Jump to content



Защо някои са зелени?


Препоръчани коментари

преди 16 часа , Brian каза:

Май спиш вече. Виното приспива 😂

О, не.... :D Не ме приспа, два дни подред и имах главоболие. Вчера още на гладно започнах с виното, днес реанимирам направо! :D 

  • Haha 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Отговори 100
  • Създадена
  • Последен отговор

Топ коментиращи в тази тема

преди 13 часа , Stela каза:

И аз си пийнах тази вечер. Червено вино, домашно. Иначе обичам бяло вино и уиски. През лятото мента със спрайт и джин с тоник. 

И аз предпочитам бяло, иначе розето ми е любимо. Това нашето също беше домашно. Чичо ми беше донесъл сигурно 6 бутилки от 1л. по него, като изкарахме вируса и не се усетихме, кога всичко се е изпило вчера последно! :D И аз обичам уиски, но ставам много агресивен и не смея да пия, май ми действа доста зле. :( Майка ми също обича уиски. А мента обожавам, най-вече пък облак, обаче това е коварно питие! :D 

  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 4 часа , DevilWish каза:

О, не.... :D Не ме приспа, два дни подред и имах главоболие. Вчера още на гладно започнах с виното, днес реанимирам направо! :D 

Аз си сипвам чашка вино докато готвя. Много обичам така. 

  • Haha 1
  • Love 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 45 минути, Stela каза:

Аз си сипвам чашка вино докато готвя. Много обичам така. 

И аз съм го правил, но признавам рядко. Сега точно пържих картофи доста добро количество и се умирисах, но вместо с вино..... този път си пийнах просто едно степче с пъпеш! :D По наше време много се купуваха и напоследък започнах да пия много степчета, виното вкъщи свърши и остана само домашна ракийка, но аз не близвам даже.... мисля, че майка ми ще си я пие когато й дойде музата! Сега бяхме на сокче и пържени картофки с лютеничка! :D 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, Brian каза:

Весела готвачка! 😂

Така се получават по-вкусни манджички. 😂

преди 12 минути, DevilWish каза:

И аз съм го правил, но признавам рядко. Сега точно пържих картофи доста добро количество и се умирисах, но вместо с вино..... този път си пийнах просто едно степче с пъпеш! :D По наше време много се купуваха и напоследък започнах да пия много степчета, виното вкъщи свърши и остана само домашна ракийка, но аз не близвам даже.... мисля, че майка ми ще си я пие когато й дойде музата! Сега бяхме на сокче и пържени картофки с лютеничка! :D 

И аз не пия ракия. Нито домашна, нито никаква. Само от миризмата ми става лошо. 

  • Like 3
Link to comment
Сподели в други сайтове

Току що, Stela каза:

Така се получават по-вкусни манджички. 😂

И аз не пия ракия. Нито домашна, нито никаква. Само от миризмата ми става лошо. 

Това е единственото нещо за което някога съм казвал - никога! :D 
Обаче хората покрай мен пият, а това се пиело с тежки мезета, само като се сетя, че сигурно ще са ми най-ужасните комбинации ракия с мръвки.... ужас! :D Истината е, че и бира не съм пил от години може би. :O Но тя поне се понася, де. :) 

  • Haha 1
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, DevilWish каза:

Това е единственото нещо за което някога съм казвал - никога! :D 
Обаче хората покрай мен пият, а това се пиело с тежки мезета, само като се сетя, че сигурно ще са ми най-ужасните комбинации ракия с мръвки.... ужас! :D Истината е, че и бира не съм пил от години може би. 😮 Но тя поне се понася, де. :) 

Аз съм пробвала да пия ракия, но просто не мога. После ме сцепва глава от нея. Бира обичам, но лятото. Любимата ми е Ефес.

преди 1 минута, Brian каза:

Ракия пия рядко. Не е моето много ми е гадна. Но като няма нищо в къщи някой път си наливам 😁

Баща ми и чичо си правят домашна. Само като я помириша се напивам, бляяяк 😂😂😂

  • Haha 1
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 минути, Stela каза:

Аз съм пробвала да пия ракия, но просто не мога. После ме сцепва глава от нея. Бира обичам, но лятото. Любимата ми е Ефес.

