна и гнусна. Отвратително поведение. Отдавна трябваше да си е заминала. Преди това пък беше с един футболист. Голям парцал. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Lelqtian каза:

https://www.imdb.com/title/tt0344744/?ref_=nm_flmg_act_24 

Ммм, Габриела Спаник ми беше любимка по това време ❤️ 

А сега се чудя кой беше един сериал дето гледах като бях в гимназията демек преди 20+ години. Ма не помня нито кой участваше, нито сюжета нито нищо. Някой да предложи заглавия, пък аз ще се сетя? Може би се Джовиста или нещо подобно? 

"Лудо влюбени" където една ученичка отмъква учителят си от Хисела? :D 

преди 15 часа , asylum каза:

Румънка, малко мязаше на Таня Боева с джука, хъхъ

Бразилска версия имаше преди около 15 години със също толкоз култова Рокса! 

 

Давали ли са го по българска телевизия? Има ли го преведен? :D 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 14 часа , Gerganafen каза:

Май не са го излъчвали скоро, поне аз не знам. Иначе от главните любимка ми беше Химена - русата, топ мадама! ❤️ Иначе най-главна беше Лаура, дето се гаджоса с богатия брат на Химена. Тя имаше най-много конфликти с Роксана, която също се бореше за въпросния богаташ. :D Офелия беше диагностицирана със СПИН, и за мое учудване НЕ се оказа, че резултатите са сгрешени, което би било типично за сапунка. Найели беше бедната.

 

Също култов! Помня, че като четох сюжета си помислих "Каква е тая глупост", дразнех се, че ще ми замести "Приятелки и съпернички", но в крайна сметка ми хареса доста. :D

Имаше много яки, тогава имаше и телевизия 7 дни, много харесвах Мареа Брава! :D Римейкът на Клонинг също ми е любим. Много гледахме по онова време сериали, сега с тия турските ми се отщя! 
Разбрах, че някаква пача си е свалила гащите в "Ергенът" , случайно Алекса да не участва там или е някаква друга? Гледах 1-2 епизода, но то повечето които участваха и видях, бяха ужасни и на нищо не приличаха. Една пък толкова си бе напомпала устата и се имаше за нещо велико. Единствено Гергана ми направи впечатление на красиво и симпатично момиче! Щях да избера нея! А имаше няква 28 годишна дето така му се мазнеше, чак се влюбила! Е, как ще се влюбиш в някой който не си опознал или само от телевизионно предаване? Какво ли не правят парите!!!

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 20 часа , THE IIconic каза:

Шеметната Анастасия, Росалинда и Жената в огледалото бяха ТОП! 

Покрай "Жената в огледалото" хептен си харесах в Хуан Алфонсо Баптиста! Днес не изглежда чак толкова добре, че годинките си казват думата, но ви черпя с една стара снимка 😁

1d625f28341baf0d3424234b95ab8d01.jpg

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 9 минути, Ciaga каза:

@Stela Аре, готови сме. :D

Браво, топ е! Много добра идея даде 😁

Чудя се кое да е първото мниние/коментар, ноооо май е редно ти да го пуснеш (знаеш за кое говоря 😂), все пак ти го отбеляза днес. Да не ти отнемаме правото. 😄

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Браво, топ е! Много добра идея даде 😁

Чудя се кое да е първото мниние/коментар, ноооо май е редно ти да го пуснеш (знаеш за кое говоря 😂), все пак ти го отбеляза днес. Да не ти отнемаме правото. 😄

Аз сложих най-тъпото, няма случайности. :gora:

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

От 13.03.2022 г. от 22:55, THE IIconic каза:

❤️

Колко неуважително да хореографира без дуетния партньор казана за боклук. 

Но тва жури просто не заслужават. Няма ли кой да им натисне хикса на тия? 

  • Thanks 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko changed the title to Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...