Jump to content

Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)


Препоръчани коментари

Между другото Цветелина е опасна, може да е със замряла кариера обаче 2-3 пъти му ходи на гости. Не знам други имат ли практиката да посещават феновете си. 🤣

  • Wow 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 6 часа , meleto каза:

Май е паднала руска бомба в двора на Рамания. Тишина и мъртвило :D 

Не беше руска, а бургаска. Не беше бомба, а форумната гранд дама. И не падна самичка, а и беше изтрит профила много ... покъртително. Пиши и че ще и го възстановиш ако се завърне с гръм и трясък. Трябва да знаем какво става с Рики, и Ники, и Ники, и Ники, и останалите главни герои от "Таня в Бургас", това ми беше любимия сериал в последните ... колко петилетки станаха? Съсипахте и ги тоя форум, и тая държава, и тая планета, и това измерение! 

/рант

@zai4eto82 Здрасти! 

  • Love 4
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 часа , Gerganafen каза:

"Трима братя, три сестри" (2022) - Химена

Himena.png

Вече не е ли Червенокоска? :( Няма значение, така е точно като Химена, а защо не и Офелия? ❤️ От "приятелки и съпернички"

  • Haha 2
  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 часа , DevilWish каза:

Вече не е ли Червенокоска? :( Няма значение, така е точно като Химена, а защо не и Офелия? ❤️ От "приятелки и съпернички"

Друг култов и любим сериал! Искам римейк и на него! Лудата Роксана - топ фаворитка и идолка! ❤️

Още не съм гледал втория сезон на  Братята и сестрите, разбрах за него от една страница Фейсбук ме издаде, която го превежда и качва. Видях, че повечето актьори почти не са мръднали, тия са с по-пластмасови лица и от нашите чалгарки. :D Сигурно и те не си знаят бройката лягания под ножа, за да нямат грам промяна след толкова години.

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , Gerganafen каза:

Друг култов и любим сериал! Искам римейк и на него! Лудата Роксана - топ фаворитка и идолка! ❤️

Още не съм гледал втория сезон на  Братята и сестрите, разбрах за него от една страница Фейсбук ме издаде, която го превежда и качва. Видях, че повечето актьори почти не са мръднали, тия са с по-пластмасови лица и от нашите чалгарки. :D Сигурно и те не си знаят бройката лягания под ножа, за да нямат грам промяна след толкова години.

И аз много харесвах Роксана! Топ! Скоро се бях сетила за сериала. 😁

  • Love 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , Gerganafen каза:

Друг култов и любим сериал! Искам римейк и на него! Лудата Роксана - топ фаворитка и идолка! ❤️

Още не съм гледал втория сезон на  Братята и сестрите, разбрах за него от една страница Фейсбук ме издаде, която го превежда и качва. Видях, че повечето актьори почти не са мръднали, тия са с по-пластмасови лица и от нашите чалгарки. :D Сигурно и те не си знаят бройката лягания под ножа, за да нямат грам промяна след толкова години.

О, Роксана беше култова! Върховна! Ха ха ха, много ми беше любим сериала като малък! Излъчвали ли са го скоро? Тук видях, че Fast е дал някакъв клип от финала когато съвсем беше изтрещяла Роксана. Кога е имал римейк този сериал? Излъчвали ли са го по наша телевизия? 

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

А някой помни ли сериалът "Отмъщението" по БТВ пак с една актриса с огнена коса? :D Елена умира и духът й влиза в тялото на Валентина. Сещате ли се? 

  • Love 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 15 минути, Stela каза:

Рокса може да е луда, но беше яка мадама и доооста секси. 😍

Румънка, малко мязаше на Таня Боева с джука, хъхъ

преди 21 минути, DevilWish каза:

О, Роксана беше култова! Върховна! Ха ха ха, много ми беше любим сериала като малък! Излъчвали ли са го скоро? Тук видях, че Fast е дал някакъв клип от финала когато съвсем беше изтрещяла Роксана. Кога е имал римейк този сериал? Излъчвали ли са го по наша телевизия? 

Бразилска версия имаше преди около 15 години със също толкоз култова Рокса! 

 

Гърмеж!

image.jpeg.f4e0b042037ac6e3cf69046d2bdfaa66.jpeg

 

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, DevilWish каза:

А някой помни ли сериалът "Отмъщението" по БТВ пак с една актриса с огнена коса? :D Елена умира и духът й влиза в тялото на Валентина. Сещате ли се? 

https://www.imdb.com/title/tt0344744/?ref_=nm_flmg_act_24 

Ммм, Габриела Спаник ми беше любимка по това време ❤️ 

А сега се чудя кой беше един сериал дето гледах като бях в гимназията демек преди 20+ години. Ма не помня нито кой участваше, нито сюжета нито нищо. Някой да предложи заглавия, пък аз ще се сетя? Може би се Джовиста или нещо подобно? 

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 час , DevilWish каза:

О, Роксана беше култова! Върховна! Ха ха ха, много ми беше любим сериала като малък! Излъчвали ли са го скоро? Тук видях, че Fast е дал някакъв клип от финала когато съвсем беше изтрещяла Роксана. Кога е имал римейк този сериал? Излъчвали ли са го по наша телевизия? 

Май не са го излъчвали скоро, поне аз не знам. Иначе от главните любимка ми беше Химена - русата, топ мадама! ❤️ Иначе най-главна беше Лаура, дето се гаджоса с богатия брат на Химена. Тя имаше най-много конфликти с Роксана, която също се бореше за въпросния богаташ. :D Офелия беше диагностицирана със СПИН, и за мое учудване НЕ се оказа, че резултатите са сгрешени, което би било типично за сапунка. Найели беше бедната.

преди 1 час , DevilWish каза:

А някой помни ли сериалът "Отмъщението" по БТВ пак с една актриса с огнена коса? :D Елена умира и духът й влиза в тялото на Валентина. Сещате ли се? 

Също култов! Помня, че като четох сюжета си помислих "Каква е тая глупост", дразнех се, че ще ми замести "Приятелки и съпернички", но в крайна сметка ми хареса доста. :D

  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 41 минути, Gerganafen каза:

Май не са го излъчвали скоро, поне аз не знам. Иначе от главните любимка ми беше Химена - русата, топ мадама! ❤️ Иначе най-главна беше Лаура, дето се гаджоса с богатия брат на Химена. Тя имаше най-много конфликти с Роксана, която също се бореше за въпросния богаташ. :D Офелия беше диагностицирана със СПИН, и за мое учудване НЕ се оказа, че резултатите са сгрешени, което би било типично за сапунка. Найели беше бедната.

 

Също култов! Помня, че като четох сюжета си помислих "Каква е тая глупост", дразнех се, че ще ми замести "Приятелки и съпернички", но в крайна сметка ми хареса доста. :D

Тая не се ли гаджоса първо с Бащата преди да стигне до въпросния брат? 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 7 минути, Lelqtian каза:

Тая не се ли гаджоса първо с Бащата преди да стигне до въпросния брат? 

Да, точно така. :D Не помня дали не беше убила съпругата на дъртия, май да. После уби годеницата на младия - Алехандра, за да се събере с него, но той пък се влюби в Лаура. :D

  • Haha 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

  • pechenko changed the title to Чат мания ( февруари/март/април, май 2022)
  • DevilWish unpinned this Тема
Guest
Тази тема е затворена за нови коментари.
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...