Баща ми и чичо си правят домашна. Само като я помириша се напивам, бляяяк 😂😂😂

Тя и нашата е домашна по един месец я държат да се измирисва. Цялата къща фунти на ракия затова може би толкова я мразя. После я правят силна около 50 градуса. То само от една глътка ми изгаря всичко. По често я смесвам с безалкохолно или сок и така я пия. 😁

  • Haha 1
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 5 минути, Stela каза:

Аз съм пробвала да пия ракия, но просто не мога. После ме сцепва глава от нея. Бира обичам, но лятото. Любимата ми е Ефес.

Баща ми и чичо си правят домашна. Само като я помириша се напивам, бляяяк 😂😂😂

Аз признавам Ариана! На времето като ходех да си взимам бележки от лекарката ми (живееше над нас) и тя винаги черпеше с Ариана, бях си дете, но от тогава като съм я запомнил тази Ариана и само нея. Иначе имам ужасни гафове покрай бирата.... Ефес не съм я пробвал, но съм сигурен, че все някога ще ми се допие и смятам да опитам. :) 

  • Like 2
  • Wow 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 1 минута, Brian каза:

Тя и нашата е домашна по един месец я държат да се измирисва. Цялата къща фунти на ракия затова може би толкова я мразя. После я правят силна около 50 градуса. То само от една глътка ми изгаря всичко. По често я смесвам с безалкохолно или сок и така я пия. 😁

Ужас! Гаджето ми прави с баща си домашна ракия и почти нямаше ден в който да не го пие това.... Обаче има тренинг, не се напива от малко. Докато при мен е много лесно, не само заради малкото килограми, но и нямам тренинг честно казано. Не пия често, не съм по алкохола. Имало е периоди в които година-две не съм пил. Лесно се пристрастявам обаче.... 

  • Like 2
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, DevilWish каза:

Аз признавам Ариана! На времето като ходех да си взимам бележки от лекарката ми (живееше над нас) и тя винаги черпеше с Ариана, бях си дете, но от тогава като съм я запомнил тази Ариана и само нея. Иначе имам ужасни гафове покрай бирата.... Ефес не съм я пробвал, но съм сигурен, че все някога ще ми се допие и смятам да опитам. :) 

Бира всякаква вече мога да пия. Преди си признавам, че ми горчеше. Два литра на ден си ги изпивам, проблема е че от нея става корем. 😁

  • Like 1
  • Haha 2
1.jpg.eda91276c67ca3e3f1ee0d7b9af93698.jpg
3>PBG>>>The Pirates Of Bulgaria<<<PBG<3
R.I.P.

 

Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 3 часа , DevilWish каза:

Аз признавам Ариана! На времето като ходех да си взимам бележки от лекарката ми (живееше над нас) и тя винаги черпеше с Ариана, бях си дете, но от тогава като съм я запомнил тази Ариана и само нея. Иначе имам ужасни гафове покрай бирата.... Ефес не съм я пробвал, но съм сигурен, че все някога ще ми се допие и смятам да опитам. :) 

Каква е тази лекарка, дето плющи бира по време на работа, че и на деца дава да пият..😲

  • Like 1
  • Haha 2
Link to comment
Сподели в други сайтове

преди 23 минути, Stela каза:

Каква е тази лекарка, дето плющи бира по време на работа, че и на деца дава да пият..😲

Тя беше приятелка на майка ми и на мен. Не беше по време на работа, но живееше в нашия вход и аз се кача и винаги имаше бира, пиеше си. Интересното е, че повечето лекари си пийват, до колкото знам. Но тя биричка. Оттам може би ако пия биричка предпочитам Ариана.

  • Like 1
image.jpg.62e5dcb4645c5400d838b8c6f96e9856.jpg

 

Пожелай му "Да гори в любов"! :wub_anim:

Link to comment
Сподели в други сайтове

  • Последно видели темата   0 Потребители

    • Няма регистрирани потребители, които да гледат страницата в момента.
×
×
  • Create New...