Jump to content



Папагалското пеене от деца


Препоръчани коментари

преди 10 минути, Lelqtian каза:

Аз предлагам Адел да презапише Дерби, песента която за близо десетилетие ме отказа от чалгата. А даже ми харесваше тяхната лимонада :)

 

 

Аз харесвам Гроздето и Ягодката! :D Добро предложение, определено има избор ако ни чете жената! :D 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Аз харесвам Гроздето и Ягодката! :D Добро предложение, определено има избор ако ни чете жената! :D 

Определено имат богат сортимент на лимонади, ако не друго. Най ми харесваше Колата им с аромат на кафе, не знам още има ли я. 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Lelqtian каза:

Определено имат богат сортимент на лимонади, ако не друго. Най ми харесваше Колата им с аромат на кафе, не знам още има ли я. 

И аз дето не обичам кола, пих от нея това лято. Да, още я има, в Кауфланд я предлагат, но в бутилки от 3л. Дюлата и Мандарината също е попадение на ДЕРБИ. ❤️ Кофе колата и на мен ми е едно от любимите им неща (изненадващо, че го казвам за кола) но то въобще няма оригиналния вкус на Кока Кола и Пепсито, така, че... определено става. :) 

image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...
От 25.01.2022 г. от 21:15, Lelqtian каза:

За сметка на таз бездарница, нека се насладим на прекрасната и смислена лирика от творчеството на Доня Деса, специално за Котето :)

 

И да не забравя, любимата ми песен Наливай ми водка 

Забравяш този епос на модерната лирика:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

От 26.01.2022 г. от 13:09, Lelqtian каза:

Ох не мога повече, заболя ме корема от смях като го прочетох това. 

Проблема, мило коте, не е че Адел не може да изпее Шампанско и сълзи, стига да иска - не е решила, и силно се надявам да не го направи, нали - а че Шампанско и сълзи е песен, лишена от всякакъв смъсъл,  впредвид че от изпълнителката най-обичаща да ходи да порка в кръчми и да се сношава без да си метне един душ за да и мирише ... на море по-хубаво. 

Но честно казано в един от предните постове възхваляваш една от по-онова време, най-безумните текстове, Фреш от портокал, така че слушай си ги. 

Обади ми се когато намериш родния чалга вариант на Someone like you. 

 

Е, как, оная нещастница Адел изплагиатства кариерата на Теодора:

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

Включи се в дискусията

Може да отговорите сега и по-късно да се регистрирате. Ако имате профил, впишете се сега за да публикувате с вашия акаунт.

Guest
Отговори на темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...